• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Janczewo

(9)
  • 84zł/m2. Janczewo działka budowlana, las, jezioro

    Janczewo » ul. Długa

    • 100 884 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Janczewo działka budowlana niedaleko lasu i jeziora, 84 zł za m.kw.Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 1201 do 1769 m², położone przy końcu ul. Długiej w Janczewie.Pr...

  • Urokliwa dz. bud. Janczewo. 1000 m.kw. Uzbrojenie

    Janczewo » ul. Długa

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa dz. bud. Janczewo. 1000 m.kw. Uzbrojenie1000 m², Janczewo, DRUGA LINIA ZABUDOWY, BRAK HAŁASU ULICY.Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana powstająca w wyniku podzia...

  • Janczewo, OBOK LAS i JEZIORO. Duże działki budowl.

    Janczewo » ul. Długa

    • 148 596 zł cena
    • 1 769 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OBOK LAS i JEZIORO, Duże działki budowlane Janczewo.Na sprzedaż duże działki budowlane o powierzchniach od 1201 do 1769 m²Cena 84 zł za m.kw.Przeznaczenie w MPZP:Zabudowa mieszkani...

  • Tania działka budowl. obok lasu. Janczewo Kolonia

    Janczewo » ul. Długa

    • 99 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    82zł m.kw. Tania działka budowl. obok lasu. Janczewo Kolonia. 99000złDojazd: utwardzona droga powiatowaMedia: w przylegającej do działek drodze powiatowej nr 1405fMPZPZabudowa mies...

  • DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU
    1 / 8
    DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU

    Janczewo

    • 125 000 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest przy ścianie lasu we wsi Janczewo przy ulicy Leszczynowej w gminie Santok. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 8 km...

  • DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU
    1 / 7
    DZIAŁKA BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANE LASU

    Janczewo

    • 125 000 zł cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Janczewo
    1 / 14
    Działka Janczewo

    Janczewo

    • 123 000 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Na sprzedaż działki w Janczewie woj. lubuskie
    1 / 3
    Na sprzedaż działki w Janczewie woj. lubuskie

    Janczewo

    • 114 450 zł cena
    • 1 526 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Różnej wielkości działki POD LASEM w miejscowości JANCZEWO Polecamy na sprzedaż grunt podzielony już na działki w Janczewie, w pobliżu Bieszczad Janczewskich, o powierzchniach od...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Budowlana, Janczewo, 156 000 zł
    1 / 8
    Działka Budowlana, Janczewo, 156 000 zł

    Janczewo

    • 156 000 zł cena
    • 2 686 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest grunt inwestycyjny o powierzchni 2686 m2 położony we wsi Janczewo oddalonej 8,5 km od Gorzowa Wielkopolskiego - Gmina Santok. Proponowany grunt nadaje się...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DZIAŁKI W GORZOWIE WLKP dzieln. Karnin ul. Letnia.SPRZEDAM
    1 / 2
    DZIAŁKI W GORZOWIE WLKP dzieln. Karnin ul. Letnia.SPRZEDAM

    Gorzów Wielkopolski

    • 250 000 zł cena
    • 4 685 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY W DZIELNICY WILLOWEJ KARNIN 5 KM DO CENTRUM GORZOWA WLKP,OKOŁO 500m METRÓW DO JEZIORA, ,ul.letnia.8.GAZ,PRĄD,WODA.KANALIZACJA MIEJSKA PRZYSTANEK AUTOBU...

  • Dzialki budowlane w Gorzowie w dzielnicy Karnin ul. Letnia
    1 / 8
    Dzialki budowlane w Gorzowie w dzielnicy Karnin ul. Letnia

    Gorzów Wielkopolski

    • 250 000 zł cena
    • 4 685 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana z warunkami zabudowy w Gorzowie wlkp dzielnica willowa Karnin biedaleko do kapieliska, w pelni uzbrojone 5 km do centrum Gorzowa wlkp.droga przy dzialce asfaltowa...

  • Działka Gorzów wielkopolski Zakanale
    1 / 20
    Działka Gorzów wielkopolski Zakanale

    Gorzów Wielkopolski

    • 550 000 zł cena
    • 7 968 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest działka komercyjna o pow. 7968 m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim – Zakanale. Proponowany grunt nadaje się pod zabudowę usługową taką jak gastronomi...

  • Działka z WZ na budynek handlowo - usługowy
    1 / 3
    Działka z WZ na budynek handlowo - usługowy

    Gorzów Wielkopolski

    • 5 762 500 zł cena
    • 11 525 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki niezabudowanej o powierzchni 1,1525 ha, położonej na os. Górczyn. Nieruchomość bardzo dobrze widoczna z drogi wyjazdowej w...

  • Działka 300m2

    Gorzów Wielkopolski

    • 20 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę nr 167 na ogrodzie Rod Słoneczny. Murowana altana, murowana wędzarnia/grill, prąd, woda, sporo drzew owocowych, dobry dojazd. Nr tel. [tel]

  • Działka na Osiedlu Poznańskim
    1 / 5
    Działka na Osiedlu Poznańskim

    Osiedle Poznańskie

    • 115 000 zł cena
    • 1 256 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1256 m2 zlokalizowana na Osiedlu Poznańskim (gmina Deszczno). Dojazd drogą asfaltową, ostatni kilometr drogą gminną, utwardzoną. Brak planu zag...

  • Działka Budowlana,  Santok,  55 000 zł
    1 / 8
    Działka Budowlana, Santok, 55 000 zł

    Santok

    • 55 000 zł cena
    • 1 376 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest grunt budowlany o powierzchni 1376 m2 położony we wsi Santok oddalonej 16 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodar...

  • Sprzedam działkę ROD " Jedność"

    Gorzów Wielkopolski

    • 15 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD o powierzchni 530m2. Usytuowana w rejonie skrzyżowania ul. Roosevelta i Żwirowej. Praktycznie cała jest do zagospodarowania według własnych upodobań. Na dział...

  • Dzialki budowlane w Gorzowie wlkp.dzieln.Karnin
    1 / 3
    Dzialki budowlane w Gorzowie wlkp.dzieln.Karnin

    Gorzów Wielkopolski

    • 250 000 zł cena
    • 4 687 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki budowlane w pelni uzbrojome w gorzowie wlkp dzielnica Karnin 600 m do kąpieliska ul.letnia.cena do uzgodnienia.tel.kom.[tel].

  • Działka budowlana Gorzów Wielkopolski
    1 / 7
    Działka budowlana Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 110 000 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rezerwacja !! NOWA NIŻSZA CENA !! Prezentuję działkę położoną przy drodze asfaltowej o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o powierzchni 1486 m2 w bardzo dobrej l...

  • Działka Gorzów wielkopolski Zakanale
    1 / 8
    Działka Gorzów wielkopolski Zakanale

    Gorzów Wielkopolski

    • 112 800 zł cena
    • 752 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty są cztery działki budowlane o pow. 752 m2, 754 m2, 849 m2, 1024m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim, dzielnica Zakanale. Istnieje możliwość powiększenia dz...

  • Działka z MPZP: przemysł, usługi, składy
    1 / 2
    Działka z MPZP: przemysł, usługi, składy

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 800 000 zł cena
    • 15 018 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Bardzo atrakcyjna działka przemysłowa, o powierzchni 1,5018 ha, zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim przy Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Niezaprzeczaln...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 7
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 74 000 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 893 m2 zlokalizowana Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno przy ulicy Skwierzyńskiej, oddalona około 9 km od Gorzowa Wielkopols...

  • Działka Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 10
    Działka Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 599 000 zł cena
    • 1 296 m2 powierzchnia
    • 2 006 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt inwestycyjny o powierzchni 1296 m2 położony w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta przy ulicy Orląt Lwowskich. Zgodnie z ob...

  • Działka budowlana na osiedlu Piaski
    1 / 3
    Działka budowlana na osiedlu Piaski

    Gorzów Wielkopolski

    • 437 030 zł cena
    • 1 362 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1362 m2, położonej na skraju osiedli Piaski i Chwalęcice Dolne, w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość położona w mal...

  • Działka w centrum Gorzowa Wlkp. pod plombę mieszkaniową
    1 / 6
    Działka w centrum Gorzowa Wlkp. pod plombę mieszkaniową

    Gorzów Wielkopolski

    • 880 000 zł cena
    • 404 m2 powierzchnia
    • 2 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa, z rozpoczętą już budową, działka pod zabudowę wielorodzinną z funkcją usługową o powierzchni 404 m², zlokalizowana przy ulicy Dworcowej 8a, ktora stanowi cen...

  • GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA
    1 / 8
    GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA

    Wojcieszyce

    • 410 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlano - usługowa zlokalizowana jest w miejscowości Wojcieszyce, w gminie Kłodawa, przy ul. Parkowej, zaledwie około 6 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To dos...

  • Działka Czechów
    1 / 12
    Działka Czechów

    Czechów

    • 139 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest w miejscowości Czechów, w gminie Santok, przy ulicy Wawrowskiej, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Gorzowa Wielkopolskiego. To niezwykle malown...

  • Budowlana działka inwestycyjna o pow 80 arów
    1 / 3
    Budowlana działka inwestycyjna o pow 80 arów

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 600 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż budowlana działka o charakterze inwestycyjnym położona w Gorzowie Wlkp. na Zakanalu. Powierzchnia 8000mkw. Dojazd drogą asfaltową. Madia: prąd na działce; wodociąg, g...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 8
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest na Osiedlu Poznańskim, w gminie Deszczno, przy ulicy Brzozowej. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 9 km od Gorzowa...

  • Sprzedaż: działka budowlana os. Piaski Gorzów
    1 / 7
    Sprzedaż: działka budowlana os. Piaski Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 420 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Piaski, województwie lubuskim. Możliwość postawienia szeregowca składającego się z 3 segmentów (3 domów w zabudowie szereg...

  • Działka pod budowę – 1158 m²
    1 / 8
    Działka pod budowę – 1158 m²

    Osiedle Poznańskie

    • 129 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1158 m², położona w miejscowości Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno. Klasyfikacja gruntu: RIIIb, RV, W. Nieruchomość znajduje się na płaskim, otwart...

  • Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie
    1 / 2
    Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń pod dom, który buduje się z myślą o przyszłości Są miejsca, które nie potrzebują długich uzasadnień. Wystarczy wyobrazić sobie poranek bez pośpiechu, własny ogród i dom...

  • NA SPRZEDAŻ działki w Gralewie
    NA SPRZEDAŻ działki w Gralewie

    Gralewo

    • 1 610 000 zł cena
    • 14 926 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ działki w Gralewie, gminie Santok, powiat gorzowski, woj. lubuskie. Polecamy na sprzedaż 12 działek o przybliżonych powierzchniach 1200 - 1280m2, w spokojnej okolicy,...

  • Syndyk sprzeda!
    1 / 5
    Syndyk sprzeda!

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 100 000 zł cena
    • 8 458 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Syndyk ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy! Przedmiot przetargu stanowią wchodzące w skład masy upadłości Fabryki Maszyn do Drewna Gomad sp. z o.o. w up. prawo użytkowania wi...

  • Działka, 1 000 m², Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 165 300 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk posiada na sprzedaż w drodze przetargu prawo własności niezabudowanej działki gruntu o pow. 1000 m kw. i o pow. 1000 m kw. obręb 0013 nr 64/2 nr 64/3 Zieleniec, m. Gorz...

  • Działka, 1 000 m², Gorzów Wielkopolski
    Działka, 1 000 m², Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 165 300 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk posiada na sprzedaż w drodze przetargu prawo własności niezabudowanej działki gruntu o pow. 1000 m kw. i o pow. 1000 m kw. obręb 0013 nr 64/2 nr 64/3 Zieleniec, m. Gorzów...

  • Działki Wawrów ul. Sadowa
    Działki Wawrów ul. Sadowa

    Wawrów

    • 250 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki w Wawrowie przy ulicy Sadowej. Działki 800-900 m2 Na działki wydane warunki zabudowy, oraz pozwolenie na budowę domów szeregowych. Cena podana w ogłoszeniu dotyc...

  • Sprzedam działkę usługową Gorzów Wlkp Centrum
    1 / 2
    Sprzedam działkę usługową Gorzów Wlkp Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 999 999 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 666 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż działki usługowej w Centrum Gorzowa Wlkp. Ul. Chopina. Bardzo dużo możliwości biznesowych. -działalność handlowa -hotel -apartamenty inwestycyjne pod wynajem -gabinety le...

  • Działka Różanki
    1 / 6
    Działka Różanki

    Różanki

    • 170 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane o pow. 1500 mkw położone w Różankach w przepięknej okolicy w pobliżu lasu. Oddalone 6 km od Gorzowa Wlkp. Kształt: prostokąt. Media: prąd, wodociąg, kanalizacja w...