dom na sprzedaż
17 gru 2024

Dom Otanów

woj. Zachodniopomorskie pow. myśliborski gm. myśliborski
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 17 grudzień 2024 09:30
290 000 zł 86 m2
290 000 zł 86 m2 3 373 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 86 m2
Cena za metr 3 373 zł/m2
ID oferty K36928836

Opis

Na sprzedaż dom poniemiecki w m. Otanów wraz budynkiem gospodarczym.

Dom znajduje się na działce o pow. 8400 m2.

Budynek gospodarczy do remontu.

Piękna i malownicza okolica.!
Najbliższe jezioro „Chłop” w odległości zaledwie kilometra, kolejne z drugiej strony to niewiele większa odległość – 1,5 km. Spokojne sąsiedztwo.

Droga dojazdowa asfaltowa – nieruchomość znajduje się właściwie w samym sercu miejscowości.

W Otanowie znajduje się przyjazny mieszkańcom sklepik wielobranżowy – potrzeby pierwszej kolejności na pewno zostaną zaspokojone.

Miejscowość zlokalizowana w gminie Myślibórz – oddalona o ok. 10 kilometrów od Centrum Myśliborza (ok. 55 Gorzów Wielkopolski)Zapraszamy na prezentacje. Ten przytulny domek, może być idealną przystanią dla osób, które mają dość zgiełku i natłoku ruchliwych miast.

Cena ofertowa 290 000 zł

Serdecznie zapraszamy na prezentację

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
  • Data aktualizacji: 2024-12-17
  • ID ogłoszenia: K36928836
  • Źródło: Azarkiewicz Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Domy na sprzedaż Otanów, cena: od 246 500 do 333 500 zł, powierzchnia: od 74 do 99 m2

Oferta pochodzi z biura nieruchomości

  • Azarkiewicz Nieruchomości
  • Łużycka-Pawilon
  • 74-300 Myślibórz
  • http://www.azarkiewicznieruchomosci.pl

Godziny otwarcia

  • Pon. 7:30 - 21:30
  • Wt. 7:30 - 21:30
  • Śr. 7:30 - 21:30
  • Czw. 7:30 - 21:30