• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Skubianka
  • Załuzie
  • Kłodawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Barlinkiem

(31)
  • Działka Równo

    Równo

    • 68 598 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowyw Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.120.2025.AWO.134KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza p...

  • Gotowy Dom z dużą działką 0,86 HA, 5 min od miasta
    1 / 16
    Gotowy Dom z dużą działką 0,86 HA, 5 min od miasta

    Gleźno

    • 690 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką 0,86 ha, fotowoltaiką i szybkim dojazdem do Choszczna Gleźno spokojna, zielona miejscowość w gminie Choszczno, położona zaledwie 5 minut od miasta, z dostępem...

  • Działka rekreacyjna Trzęsacz gm. Rewal
    1 / 12
    Działka rekreacyjna Trzęsacz gm. Rewal

    Trzęsacz

    • 1 837 500 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię szum fal i delikatny zapach morskiej bryzy. Zaledwie 50 metrów od plaży, w sercu urokliwego Trzęsacza, czeka na Ciebie wyjątkowa działka...

  • Atrakcyjna działka budowlana
    1 / 5
    Atrakcyjna działka budowlana

    Kinice

    • 129 000 zł cena
    • 805 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Kinicach, gmina Nowogródek Pomorski. Powierzchnia 805 m² o regularnym kształcie (prostokąt), położona 200 m od granicy lasu, w otoczeniu...

  • Dom w Rybakowie – 50 m od jeziora, cisza i las
    1 / 16
    Dom w Rybakowie – 50 m od jeziora, cisza i las

    Rybakowo

    • 599 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom przy jeziorze – miejsce, które zmienia codzienność Są nieruchomości, które spełniają potrzeby. I są takie, które zmieniają sposób życia. Ten dom należy do tej drugiej kategori...

  • Dom Jarosławsko gm. Pełczyce
    1 / 16
    Dom Jarosławsko gm. Pełczyce

    Jarosławsko

    • 826 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa oferta sprzedaży dwa komfortowe domy na dużej działce, po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania! DOM GŁÓWNY przestrzeń dla wymagających | ok. 140 m DRUGI DOM nieza...

  • Wolnostojący całoroczny DOM Danków lubuskie
    1 / 16
    Wolnostojący całoroczny DOM Danków lubuskie

    Danków

    • 780 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolnostojący murowany DOM blisko jeziora w miejscowości Danków, gminie Strzelce Krajeńskie, powiecie strzelecko - drezdeneckim, województwie lubuskim. (tylko 30 minut od Gorzowa Wl...

  • Lokal użytkowy Jarosławsko gm. Pełczyce
    1 / 15
    Lokal użytkowy Jarosławsko gm. Pełczyce

    Jarosławsko

    • 826 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość inwestycyjna pod obiekt eventowy / dom weselny / agroturystykę 2 budynki po generalnym remoncie | duża działka | gotowy obiekt do adaptacji Powierzchnia użytkowa łąc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna Trzęsacz gm. Rewal, Kamieńska
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Trzęsacz gm. Rewal, Kamieńska

    Trzęsacz

    • 15 000 000 zł cena
    • 5 006 m2 powierzchnia
    • 2 997 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie położonej działki inwestycyjnej - budowlanej nad samym morzem w gminie Rewal. Piękny widok na morze! Działkę od plaży odgrad...

  • NOWA CENA!!! Działka budowlana 233 m² w Przekolnie
    1 / 4
    NOWA CENA!!! Działka budowlana 233 m² w Przekolnie

    Przekolno

    • 40 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    !!! NOWA CENA!!!!! 40 000 PLN Na sprzedaż działka budowlana – Przekolno, gm. Pełczyce, pow. choszczeński Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 206/70 i powierzchn...

  • Dom Pełczyce, ul. Pełczyk
    1 / 16
    Dom Pełczyce, ul. Pełczyk

    Pełczyce

    • 985 000 zł cena
    • 527 m2 powierzchnia
    • 1 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący, piętrowy z poddaszem, podpiwniczony położony w malowniczej miejscowości Pełczyce oddalonej 39 km od Gorzowa Wlkp., 20 km od Choszczna i 8 km od Barlin...

  • Sprzedam działki inwestycyjne pod zabudowę produkcyjnoługową
    1 / 5
    Sprzedam działki inwestycyjne pod zabudowę produkcyjnoługową

    Giżyn

    • 1 160 000 zł cena
    • 72 500 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działki pod zabudowę produkcyjno - usługową, położone bezpośrednio przy S-3. Blisko zjazdu " WĘZEŁ MYSLIBORZ". Przy zjeździe 2 stacje benzynowe z hotelem, myjnią i par...

  • Działka z WZ na dom i budynek gospodarczo-garażowy
    1 / 4
    Działka z WZ na dom i budynek gospodarczo-garażowy

    Sokólsko

    • 150 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 3002 m2, położonej w Sokólsku (gmina Strzelce Krajeńskie) - miejscowości oddalonej około 5 km...

  • Wolnostojący dom w gminie Przelewice
    1 / 16
    Wolnostojący dom w gminie Przelewice

    Płońsko

    • 265 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolnostojący DOM w Płońsku, gminie Przelewice, województwie zachodniopomorskim. Przedwojenny parterowy dom z możliwością zagospodarowania poddasza (wys. ok.5,20 w najwyższym punkc...

  • Mieszkanie Lipiany, ul. Henryka Sienkiewicza

    Lipiany » ul. Sienkiewicza

    • 225 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na III piętrze. Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w bloku w m. Lipiany przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Mieszkanie o powierzchni 46,81...

  • Działka Santoczno
    1 / 16
    Działka Santoczno

    Santoczno

    • 279 000 zł cena
    • 2 362 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlana zlokalizowana jest w miejscowości Santoczno, w gminie Kłodawa, około 20 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Miejscowość ta cieszy się dużym zainteresowani...

  • Obiekt Lipiany, ul. Barlinecka

    Lipiany » ul. Barlinecka

    • 590 000 zł cena
    • 272 m2 powierzchnia
    • 2 170 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalno - warsztatowy w m. Lipiany przy ulicy Barlineckiej. Idealna nieruchomość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej przy głównej drodze prowad...

  • Działka pod magazyn energii -sprzedaż
    Działka pod magazyn energii -sprzedaż

    Mostkowo

    • 350 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę pod magazyn energii przy GPZ-cie w miejscowości Mostkowo, gmina Barlinek, powiat myśliborski. Działka położona przy 2 drogach asfaltowych klasy 5 Na działce słup...

  • PIĘKNY DOM PRZY JEZIORZE
    1 / 16
    PIĘKNY DOM PRZY JEZIORZE

    Santoczno

    • 699 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 128 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1320 m2 zlokalizowany w Santocznie, gmina Kłodawa, oddalonej około 25 km od Gorzo...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Danków

    • 1 100 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości