mieszkanie na sprzedaż
18 maj 2026

Mieszkanie Karsko, ul. Mieszka I

Karsko ul. Mieszka I
woj. Zachodniopomorskie pow. myśliborski gm. myśliborski
Dodane 5 dni temu, Poniedziałek, 18 maj 2026 18:20
329 000 zł 82 m2
329 000 zł 82 m2 4 013 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 82 m2
Cena za metr 4 013 zł/m2
Pokoje 3
Piętro Parter
ID oferty K37535692

Opis

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe wraz z dodatkową działką w m. Karsko, gmina Nowogródek Pomorski.

Mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku trzy rodzinnym.

Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, hallu oraz ganku z wyjściem na podwórze.

Do mieszkania oferujemy dodatkową działkę o pow. 162 m2 z przeznaczeniem np. pod parking. Działka znajduje się na przeciwko mieszkania.

Ogrzewanie własne CO. Woda z sieci miejskiej, kanalizacja miejska.

Piwnica o pow. ok. 8m2, dodatkowo udział w strychu.

Mieszkanie bezczynszowe.

Cena ofertowa 329 000 zł

Możliwość dokupienia działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy o pow. 2746 m2 w cenie 69 000 zł

Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 82 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Karsko, ul. Mieszka I
  • Mieszkanie położone na parterze
  • Data dodania: 2026-05-18
  • Data aktualizacji: 2026-05-18
  • ID ogłoszenia: K37535692
  • Źródło: Azarkiewicz Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Karsko, cena: od 279 650 do 378 350 zł, powierzchnia: od 70 do 95 m2

Oferta pochodzi z biura nieruchomości

  • Azarkiewicz Nieruchomości
  • Łużycka-Pawilon
  • 74-300 Myślibórz
  • http://www.azarkiewicznieruchomosci.pl

Godziny otwarcia

  • Pon. 7:30 - 21:30
  • Wt. 7:30 - 21:30