• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Myślibórz

(3)
  • Mieszkanie Myślibórz, ul. Pomorska

    Myślibórz » ul. Pomorska

    • 325 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze w centrum miasta. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w bloku w m. Myślibórz przy ulicy Pomorskiej. Mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!
    1 / 11
    Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!

    Myślibórz

    • 115 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Myśliborza? Marzysz o własnym kącie, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Mamy...

  • Mieszkanie Myślibórz, ul. Niedziałkowskiego

    Myślibórz » ul. Niedziałkowskiego

    • 235 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 2 pokojowe. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ulicy Niedziałkowskiego w bloku 4 piętrowym w Myśliborzu, zlokalizo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie, Gorzów Wlkp - Śródmieście, 480 000 zł
    1 / 8
    Mieszkanie, Gorzów Wlkp - Śródmieście, 480 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 480 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 4 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 107,49 m2 usytuowane na I piętrze w III kondygnacyjnej kamienicy położone w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście. W sk...

  • Sprzedam mieszkanie, garaż, ogród w Baczynie k. Gorzowa Wlkp
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie, garaż, ogród w Baczynie k. Gorzowa Wlkp

    Baczyna

    • 200 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Witam. Sprzedam kawalerkę w bloku dwupiętrowym, 30 metrów kwadratowych, po remoncie, okna plastikowe, centralne ogrzewanie, ciepła woda z sieci miejskiej, garaż, ogród, niskie opła...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sarbinowo

    • 790 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 330 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie łupowo
    1 / 16
    Mieszkanie łupowo

    Łupowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 60,61 m2 usytuowane na poziomie II piętra w II kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Łupowie, osiedle Leśne oddalo...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sarbinowo

    • 1 134 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 715 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 87,72 m2 ( po podłodze powierzchnia 101 m2 ) usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym, położonym w Gorz...

  • 2 pokojowy apartament w Sarbinowie z miejscem parkingowym
    1 / 13
    2 pokojowy apartament w Sarbinowie z miejscem parkingowym

    Sarbinowo

    • 425 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam dochodowy apartament, 2 pokoje w Sarbinowie przy ul, Łąkowej 11, z miejscem parkingowym ,ekspozycja okien wschód i zachód, mieszkanie widne, ciepłe, nowe świeże mieszkani...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno

    Sarbinowo

    • 2 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 29,81m2 na Osiedlu Baltin Blue położony ok 500 m od plaży w Sarbinowie. Apartament położony na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 455 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego w Centrum Miasta. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących miejski styl życia, wygodę oraz szybki dos...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 444 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w samym sercu Gorzów Wielkopolski, w dzielnicy Śródmieście miejscu, które łączy miejski klimat z dostępem do terenów zielonych. W najbliższym...

  • Słoneczny apartament  w Sarbinowie
    1 / 15
    Słoneczny apartament w Sarbinowie

    Sarbinowo

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj 300 metrów od morza i ciesz się nadmorskim klimatem każdego dnia. Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 60,68 m², położony na parterze nowoczesneg...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku o powierzchni użytkowej 42,95 m2 . cena 1900 zł plus 300 zł Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze, w bloku 4 piętrowym z windą. Salon...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 700 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie ul. Obrońców Pokoju w Gorzowie Wlkp. 1700 Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia: 31,50 m² Liczba pokoi: 2 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Piętro: 3 Liczba pięter: 5 Rok...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 850 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Gorzów Wielkopolski, Os. Manhattan Cena 1750 zł Powierzchnia: 39,5 m² Na wynajem dwupokojowe mieszkanie, o pow. 39,50 mkw, zlokalizowane na osiedlu Manhattan. Mieszkanie usytuowan...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 10
    Mieszkanie do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 190 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Gorzów Wielkopolski Cena wynajmu: 1 190 zł Powierzchnia: 47 m² Ofertą wynajmu jest bardzo ładne luksusowo urządzone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2. Mieszkanie usytuowane jest n...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 459 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 2.13) 1-pokojowy z garderobą ! Budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6) P...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 500 215 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 1.4) 2-pokojowy z dużym tarasem ! Budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6)...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 522 470 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 1.1) 2-pokojowy z dużym tarasem ! Budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6)...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 530 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 2.5) z WIDOKIEM NA MORZE ! budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6) POWIE...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 522 470 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 1.5) 2-pokojowy z dużym tarasem ! Budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km 5(dojazd S6...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 499 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 2.9) z WIDOKIEM NA MORZE ! budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6) POWIE...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 314 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim spokojnym, dobrze skomunikowanym i wyjątkowo zielonym rejonie miasta. W najbliższym otoczeniu znajd...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze rozwinięta i ceniona część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo...

  • SARBINOWO APARTAMENT 200M OD MORZA! MIEJSCE PARKINGOWE W CEN
    1 / 11
    SARBINOWO APARTAMENT 200M OD MORZA! MIEJSCE PARKINGOWE W CEN

    Sarbinowo

    • 736 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Może morze? OKAZJA ! SARBINOWO Apartament 200m od morza MIEJSCE PARKINGOWE W CENIE! Na sprzedaż apartament w Sarbinowie – gotowy do zamieszkania lub wynajmu Zapraszam do zapozna...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 339 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    LOKALIZACJA Osiedle Dolinki to spokojna, zielona i dobrze skomunikowana część Gorzowa Wielkopolskiego. W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,...

  • SPRZEDAŻ: mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gorzów
    SPRZEDAŻ: mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 285 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dostępne od ręki w samym centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,81 m2 położone na 2 piętrze 4...

  • Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania
    1 / 12
    Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania

    Wysoka

    • 422 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom nad jeziorem z niezależnym apartamentem Budynek znajduje się na rozległej rekreacyjnie zabudowanej działce. Jest ona niezależną częścią kilkuhektarowego kompleksu leśno - pa...

  • Mieszkanie - Baczyna

    Baczyna

    • 261 900 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1G/GUp/3/2024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemn...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 300 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości