• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Barlinek

(3)
  • Piękna Działka rekreacyjna
    1 / 10
    Piękna Działka rekreacyjna

    Barlinek

    • 45 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam, na sprzedaż mam piękną, zadbaną i doinwestowaną, gotową do wypoczynku działkę rekreacyjną. (Umowa przeniesienia prawa do działki ROD) Działka położona jest w malowniczym m...

  • Mieszkanie Barlinek, ul. Fryderyka Chopina

    Barlinek » ul. Chopina

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 3 POKOJOWE ZLOKALIZOWANE NA I PIĘTRZE W NISKIM BLOKU W M. BARLINEK PRZY ULICY FRYDERYKA CHOPINA. MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z SALONU Z ANEKSEM KUCHENNYM, Z SALO...

  • Mieszkanie Barlinek
    1 / 16
    Mieszkanie Barlinek

    Barlinek

    • 350 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 4 pokojowe w dobrej lokalizacji. W pobliżu las, jeziora, szpital, przychodnia lekarska, szkoła, sklepy, zakłady pracy, węzeł komunikacyjny (PKS, BUS). Nowe okna. Podłogi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Krzynka

    • 995 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trzęsacz

    • 2 050 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Dom Pełczyce, ul. Pełczyk
    1 / 16
    Dom Pełczyce, ul. Pełczyk

    Pełczyce

    • 985 000 zł cena
    • 527 m2 powierzchnia
    • 1 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący, piętrowy z poddaszem, podpiwniczony położony w malowniczej miejscowości Pełczyce oddalonej 39 km od Gorzowa Wlkp., 20 km od Choszczna i 8 km od Barlin...

  • Działka inwestycyjna Trzęsacz gm. Rewal, Kamieńska
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Trzęsacz gm. Rewal, Kamieńska

    Trzęsacz

    • 15 000 000 zł cena
    • 5 006 m2 powierzchnia
    • 2 997 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie położonej działki inwestycyjnej - budowlanej nad samym morzem w gminie Rewal. Piękny widok na morze! Działkę od plaży odgrad...

  • Działka rekreacyjna Trzęsacz gm. Rewal
    1 / 12
    Działka rekreacyjna Trzęsacz gm. Rewal

    Trzęsacz

    • 1 837 500 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię szum fal i delikatny zapach morskiej bryzy. Zaledwie 50 metrów od plaży, w sercu urokliwego Trzęsacza, czeka na Ciebie wyjątkowa działka...

  • Działka Równo

    Równo

    • 68 598 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowyw Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.120.2025.AWO.134KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza p...