• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Karsko

(1)
  • Mieszkanie Karsko, ul. Mieszka I

    Karsko » ul. Mieszka I

    • 329 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe wraz z dodatkową działką w m. Karsko, gmina Nowogródek Pomorski. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku trzy rodzinnym. Lokal składa się...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie, garaż, ogród w Baczynie k. Gorzowa Wlkp
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie, garaż, ogród w Baczynie k. Gorzowa Wlkp

    Baczyna

    • 200 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Witam. Sprzedam kawalerkę w bloku dwupiętrowym, 30 metrów kwadratowych, po remoncie, okna plastikowe, centralne ogrzewanie, ciepła woda z sieci miejskiej, garaż, ogród, niskie opła...

  • Mieszkanie Myślibórz, ul. Niedziałkowskiego

    Myślibórz » ul. Niedziałkowskiego

    • 235 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 2 pokojowe. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ulicy Niedziałkowskiego w bloku 4 piętrowym w Myśliborzu, zlokalizo...

  • Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!
    1 / 11
    Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!

    Myślibórz

    • 115 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Myśliborza? Marzysz o własnym kącie, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Mamy...

  • Mieszkanie Lipiany, ul. Henryka Sienkiewicza

    Lipiany » ul. Sienkiewicza

    • 225 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na III piętrze. Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w bloku w m. Lipiany przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Mieszkanie o powierzchni 46,81...

  • Mieszkanie Barlinek
    1 / 16
    Mieszkanie Barlinek

    Barlinek

    • 350 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 4 pokojowe w dobrej lokalizacji. W pobliżu las, jeziora, szpital, przychodnia lekarska, szkoła, sklepy, zakłady pracy, węzeł komunikacyjny (PKS, BUS). Nowe okna. Podłogi...

  • Mieszkanie Barlinek, ul. Fryderyka Chopina

    Barlinek » ul. Chopina

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 3 POKOJOWE ZLOKALIZOWANE NA I PIĘTRZE W NISKIM BLOKU W M. BARLINEK PRZY ULICY FRYDERYKA CHOPINA. MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z SALONU Z ANEKSEM KUCHENNYM, Z SALO...

  • Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania
    1 / 12
    Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania

    Wysoka

    • 422 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom nad jeziorem z niezależnym apartamentem Budynek znajduje się na rozległej rekreacyjnie zabudowanej działce. Jest ona niezależną częścią kilkuhektarowego kompleksu leśno - pa...

  • Mieszkanie - Baczyna

    Baczyna

    • 261 900 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1G/GUp/3/2024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemn...

  • Mieszkanie Myślibórz, ul. Pomorska

    Myślibórz » ul. Pomorska

    • 325 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze w centrum miasta. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w bloku w m. Myślibórz przy ulicy Pomorskiej. Mieszkanie o powierzchni...