• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Myślibórz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Barlinkiem

(31)
  • Dom jednorodzinny Bobrówko
    1 / 15
    Dom jednorodzinny Bobrówko

    Bobrówko

    • 830 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 103 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trzęsacz

    • 2 050 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Rybakowo

    • 890 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Krzynka

    • 995 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Duża działka z domkiem nad jeziorami z widokiem, blisko lasu
    1 / 10
    Duża działka z domkiem nad jeziorami z widokiem, blisko lasu

    Skrzynka

    • 135 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, oferuje sprzedaż dużej działki w miejscowości Skrzynka, położonej w pięknej okolicy blisko natury, otoczonej wieloma jeziorami z widokiem nieopodal lasu. Działka jest działk...

  • Duża działka 9500m2 z domkiem i widokiem na las i jeziora
    1 / 7
    Duża działka 9500m2 z domkiem i widokiem na las i jeziora

    Skrzynka

    • 135 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży działka rolna z domkiem 0,95 ha nr. ew. działki 23 na której części dopuszczona jest zabudowa zagrodowa ok. 1400 m2. Nie trzeba być rolnikiem aby zakupić taką działkę....

  • Sprzedam działki Mostkowo gmina Barlinek
    1 / 2
    Sprzedam działki Mostkowo gmina Barlinek

    Mostkowo

    • 65 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkI pod budowę domu jednorodzinnego w Mostkowie gmina Barlinek powiat Myśliborski nr.8/18 o pow. 934 m, nr.8/19 o pow. 1169m, nr.8/20 o pow. 1183m, nr.8/17 o pow. 141...

  • Działka łośno
    1 / 20
    Działka łośno

    Łośno

    • 221 360 zł cena
    • 11 068 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Grunty rolny o powierzchni 11068 m2, 12636 m2 położone we wsi Łośno - Gmina Kłodawa oddalonej 13 km od Gorzowa Wielkopolskiego. - 1,2536 ha RVI 0,8332, ŁV 0,4204 - 1,1068 ha RVI...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • śprzedaż
    śprzedaż

    Krasne

    • 70 000 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dzialkę rolną,o pwierzchni 1,57 h. KRASNE gmina LIPIANY,powiat PYRZYCE

  • Sprzedam działkę inwestycyjną przy S-3 . Węzeł Myślibórz
    Sprzedam działkę inwestycyjną przy S-3 . Węzeł Myślibórz

    Giżyn

    • 1 100 000 zł cena
    • 72 500 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną przy S-3.; Zachodniopom. Przy zjeździe " Węzeł Myślibórz "

  • Dom z dużą działką

    Lipiany

    • 130 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Witam mam do sprzedania dom z widokiem na las.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA
    1 / 15
    Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 11 403 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową Jeziora Pławno w Zieleniewie okolice Choszczna. Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora. Teren położony między brzegiem atrakcyjnego jeziora a dro...

  • Działka na Osiedlu Poznańskim
    1 / 5
    Działka na Osiedlu Poznańskim

    Osiedle Poznańskie

    • 115 000 zł cena
    • 1 256 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1256 m2 zlokalizowana na Osiedlu Poznańskim (gmina Deszczno). Dojazd drogą asfaltową, ostatni kilometr drogą gminną, utwardzoną. Brak planu zag...

  • Działka w Zieleniewie, 7km od morza
    1 / 9
    Działka w Zieleniewie, 7km od morza

    Zieleniewo

    • 329 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA, ponad 0,5 ha DZIAŁKA W ZIELENIEWIE k/KOŁOBRZEGU ! Przedstawiamy Państwu atrakcyjnie zlokalizowaną, niezabudowaną działkę położoną w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległo...

  • DOM, BUDYNKI GOSPODARCZE

    Nowe Żeńsko

    • 499 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 499 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM, BUDYNKI GOSPODARCZE ,Choszczno 3km Gospodarstwo Zagrodowe  DUŻA OBNIŻKA CENY teraz 499 TYS  DO SPRZEDAŻY dwie działki, jedna, o pow. 4316m, zabudowana domem jed...

  • Działka Wieprzyce
    1 / 7
    Działka Wieprzyce

    Wieprzyce

    • 79 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1006 m2 położona we wsi Wieprzyce - Gmina Bogdaniec oddalonej 5 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Działka w kształcie prostoką...

  • Okazja ! Mieszkanie 2 pokojowe Koszalin-Bonin
    Okazja ! Mieszkanie 2 pokojowe Koszalin-Bonin

    Bonin

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwu pokojowe - 37, 92 m2, około 3 km od granicy Koszalina na parterze w budynku wielorodzinnym o niskiej zabudowie, niepodpiwniczonym. Budynek po modernizacji w 2023r. W...

  • Mieszkanie łupowo
    1 / 16
    Mieszkanie łupowo

    Łupowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 60,61 m2 usytuowane na poziomie II piętra w II kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Łupowie, osiedle Leśne oddalo...

  • Dom, zadbany, tani w utrzymaniu - Kołobrzeg !

    Zieleniewo » ul. Różana

    • 773 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezczynszowy, słoneczny, oszczędny w utrzymaniu i zadbany segment w budynku z 2002 roku, o powierzchni ok. 89 m2 w z miejscami parkingowymi przed budynkiem oraz terenem zielonym/wy...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 7
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 74 000 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 893 m2 zlokalizowana Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno przy ulicy Skwierzyńskiej, oddalona około 9 km od Gorzowa Wielkopols...

  • SPRZEDAŻ działki Wieprzyce gmina Bogdaniec
    SPRZEDAŻ działki Wieprzyce gmina Bogdaniec

    Wieprzyce

    • 2 000 000 zł cena
    • 27 700 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA w rejonie Wieprzyc gminie Bogdaniec powiat gorzowski. Na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej pow. 2,27 ha, oddalone 5 min od samego centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nie...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 8
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest na Osiedlu Poznańskim, w gminie Deszczno, przy ulicy Brzozowej. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 9 km od Gorzowa...

  • Działka pod budowę – 1158 m²
    1 / 8
    Działka pod budowę – 1158 m²

    Osiedle Poznańskie

    • 129 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1158 m², położona w miejscowości Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno. Klasyfikacja gruntu: RIIIb, RV, W. Nieruchomość znajduje się na płaskim, otwart...

  • Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo
    1 / 8
    Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo

    Zieleniewo

    • 4 840 000 zł cena
    • 28 488 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka o pow 28 488m2 inwestycyjna idealna dla dewelopera pod zabudowę domów jednorodzinnych w okolicy Parku rozrywki Dziki Zachód w Kołobrzeg- Zieleniewo 170zł/m2

  • Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    1 / 3
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA W ZIELENIEWIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu grunt rolny położony w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległości 7 km od morza, blisko Kołobrzegu. OPIS LOKALIZ...

  • Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie
    1 / 2
    Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń pod dom, który buduje się z myślą o przyszłości Są miejsca, które nie potrzebują długich uzasadnień. Wystarczy wyobrazić sobie poranek bez pośpiechu, własny ogród i dom...

  • Działka siedliskowa nad rozlewiskiem 4 km od morza

    Zieleniewo

    • 375 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Marzysz o własnej posesji z widokiem na wodę, a jednocześnie chcesz być o krok od tętniącego życiem kurortu? Ta oferta łączy ekologiczny styl życia, ciszę natury i bliskość Kołobrz...

  • Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa
    1 / 8
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa

    Zieleniewo

    • 375 280 zł cena
    • 4 691 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka dla inwestora o pow. 4.691 m2, który poczeka na zmianę planu zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Wymiary działki: długość 28,5 m wzdłuż ul. Jantarowej. głębokość-...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa
    1 / 13
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa

    Zieleniewo

    • 718 800 zł cena
    • 3 594 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przeznaczenie: grunt rolny z prawem zabudowy Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na infor...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa
    1 / 5
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa

    Zieleniewo

    • 650 000 zł cena
    • 5 172 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo na sprzedaż działka gruntu o pow. 5.172 m2 oddalona ok. 3 km do morza. Działka położona na granicy administracyjnej Kołobrzegu i Zieleniewa w sąsiedztwie nowo powstając...

  • Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 516 120 zł cena
    • 2 346 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo ul. Malinowa na sprzedaż niezabudowana działka budowlana o pow. 2.346 m2 (nad działką biegnie linia energetyczna). Teren obniżony, trzeba go nawozić. Pozostałe media są...

  • Dom Racław
    1 / 16
    Dom Racław

    Racław

    • 899 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY NA DUŻEJ DZIAŁCE – RACŁAW LOKALIZACJA: Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Racław, zaledwie 11 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego, co p...

  • Dom Kłodawa
    1 / 16
    Dom Kłodawa

    Kłodawa

    • 895 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 288 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, gmina Kłodawa. To spokojna i kameralna lokalizacja, zapewniająca c...

  • Dom Kłodawa
    1 / 16
    Dom Kłodawa

    Kłodawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, gmina Kłodawa. To spokojna i atrakcyjna lokalizacja zapewniająca komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni, a jednocz...

  • Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Różana
    1 / 8
    Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Różana

    Zieleniewo

    • 545 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 015 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM 68,4 m2 W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W ZIELENIEWIE, KOŁO KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, z balkonem i prywatnym ogrodem, w niedalekiej odległości od ce...

  • Na sprzedaż nowy bliźniak k. Baczyny lubuskie
    1 / 14
    Na sprzedaż nowy bliźniak k. Baczyny lubuskie

    Racław

    • 750 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 697 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny DOM w zabudowie bliźniaczej - już częściowo wykończony. Do całkowitego wykończenia pozostało już niewiele, m. in. położyć podłogi, pomalować ściany i wstawić drzwi wewnę...

  • Działka budowlana
    1 / 7
    Działka budowlana

    Zieleniewo

    • 675 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych o pow. 1500 m2 z możliwością powiększenia do 4500m2. Wszystkie media { prąd, woda, kanaliza, gaz, świat...

  • Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie

    Bonin

    • 310 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przeszło gruntowny remat w 24roku zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne nowe dzwi okna podłogi nowe gładzie nowa instalacja hydrauliczna duży garaż 35m2 pr...

  • Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia
    1 / 9
    Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia

    Stary Klukom

    • 70 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 843 m2 na obrzeżach miejscowości Stary Klukom od strony wyjazdu na Choszczno , do miasta 5 km drogą asfaltową. W ofercie o tej...

  • Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    Dom Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 2 090 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom jednorodzinny Kołobrzeg, Zieleniewo Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny II kondygnacyjny o powierzchni 250 m, położony w spokojnej i atrakcyjnej l...

  • Dom w dobrej cenie na przedmieściach Kołobrzegu!
    Dom w dobrej cenie na przedmieściach Kołobrzegu!

    Zieleniewo

    • 515 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 2 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 221,27 m2, znajdujący się w Zieleniewie przy samej granicy Kołobrzegu. Ten dwukondygnacyjny dom do kapital...