• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Staw

(1)
  • Nieruchomość zabudowana - Staw

    Staw

    • 300 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 1 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Małgorzaty Matjaszko ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na udział w prawie własności nieruchomoś...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Duża działka 9500m2 z domkiem i widokiem na las i jeziora
    1 / 7
    Duża działka 9500m2 z domkiem i widokiem na las i jeziora

    Skrzynka

    • 135 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży działka rolna z domkiem 0,95 ha nr. ew. działki 23 na której części dopuszczona jest zabudowa zagrodowa ok. 1400 m2. Nie trzeba być rolnikiem aby zakupić taką działkę....

  • 1 / 2
    Osiedle domów jednorodzinnych, Myślibórz, od Dewelopera !!!

    Myślibórz

    • 658 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UWAGA!!! ZOSTAŁY OSTATNIE 3 DOMY!!! Na sprzedaż nowoczesne domy wolnostojące z 2021r, z garażem połączonym z budynkiem. Inwestycje składa się z 6 domów jednorodzinnych (trzy s...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Myślibórz

    • 999 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 2 działki, domek gościnny, rozpoczęta budowa domu
    1 / 10
    2 działki, domek gościnny, rozpoczęta budowa domu

    Santocko

    • 449 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 954 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 2469 m2, zlokalizowanych w Santocku, na których wybudowano domek gościnny/letniskowy oraz rozpoczęto budowę domu...

  • OFERTA DLA FIRMY
    1 / 15
    OFERTA DLA FIRMY

    Santocko

    • 3 500 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 190 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1300 m2 położony w Santocko, gmina Kłodawa oddalonej o około 6 km od Gorzowa Wie...

  • Dom Otanów

    Otanów

    • 290 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom poniemiecki w m. Otanów wraz budynkiem gospodarczym. Dom znajduje się na działce o pow. 8400 m2. Budynek gospodarczy do remontu. Piękna i malownicza okolica.! N...

  • Dom Kruszwin

    Kruszwin

    • 2 395 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ NA AGROTURYSTYKĘ, PENSJONAT!!! NA SPRZEDAŻ DOM Z BEZPOŚREDNIM DOJŚCIEM DO JEZIORA MYŚLIBORSKIEGO Dom jednorodzinny, położony 6 km od Myśliborza, w m. KRUSZWI...

  • Dom Kierzków

    Kierzków

    • 450 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z dwoma budynkami gospodarczymi w m. Kierzków, gmina Myślibórz, woj.zachodniopomorskie. Dom o pow. około 120 m2. Dom składa się z : - przedsionk...

  • Dom Baczyna
    1 / 15
    Dom Baczyna

    Baczyna

    • 595 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 3 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperski o powierzchni 169,20 m2 posadowiony na działce o powierzchni 325 m2 położony w Baczynie, gmina Lubiszyn....

  • Dom Kierzków

    Kierzków

    • 299 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa cena Na sprzedaż dom wolnostojący w m. Kierzków, gmina Myślibórz, woj.zachodniopomorskie. Dom do generalnego remontu. Dom o pow. około 120 m2. Dom składa się z : – przeds...

  • Dom Myślibórz

    Myślibórz

    • 257 500 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 431 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY w m. Straszym - Golenice gmina Myślibórz !!! Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni : Parter - ok 160 m2 usytuowany na działce o powierzchni 2,3290...

  • Dom Racław
    1 / 16
    Dom Racław

    Racław

    • 899 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY NA DUŻEJ DZIAŁCE – RACŁAW LOKALIZACJA: Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Racław, zaledwie 11 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego, co p...

  • Na sprzedaż nowy bliźniak k. Baczyny lubuskie
    1 / 14
    Na sprzedaż nowy bliźniak k. Baczyny lubuskie

    Racław

    • 750 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 697 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny DOM w zabudowie bliźniaczej - już częściowo wykończony. Do całkowitego wykończenia pozostało już niewiele, m. in. położyć podłogi, pomalować ściany i wstawić drzwi wewnę...

  • Dom Kruszwin gm. Myślibórz
    1 / 15
    Dom Kruszwin gm. Myślibórz

    Kruszwin

    • 225 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wieś Kruszwin / Myślibórz / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Przedwojenny Dom do kapitalnego remontu. Dom składa się z dwóch osobnych mieszkań. Jedno z mieszkań ma wejście o...

  • Dom na dużej działce do gruntownego remontu
    1 / 13
    Dom na dużej działce do gruntownego remontu

    Sulimierz

    • 330 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem na dużej działce z dostępem do prywatnego jeziora – okolice Myśliborza Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej wsi w gminie Myślibó...