• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Santocko
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Rybakowo

(2)
  • Dom w Rybakowie – 50 m od jeziora, cisza i las
    1 / 16
    Dom w Rybakowie – 50 m od jeziora, cisza i las

    Rybakowo

    • 599 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom przy jeziorze – miejsce, które zmienia codzienność Są nieruchomości, które spełniają potrzeby. I są takie, które zmieniają sposób życia. Ten dom należy do tej drugiej kategori...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Rybakowo

    • 890 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Krzynka

    • 995 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Janczewo

    • 1 130 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Dom Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 980 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 4 171 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 235 m2 posadowiony na działce o powierzchni 468 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim - Osiedle Staszica. Idea...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom jednorodzinny Bobrówko
    1 / 15
    Dom jednorodzinny Bobrówko

    Bobrówko

    • 830 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 103 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Danków

    • 1 100 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 2 działki, domek gościnny, rozpoczęta budowa domu
    1 / 10
    2 działki, domek gościnny, rozpoczęta budowa domu

    Santocko

    • 449 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 954 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 2469 m2, zlokalizowanych w Santocku, na których wybudowano domek gościnny/letniskowy oraz rozpoczęto budowę domu...

  • OFERTA DLA FIRMY
    1 / 15
    OFERTA DLA FIRMY

    Santocko

    • 3 500 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 190 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1300 m2 położony w Santocko, gmina Kłodawa oddalonej o około 6 km od Gorzowa Wie...

  • Dom Baczyna
    1 / 15
    Dom Baczyna

    Baczyna

    • 595 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 3 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperski o powierzchni 169,20 m2 posadowiony na działce o powierzchni 325 m2 położony w Baczynie, gmina Lubiszyn....

  • PIĘKNY DOM PRZY JEZIORZE
    1 / 16
    PIĘKNY DOM PRZY JEZIORZE

    Santoczno

    • 699 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 128 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1320 m2 zlokalizowany w Santocznie, gmina Kłodawa, oddalonej około 25 km od Gorzo...

  • Część domu poniemieckiego działka garaż Janczewo
    1 / 12
    Część domu poniemieckiego działka garaż Janczewo

    Janczewo

    • 748 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZĘŚĆ DOMU W JANCZEWIE Z GARAŻEM, 8 AROWA DZIAŁKA (w mniejszej części plecami połączony z sąsiadem) Parterowa nieruchomość z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej ok. 123 m...

  • NOWA NIŻSZA CENA - OSTATNIA POŁÓWKA W STAREJ CENIE
    1 / 16
    NOWA NIŻSZA CENA - OSTATNIA POŁÓWKA W STAREJ CENIE

    Kłodawa

    • 555 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 150,38 m2 (po posadzce ponad 170m2), posadowiony na działce o powierzchni 503 m2 zloka...

  • WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU LASU – WOJCIESZYCE
    1 / 16
    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU LASU – WOJCIESZYCE

    Wojcieszyce

    • 1 199 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w pełni funkcjonalnego, komfortowego i gotowego do zamieszkania ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż dom jedno...

  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Zwierzyn

    • 270 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom do remontu .Dom ocieplony, są panele fotowoltaiczne i pompa ciepła.

  • Nieruchomość zabudowana - Górki Noteckie

    Górki Noteckie

    • 105 100 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 1 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomości – I próba sprzedaży W toku postępowania upadłościowego Dariusza Papis Syndyk sprzeda z wolnej ręki - udział wynoszący 1/3 części w prawie własności n...

  • Wolnostojący dom os. Piaski Gorzów Wielkopolski
    Wolnostojący dom os. Piaski Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 950 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 4 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM w Gorzowie Wlkp. z garażem Wolnostojący, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej ok. 169 m2, usytuowany na w pełni zagospodarowanej i ogrodzonej działce o pow. niespełna...

  • Dom Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 16
    Dom Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 145 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Nieruchomość zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim – Centrum Miasta, w spokojnej i zielonej okolicy, zapewniającej ciszę oraz komfort codziennego życia. Lokaliza...

  • Dom, 135 m², Górki Noteckie

    Górki Noteckie

    • 40 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marleny Kaliszan ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na udział wynoszący 1/6 w prawie własności n...

  • Dom w cichej okolicy – Janice
    1 / 16
    Dom w cichej okolicy – Janice

    Gorzów Wielkopolski

    • 980 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 9 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 103 m², położony na ogrodzonej działce 833 m² w zielonej i spokojnej dzielnicy Janice. Lokalizacja zapewnia...

  • Dom, 119 m², Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 652 175 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 481 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk posiada na sprzedaż w drodze przetargu prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, w granicach działki nr ewidencyjny 63/15 o...

  • Dom, 119 m², Gorzów Wielkopolski
    1 / 4
    Dom, 119 m², Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 652 175 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 481 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk posiada na sprzedaż w drodze przetargu prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, w granicach działki nr ewidencyjny 63/15 o po...

  • Dom Gorzów wielkopolski
    1 / 15
    Dom Gorzów wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 440 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Nieruchomość położona w Gorzowie Wielkopolskim, dzielnica Zakanale. To spokojna i kameralna część miasta, zapewniająca ciszę oraz otoczenie zieleni, z jednoczesnym szy...

  • Dom Lipki małe
    1 / 16
    Dom Lipki małe

    Lipki Małe

    • 499 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 5 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM DLA MIŁOŚNIKÓW CISZY, PRZESTRZENI I ZIELENI – LIPKI MAŁE LOKALIZACJA Szukasz miejsca, w którym każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodzącego słońca na...

  • Dom Różanki
    1 / 13
    Dom Różanki

    Różanki

    • 2 700 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA PARTER LUB PIĘTRO NOWEGO DOMU W SPOKOJNEJ OKOLICY – RÓŻANKI WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNY LOKALIZACJA: Przedmiotem najmu jest parter lub piętro domu jednorodzinnego poł...

  • Dom Kłodawa
    1 / 16
    Dom Kłodawa

    Kłodawa

    • 895 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 288 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, gmina Kłodawa. To spokojna i kameralna lokalizacja, zapewniająca c...

  • Dom Kłodawa
    1 / 16
    Dom Kłodawa

    Kłodawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, gmina Kłodawa. To spokojna i atrakcyjna lokalizacja zapewniająca komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni, a jednocz...

  • Wolnostojący całoroczny DOM Danków lubuskie
    1 / 16
    Wolnostojący całoroczny DOM Danków lubuskie

    Danków

    • 780 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolnostojący murowany DOM blisko jeziora w miejscowości Danków, gminie Strzelce Krajeńskie, powiecie strzelecko - drezdeneckim, województwie lubuskim. (tylko 30 minut od Gorzowa Wl...

  • SPRZEDAŻ: wolnostojący dom Gorzów Wlkp
    SPRZEDAŻ: wolnostojący dom Gorzów Wlkp

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący DOM w Gorzowie Wielkopolskim, dzielnica Wieprzyce. Dom trzykondygnacyjny, gotowy do zamieszkania o pow. użytkowej 143 m2, posadowiony na zagospodarowanej...

  • Dom Jarosławsko gm. Pełczyce
    1 / 16
    Dom Jarosławsko gm. Pełczyce

    Jarosławsko

    • 826 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa oferta sprzedaży dwa komfortowe domy na dużej działce, po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania! DOM GŁÓWNY przestrzeń dla wymagających | ok. 140 m DRUGI DOM nieza...

  • Na sprzedaż dom z warsztatem śródmieście Gorzowa
    1 / 15
    Na sprzedaż dom z warsztatem śródmieście Gorzowa

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 190 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom z budynkiem handlowo - usługowym, w śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, blisko samego centrum miasta. 1) Dom dwukondygnacyjny, 1987 r., gotowy do za...