• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Karsko

(2)
  • Mieszkanie Karsko, ul. Mieszka I

    Karsko » ul. Mieszka I

    • 329 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe wraz z dodatkową działką w m. Karsko, gmina Nowogródek Pomorski. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku trzy rodzinnym. Lokal składa się...

  • Działka Karsko, ul. Mieszka I

    Karsko » ul. Mieszka I

    • 69 000 zł cena
    • 2 746 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego w m. Karsko. Oferujemy dwie działki, gdzie na jednej z działek wydane zostały warunki z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka łośno
    1 / 20
    Działka łośno

    Łośno

    • 221 360 zł cena
    • 11 068 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Grunty rolny o powierzchni 11068 m2, 12636 m2 położone we wsi Łośno - Gmina Kłodawa oddalonej 13 km od Gorzowa Wielkopolskiego. - 1,2536 ha RVI 0,8332, ŁV 0,4204 - 1,1068 ha RVI...

  • Sprzedam działki Mostkowo gmina Barlinek
    1 / 2
    Sprzedam działki Mostkowo gmina Barlinek

    Mostkowo

    • 65 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkI pod budowę domu jednorodzinnego w Mostkowie gmina Barlinek powiat Myśliborski nr.8/18 o pow. 934 m, nr.8/19 o pow. 1169m, nr.8/20 o pow. 1183m, nr.8/17 o pow. 141...

  • Sprzedam mieszkanie, garaż, ogród w Baczynie k. Gorzowa Wlkp
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie, garaż, ogród w Baczynie k. Gorzowa Wlkp

    Baczyna

    • 200 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Witam. Sprzedam kawalerkę w bloku dwupiętrowym, 30 metrów kwadratowych, po remoncie, okna plastikowe, centralne ogrzewanie, ciepła woda z sieci miejskiej, garaż, ogród, niskie opła...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Krzynka

    • 995 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Rybakowo

    • 890 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna
    1 / 7
    Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna

    Santocko

    • 169 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !! NOWA NIŻSZA CENA !! Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Santocku o powierzchni 1201 m2, w kształcie prostokąta - posiada wymiary ok. 37m x 33m. Uksz...

  • 2 działki, domek gościnny, rozpoczęta budowa domu
    1 / 10
    2 działki, domek gościnny, rozpoczęta budowa domu

    Santocko

    • 449 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 954 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 2469 m2, zlokalizowanych w Santocku, na których wybudowano domek gościnny/letniskowy oraz rozpoczęto budowę domu...

  • OFERTA DLA FIRMY
    1 / 15
    OFERTA DLA FIRMY

    Santocko

    • 3 500 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 190 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1300 m2 położony w Santocko, gmina Kłodawa oddalonej o około 6 km od Gorzowa Wie...

  • Dom Baczyna
    1 / 15
    Dom Baczyna

    Baczyna

    • 595 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 3 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperski o powierzchni 169,20 m2 posadowiony na działce o powierzchni 325 m2 położony w Baczynie, gmina Lubiszyn....

  • PIĘKNY DOM PRZY JEZIORZE
    1 / 16
    PIĘKNY DOM PRZY JEZIORZE

    Santoczno

    • 699 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 128 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1320 m2 zlokalizowany w Santocznie, gmina Kłodawa, oddalonej około 25 km od Gorzo...

  • Działka pod magazyn energii -sprzedaż
    Działka pod magazyn energii -sprzedaż

    Mostkowo

    • 350 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę pod magazyn energii przy GPZ-cie w miejscowości Mostkowo, gmina Barlinek, powiat myśliborski. Działka położona przy 2 drogach asfaltowych klasy 5 Na działce słup...

  • Działka Baczyna-kolonia
    1 / 10
    Działka Baczyna-kolonia

    Baczyna

    • 749 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt inwestycyjny o powierzchni 25.000 m2 zlokalizowany w miejscowości Baczynia - Kolonia, gmina Lubiszyn oddalone o 2 km od zjazdu...

  • NOWA NIŻSZA CENA - OSTATNIA POŁÓWKA W STAREJ CENIE
    1 / 16
    NOWA NIŻSZA CENA - OSTATNIA POŁÓWKA W STAREJ CENIE

    Kłodawa

    • 555 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 150,38 m2 (po posadzce ponad 170m2), posadowiony na działce o powierzchni 503 m2 zloka...

  • WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU LASU – WOJCIESZYCE
    1 / 16
    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU LASU – WOJCIESZYCE

    Wojcieszyce

    • 1 199 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w pełni funkcjonalnego, komfortowego i gotowego do zamieszkania ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż dom jedno...

  • Działka Santoczno
    1 / 16
    Działka Santoczno

    Santoczno

    • 279 000 zł cena
    • 2 362 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlana zlokalizowana jest w miejscowości Santoczno, w gminie Kłodawa, około 20 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Miejscowość ta cieszy się dużym zainteresowani...

  • GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA
    1 / 8
    GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA

    Wojcieszyce

    • 410 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlano - usługowa zlokalizowana jest w miejscowości Wojcieszyce, w gminie Kłodawa, przy ul. Parkowej, zaledwie około 6 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To dos...

  • Działki budowlane w Wysokiej
    1 / 4
    Działki budowlane w Wysokiej

    Wysoka

    • 70 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchni od 1500 do 1700 mkw położone w Wysokiej 13 km od Gorzowa Wlkp. Uzbrojenie: prąd (skrzynka na działce). Działki w kształcie prostokąta...

  • Sprzedam działkę - Chłopiny gm.Lubiszyn
    Sprzedam działkę - Chłopiny gm.Lubiszyn

    Chłopiny

    • 90 000 zł cena
    • 2 459 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położona działka w gminie Lubiszyn, miejscowość Chłopiny, woj. Lubuskie. Dojazd samochodem do Gorzowa około 15 minut. Działka o płaskim ukształtowaniu terenu, przeznac...

  • Dom Różanki
    1 / 13
    Dom Różanki

    Różanki

    • 2 700 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA PIĘTRO NOWEGO DOMU W SPOKOJNEJ OKOLICY – RÓŻANKI WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNY LOKALIZACJA: Przedmiotem najmu jest piętro domu jednorodzinnego położone w spokojnej miej...

  • Dom Kłodawa
    1 / 16
    Dom Kłodawa

    Kłodawa

    • 895 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 288 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, gmina Kłodawa. To spokojna i kameralna lokalizacja, zapewniająca c...

  • Dom Kłodawa
    1 / 16
    Dom Kłodawa

    Kłodawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, gmina Kłodawa. To spokojna i atrakcyjna lokalizacja zapewniająca komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni, a jednocz...

  • Gospodarstwo rolne z zabudowaniami
    1 / 7
    Gospodarstwo rolne z zabudowaniami

    Lubiszyn

    • 330 000 zł cena
    • 29 577 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka o powierzchni 2,9577 h, dojazd od ulicy Pocztowej droga asfaltowa, chodnik, media w działce (woda, kanalizacja, prąd). Drugi dojazd do działki od ul. Polnej, droga utwardzo...

  • KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE
    KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE

    Kłodawa

    • 265 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDAŻY ŁADNIE POŁOŻONE DZIAŁKI BUDOWLANE W KŁODAWIE Powierzchnie ok. 13 ar Wydano decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem działek pod zabudowę...

  • Działka Różanki
    1 / 6
    Działka Różanki

    Różanki

    • 170 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane o pow. 1500 mkw położone w Różankach w przepięknej okolicy w pobliżu lasu. Oddalone 6 km od Gorzowa Wlkp. Kształt: prostokąt. Media: prąd, wodociąg, kanalizacja w...

  • Działka Baczyna
    1 / 5
    Działka Baczyna

    Baczyna

    • 95 000 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomośc rolna o pow. 30,10ara położona w Chróściku w odległości 8 km od centrum Gorzowa. W kształcie prostokąta. Media: prąd, telefon, kanalizacja do 2012r.. W pobliżu działki...

  • Dom w Rybakowie – 50 m od jeziora, cisza i las
    1 / 16
    Dom w Rybakowie – 50 m od jeziora, cisza i las

    Rybakowo

    • 599 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom przy jeziorze – miejsce, które zmienia codzienność Są nieruchomości, które spełniają potrzeby. I są takie, które zmieniają sposób życia. Ten dom należy do tej drugiej kategori...

  • Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania
    1 / 12
    Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania

    Wysoka

    • 422 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom nad jeziorem z niezależnym apartamentem Budynek znajduje się na rozległej rekreacyjnie zabudowanej działce. Jest ona niezależną częścią kilkuhektarowego kompleksu leśno - pa...

  • Mieszkanie - Baczyna

    Baczyna

    • 261 900 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1G/GUp/3/2024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemn...

  • Działka Równo

    Równo

    • 68 598 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowyw Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.120.2025.AWO.134KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza p...

  • Nieruchomość zabudowana - Staw

    Staw

    • 300 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 1 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Małgorzaty Matjaszko ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na udział w prawie własności nieruchomoś...