• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chwarstnica
  • Robercin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Chłopowo

(6)
  • Nieruchomość - Chłopowo

    Chłopowo

    • 10 644 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Agnieszki Kowalczyk sprzeda z wolnej ręki: - udział w wysokości ¼ w prawie własności nieruchomo...

  • działki letniskowe
    1 / 4
    działki letniskowe

    Chłopowo

    • 52 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działki rekreacyjne pod zabudowę całoroczną, działki położone w pobliżu jezior i lasów . Energia elektryczna w drodze przy działkach. Spokój do wypoczynku, raj do wędkowan...

  • Nieruchomość - Chłopowo

    Chłopowo

    • 14 192 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Sprzedaż udziału w nieruchomości zabudowanej

    Chłopowo

    • 26 611 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedaż udziału w nieruchomości zabudowanej

    Chłopowo

    • 35 482 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Dom pośród lasów i jezior - 60 m2, działka 0,0578 ha

    Chłopowo

    • 135 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzień dobry, Oferuję Państwu dom w miejscowości Chłopowo 16 województwo: zachodniopomorskie, powiat: szczecinecki gmina Barwice, Chłopowo, działka gruntu nr 417/4 o powierzchni...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA
    1 / 15
    Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 11 403 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową Jeziora Pławno w Zieleniewie okolice Choszczna. Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora. Teren położony między brzegiem atrakcyjnego jeziora a dro...

  • Działka w Zieleniewie, 7km od morza
    1 / 9
    Działka w Zieleniewie, 7km od morza

    Zieleniewo

    • 329 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA, ponad 0,5 ha DZIAŁKA W ZIELENIEWIE k/KOŁOBRZEGU ! Przedstawiamy Państwu atrakcyjnie zlokalizowaną, niezabudowaną działkę położoną w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległo...

  • DOM, BUDYNKI GOSPODARCZE

    Nowe Żeńsko

    • 499 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 499 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM, BUDYNKI GOSPODARCZE ,Choszczno 3km Gospodarstwo Zagrodowe  DUŻA OBNIŻKA CENY teraz 499 TYS  DO SPRZEDAŻY dwie działki, jedna, o pow. 4316m, zabudowana domem jed...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trzęsacz

    • 2 050 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Dom jednorodzinny Bobrówko
    1 / 15
    Dom jednorodzinny Bobrówko

    Bobrówko

    • 830 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 103 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Danków

    • 1 100 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom, zadbany, tani w utrzymaniu - Kołobrzeg !

    Zieleniewo » ul. Różana

    • 773 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezczynszowy, słoneczny, oszczędny w utrzymaniu i zadbany segment w budynku z 2002 roku, o powierzchni ok. 89 m2 w z miejscami parkingowymi przed budynkiem oraz terenem zielonym/wy...

  • Działka budowlana 2000 m2 w Bronowicach gm. Puławy

    Bronowice

    • 210 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2000 m2 w terenie intensywnej zabudowy jednorodzinnej w m. Bronowice gm. Puławy pow. puławskiego woj. lubelskie. Działka -powierzchnia 2000 m2-kształt p...

  • Działka budowlana 2000 m2 w Bronowicach gm. Puławy

    Bronowice

    • 210 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę 1333 m2
    1 / 3
    Sprzedam działkę 1333 m2

    Objezierze

    • 90 000 zł cena
    • 1 333 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka na sprzedaż w miejscowości Objezierze Zachodniopomorskie w sam raz na budowę domu lub domku letniskowego, w miejscowości są dookoła jeziora, las teren fajny na wypo...

  • Działka z MPZP 0,54 ha w Bronowicach gm. Puławy..

    Bronowice

    • 460 000 zł cena
    • 5 367 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o po. 5367 m2 z MPZP z możliwością częściowej zabudowy mieszkaniowej w dobrej lokalizacji Bronowic gm. Puławy woj. lubelskie.Działka -powierzchnia 5367 m2-kształt pros...

  • Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo
    1 / 8
    Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo

    Zieleniewo

    • 4 840 000 zł cena
    • 28 488 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka o pow 28 488m2 inwestycyjna idealna dla dewelopera pod zabudowę domów jednorodzinnych w okolicy Parku rozrywki Dziki Zachód w Kołobrzeg- Zieleniewo 170zł/m2

  • Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    1 / 3
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA W ZIELENIEWIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu grunt rolny położony w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległości 7 km od morza, blisko Kołobrzegu. OPIS LOKALIZ...

  • Działka siedliskowa nad rozlewiskiem 4 km od morza

    Zieleniewo

    • 375 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Marzysz o własnej posesji z widokiem na wodę, a jednocześnie chcesz być o krok od tętniącego życiem kurortu? Ta oferta łączy ekologiczny styl życia, ciszę natury i bliskość Kołobrz...

  • Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa
    1 / 8
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa

    Zieleniewo

    • 375 280 zł cena
    • 4 691 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka dla inwestora o pow. 4.691 m2, który poczeka na zmianę planu zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Wymiary działki: długość 28,5 m wzdłuż ul. Jantarowej. głębokość-...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa
    1 / 13
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa

    Zieleniewo

    • 718 800 zł cena
    • 3 594 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przeznaczenie: grunt rolny z prawem zabudowy Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na infor...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa
    1 / 5
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa

    Zieleniewo

    • 650 000 zł cena
    • 5 172 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo na sprzedaż działka gruntu o pow. 5.172 m2 oddalona ok. 3 km do morza. Działka położona na granicy administracyjnej Kołobrzegu i Zieleniewa w sąsiedztwie nowo powstając...

  • Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 516 120 zł cena
    • 2 346 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo ul. Malinowa na sprzedaż niezabudowana działka budowlana o pow. 2.346 m2 (nad działką biegnie linia energetyczna). Teren obniżony, trzeba go nawozić. Pozostałe media są...

  • NOWA CENA!!! Działka budowlana 233 m² w Przekolnie
    1 / 4
    NOWA CENA!!! Działka budowlana 233 m² w Przekolnie

    Przekolno

    • 40 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    !!! NOWA CENA!!!!! 40 000 PLN Na sprzedaż działka budowlana – Przekolno, gm. Pełczyce, pow. choszczeński Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 206/70 i powierzchn...

  • Działka inwestycyjna Trzęsacz gm. Rewal, Kamieńska
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Trzęsacz gm. Rewal, Kamieńska

    Trzęsacz

    • 15 000 000 zł cena
    • 5 006 m2 powierzchnia
    • 2 997 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie położonej działki inwestycyjnej - budowlanej nad samym morzem w gminie Rewal. Piękny widok na morze! Działkę od plaży odgrad...

  • Lokal użytkowy Jarosławsko gm. Pełczyce
    1 / 15
    Lokal użytkowy Jarosławsko gm. Pełczyce

    Jarosławsko

    • 826 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość inwestycyjna pod obiekt eventowy / dom weselny / agroturystykę 2 budynki po generalnym remoncie | duża działka | gotowy obiekt do adaptacji Powierzchnia użytkowa łąc...

  • Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Różana
    1 / 8
    Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Różana

    Zieleniewo

    • 545 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 015 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM 68,4 m2 W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W ZIELENIEWIE, KOŁO KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, z balkonem i prywatnym ogrodem, w niedalekiej odległości od ce...

  • Wolnostojący całoroczny DOM Danków lubuskie
    1 / 16
    Wolnostojący całoroczny DOM Danków lubuskie

    Danków

    • 780 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolnostojący murowany DOM blisko jeziora w miejscowości Danków, gminie Strzelce Krajeńskie, powiecie strzelecko - drezdeneckim, województwie lubuskim. (tylko 30 minut od Gorzowa Wl...

  • Dom Jarosławsko gm. Pełczyce
    1 / 16
    Dom Jarosławsko gm. Pełczyce

    Jarosławsko

    • 826 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa oferta sprzedaży dwa komfortowe domy na dużej działce, po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania! DOM GŁÓWNY przestrzeń dla wymagających | ok. 140 m DRUGI DOM nieza...

  • Działka budowlana
    1 / 7
    Działka budowlana

    Zieleniewo

    • 675 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych o pow. 1500 m2 z możliwością powiększenia do 4500m2. Wszystkie media { prąd, woda, kanaliza, gaz, świat...

  • Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia
    1 / 9
    Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia

    Stary Klukom

    • 70 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 843 m2 na obrzeżach miejscowości Stary Klukom od strony wyjazdu na Choszczno , do miasta 5 km drogą asfaltową. W ofercie o tej...

  • Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 2 090 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom jednorodzinny Kołobrzeg, Zieleniewo Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny II kondygnacyjny o powierzchni 250 m, położony w spokojnej i atrakcyjnej l...

  • Działka rekreacyjna Trzęsacz gm. Rewal
    1 / 12
    Działka rekreacyjna Trzęsacz gm. Rewal

    Trzęsacz

    • 1 837 500 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię szum fal i delikatny zapach morskiej bryzy. Zaledwie 50 metrów od plaży, w sercu urokliwego Trzęsacza, czeka na Ciebie wyjątkowa działka...

  • Dom w dobrej cenie na przedmieściach Kołobrzegu!
    Dom w dobrej cenie na przedmieściach Kołobrzegu!

    Zieleniewo

    • 515 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 2 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 221,27 m2, znajdujący się w Zieleniewie przy samej granicy Kołobrzegu. Ten dwukondygnacyjny dom do kapital...

  • Gotowy Dom z dużą działką 0,86 HA, 5 min od miasta
    1 / 16
    Gotowy Dom z dużą działką 0,86 HA, 5 min od miasta

    Gleźno

    • 690 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką 0,86 ha, fotowoltaiką i szybkim dojazdem do Choszczna Gleźno spokojna, zielona miejscowość w gminie Choszczno, położona zaledwie 5 minut od miasta, z dostępem...