• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Trzcińsko-Zdrój

(2)
  • Sprzedam 1 działkę rekreacyjną
    1 / 2
    Sprzedam 1 działkę rekreacyjną

    Trzcińsko-Zdrój

    • 145 000 zł cena
    • 1 138 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 1 działkę rekreacyjną, leżącą nad jeziorem w mieście Trzcińsko Zdrój, nr działki 666/8 o powierzchni 1138 m2 wraz z udziałem 1/5 w działce 666/10, która gwarantuje dost...

  • sprzedam 1 działkę rekreacyjną
    1 / 2
    sprzedam 1 działkę rekreacyjną

    Trzcińsko-Zdrój

    • 155 000 zł cena
    • 1 362 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 1 działkę rekreacyjną, leżącą nad jeziorem w mieście Trzcińsko Zdrój, nr działki 666/16 , o powierzchni 0,1362 ha, działka z dojściem do jeziora poprzez działkę drogę wewn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Osiedle domów jednorodzinnych, Myślibórz, od Dewelopera !!!

    Myślibórz

    • 658 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UWAGA!!! ZOSTAŁY OSTATNIE 3 DOMY!!! Na sprzedaż nowoczesne domy wolnostojące z 2021r, z garażem połączonym z budynkiem. Inwestycje składa się z 6 domów jednorodzinnych (trzy s...

  • Nowe osiedle domów jednorodzinnych, Chojna, od Dewelopera !!!

    Chojna

    • 760 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 080 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ZOSTAŁY OSTATNIE 3 DOMY !!! Na sprzedaż nowoczesne domy wolnostojące z 2022r, z garażem. Inwestycje składa się z 4 domów ( jeden sprzedany, pozostały 3 domy ), jednorodzinnych,...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Myślibórz

    • 999 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Pszczelnik

    • 190 000 zł cena
    • 3 061 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona przy drodze powiatowej, media w drodze. Możliwość rezerwacji działek widocznych na mapie.

  • Działka Myślibórz, ul. Łużycka

    Myślibórz » ul. Łużycka

    • 159 000 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w miejscowości Myślibórz przy ul. Łużyckiej o pow. od 1068 m2 do 1347 m2, nieruchomość przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka posiada wydane w...

  • Dom Otanów

    Otanów

    • 290 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom poniemiecki w m. Otanów wraz budynkiem gospodarczym. Dom znajduje się na działce o pow. 8400 m2. Budynek gospodarczy do remontu. Piękna i malownicza okolica.! N...

  • Dom Kruszwin

    Kruszwin

    • 2 395 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ NA AGROTURYSTYKĘ, PENSJONAT!!! NA SPRZEDAŻ DOM Z BEZPOŚREDNIM DOJŚCIEM DO JEZIORA MYŚLIBORSKIEGO Dom jednorodzinny, położony 6 km od Myśliborza, w m. KRUSZWI...

  • Dom Kierzków

    Kierzków

    • 450 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z dwoma budynkami gospodarczymi w m. Kierzków, gmina Myślibórz, woj.zachodniopomorskie. Dom o pow. około 120 m2. Dom składa się z : - przedsionk...

  • 1 / 4
    Lokal Myślibórz, ul. Bohaterów Warszawy

    Myślibórz » ul. Bohaterów Warszawy

    • 875 460 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 038 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny z długoterminowym najemcą (Apteka). Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy położony na parterze budynku w centrum miasta w m. Myślibórz przy ulicy Bohat...

  • Dom Kierzków

    Kierzków

    • 299 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa cena Na sprzedaż dom wolnostojący w m. Kierzków, gmina Myślibórz, woj.zachodniopomorskie. Dom do generalnego remontu. Dom o pow. około 120 m2. Dom składa się z : – przeds...

  • Dom Myślibórz

    Myślibórz

    • 257 500 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 431 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY w m. Straszym - Golenice gmina Myślibórz !!! Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni : Parter - ok 160 m2 usytuowany na działce o powierzchni 2,3290...

  • Kiosk centrum Mysliborza do wynajęcia
    Kiosk centrum Mysliborza do wynajęcia

    Myślibórz

    • 550 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Cena 550zl plus oplaty tel [tel]

  • Sprzedam Dzialki Centrum Mysliborza
    1 / 4
    Sprzedam Dzialki Centrum Mysliborza

    Myślibórz

    • 450 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Dzialki budowlane centrum Mysliborza blisko jeziora tel [tel] po godz 12.00

  • Mieszkanie Myślibórz, ul. Niedziałkowskiego

    Myślibórz » ul. Niedziałkowskiego

    • 235 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 2 pokojowe. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ulicy Niedziałkowskiego w bloku 4 piętrowym w Myśliborzu, zlokalizo...

  • Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!
    1 / 11
    Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!

    Myślibórz

    • 115 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Myśliborza? Marzysz o własnym kącie, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Mamy...

  • Działka Myślibórz, ul. Zielone Wzgórze

    Myślibórz » ul. Zielone Wzgórze

    • 129 000 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Myślibórz przy ul. Zielone Wzgórze o pow. 1136 m2, nieruchomość przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka posiada wydane warunki z...

  • Dom na dużej działce w malowniczych Baniach
    1 / 12
    Dom na dużej działce w malowniczych Baniach

    Banie

    • 1 499 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 9 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, komfortowy dom, posadowiony na dużej działce – Banie, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia użytkowa: 152,7 m² / Powierzchnia zabudowy: 128,8 m² / Kubatura: 720 m³ /...

  • Działki  budowlane w Myśliborzu
    1 / 3
    Działki budowlane w Myśliborzu

    Myślibórz

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIŻSZA CENA!!! Do sprzedania 3 działki budowlane o pow. 1500 mkw położone w Myśliborzu. Kształt prostokąta. Media w drodze przy działkach: prąd, woda. Działka posiada wydane...

  • Działka Myślibórz

    Myślibórz

    • 290 000 zł cena
    • 765 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż uzbrojona działka letniskowa w drugiej linii zabudowy z dostępem do Jeziora Myśliborskiego - zabudowa całoroczna z MPZP. Działka z bezpośrednim dostępem z drogi wewnęt...

  • Działka nad Jeziorem Jelenin - Blisko Szczecin/Berlin
    1 / 10
    Działka nad Jeziorem Jelenin - Blisko Szczecin/Berlin

    Jelenin

    • 139 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka nad jeziorem Jelenin z pięknym widokiem na jezioro. Czyste powietrze, urozmaicony krajobraz - to marzenie wielu z nas, na które możemy sobie pozwolić! Ta spokojna i atrakc...

  • Dom Chojna
    1 / 15
    Dom Chojna

    Chojna

    • 1 249 900 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 5 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji ! - 0% Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej blisko 200 m, położony na ogromnej działce aż 3940 m w spokojnej części Chojny....

  • Działka z warunkami zabudowy 2735m2
    1 / 7
    Działka z warunkami zabudowy 2735m2

    Banie

    • 225 000 zł cena
    • 2 735 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż Działka budowlana + rolna 2735 m² – Banie (74-110) Sprzedam dużą działkę 2735 m² w miejscowości Banie. ️ warunki zabudowy na dwa domy ️ działka ogrodzona ️ media w...

  • 0% Sprzedam, nowy dom nad jeziorem Strzeszowskim
    1 / 9
    0% Sprzedam, nowy dom nad jeziorem Strzeszowskim

    Strzeszów

    • 559 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 3 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% Okazja, klient kupujący nie płaci prowizji pośrednikowi, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Na sprzedaż, atrakcyjny nowy dom "Bursztyn GL315" w pięknej okolicy, nieda...

  • Działka 1.25 h z linią brzegową jeziora, plaża i winnicą
    1 / 16
    Działka 1.25 h z linią brzegową jeziora, plaża i winnicą

    Tchórzno

    • 1 950 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam atrakcyjną działkę z linią brzegową jeziora-prywatną plaża i małą winnicą.Działka 1.25 ha.Około 35m bezpośredniego dostępu do jeziora(72.5 ha/max.głębokość 11m) i około 70...

  • Działka rekreacyjna Załęże gm. Kozielice
    1 / 10
    Działka rekreacyjna Załęże gm. Kozielice

    Załęże

    • 113 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Twoje miejsce nad jeziorem czeka! Działka 1324 m Załęże, woj. zachodniopomorskie, Jezioro Sitno Marzysz o własnym domku nad jeziorem? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do za...

  • Działka budowlana Załęże gm. Kozielice
    1 / 10
    Działka budowlana Załęże gm. Kozielice

    Załęże

    • 169 220 zł cena
    • 1 658 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce nad jeziorem czeka! Działka 1658 m Załęże, woj. zachodniopomorskie, Jezioro Sitno Marzysz o własnym domku nad jeziorem? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zap...

  • Dom Moryń, Spacerowa
    Dom Moryń, Spacerowa

    Moryń

    • 879 999 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy, całoroczny dom o powierzchni 280 m, położony na malowniczej, ogrodzonej działce o powierzchni 1003 m. Nieruchomość otaczają lasy i pola, tworząc idealne war...

  • Dom w cenie mieszkania
    1 / 13
    Dom w cenie mieszkania

    Lisie Pole

    • 720 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący na dużej działce 60a. Idealny dla rodziny z dziećmi (duże podwórko). Można też wykorzystać do prywatnej działalności. Dom przedziela korytarz, po lewej st...

  • Mieszkanie Myślibórz, ul. Pomorska

    Myślibórz » ul. Pomorska

    • 325 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze w centrum miasta. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w bloku w m. Myślibórz przy ulicy Pomorskiej. Mieszkanie o powierzchni...

  • Dom Kruszwin gm. Myślibórz
    1 / 15
    Dom Kruszwin gm. Myślibórz

    Kruszwin

    • 225 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wieś Kruszwin / Myślibórz / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Przedwojenny Dom do kapitalnego remontu. Dom składa się z dwóch osobnych mieszkań. Jedno z mieszkań ma wejście o...