• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Karsko

(1)
  • Działka Karsko, ul. Mieszka I

    Karsko » ul. Mieszka I

    • 69 000 zł cena
    • 2 746 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego w m. Karsko. Oferujemy dwie działki, gdzie na jednej z działek wydane zostały warunki z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działki Mostkowo gmina Barlinek
    1 / 2
    Sprzedam działki Mostkowo gmina Barlinek

    Mostkowo

    • 65 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkI pod budowę domu jednorodzinnego w Mostkowie gmina Barlinek powiat Myśliborski nr.8/18 o pow. 934 m, nr.8/19 o pow. 1169m, nr.8/20 o pow. 1183m, nr.8/17 o pow. 141...

  • Duża działka z domkiem nad jeziorami z widokiem, blisko lasu
    1 / 10
    Duża działka z domkiem nad jeziorami z widokiem, blisko lasu

    Skrzynka

    • 135 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, oferuje sprzedaż dużej działki w miejscowości Skrzynka, położonej w pięknej okolicy blisko natury, otoczonej wieloma jeziorami z widokiem nieopodal lasu. Działka jest działk...

  • Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna
    1 / 7
    Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna

    Santocko

    • 169 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !! NOWA NIŻSZA CENA !! Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Santocku o powierzchni 1201 m2, w kształcie prostokąta - posiada wymiary ok. 37m x 33m. Uksz...

  • Działka Myślibórz, ul. Łużycka

    Myślibórz » ul. Łużycka

    • 159 000 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w miejscowości Myślibórz przy ul. Łużyckiej o pow. od 1068 m2 do 1347 m2, nieruchomość przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka posiada wydane w...

  • Działka Kolonia myśliborzyce

    Kolonia Myśliborzyce

    • 118 195 zł cena
    • 3 377 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 11 działek w miejscowości Kolonia Myśliborzyce o pow. od 3191 m2 do 3792 m2, nieruchomość przeznaczona pod budowę domów jednorodzinnych. Działki posiadają wydane warun...

  • Działka Głazów

    Głazów

    • 109 000 zł cena
    • 1 231 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki budowlane uzbrojone, obręb Głazów, gmina Myślibórz, powiat myśliborski. Działki posiadają wydane warunki zabudowy na budowę domów jednorodzinnych wolnostojąc...

  • Działka Santoczno
    1 / 16
    Działka Santoczno

    Santoczno

    • 279 000 zł cena
    • 2 362 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlana zlokalizowana jest w miejscowości Santoczno, w gminie Kłodawa, około 20 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Miejscowość ta cieszy się dużym zainteresowani...

  • Sprzedam Dzialki Centrum Mysliborza
    1 / 4
    Sprzedam Dzialki Centrum Mysliborza

    Myślibórz

    • 450 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Dzialki budowlane centrum Mysliborza blisko jeziora tel [tel] po godz 12.00

  • GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA
    1 / 8
    GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA

    Wojcieszyce

    • 410 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlano - usługowa zlokalizowana jest w miejscowości Wojcieszyce, w gminie Kłodawa, przy ul. Parkowej, zaledwie około 6 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To dos...

  • Działka Myślibórz, ul. Zielone Wzgórze

    Myślibórz » ul. Zielone Wzgórze

    • 129 000 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Myślibórz przy ul. Zielone Wzgórze o pow. 1136 m2, nieruchomość przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka posiada wydane warunki z...

  • Działki budowlane w Wysokiej
    1 / 4
    Działki budowlane w Wysokiej

    Wysoka

    • 70 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchni od 1500 do 1700 mkw położone w Wysokiej 13 km od Gorzowa Wlkp. Uzbrojenie: prąd (skrzynka na działce). Działki w kształcie prostokąta...

  • Działki  budowlane w Myśliborzu
    1 / 3
    Działki budowlane w Myśliborzu

    Myślibórz

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIŻSZA CENA!!! Do sprzedania 3 działki budowlane o pow. 1500 mkw położone w Myśliborzu. Kształt prostokąta. Media w drodze przy działkach: prąd, woda. Działka posiada wydane...

  • Sprzedam działkę - Chłopiny gm.Lubiszyn
    Sprzedam działkę - Chłopiny gm.Lubiszyn

    Chłopiny

    • 90 000 zł cena
    • 2 459 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położona działka w gminie Lubiszyn, miejscowość Chłopiny, woj. Lubuskie. Dojazd samochodem do Gorzowa około 15 minut. Działka o płaskim ukształtowaniu terenu, przeznac...

  • KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE
    KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE

    Kłodawa

    • 265 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDAŻY ŁADNIE POŁOŻONE DZIAŁKI BUDOWLANE W KŁODAWIE Powierzchnie ok. 13 ar Wydano decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem działek pod zabudowę...

  • Działka Różanki
    1 / 6
    Działka Różanki

    Różanki

    • 170 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane o pow. 1500 mkw położone w Różankach w przepięknej okolicy w pobliżu lasu. Oddalone 6 km od Gorzowa Wlkp. Kształt: prostokąt. Media: prąd, wodociąg, kanalizacja w...

  • Atrakcyjna działka budowlana
    1 / 5
    Atrakcyjna działka budowlana

    Kinice

    • 129 000 zł cena
    • 805 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Kinicach, gmina Nowogródek Pomorski. Powierzchnia 805 m² o regularnym kształcie (prostokąt), położona 200 m od granicy lasu, w otoczeniu...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 5
    Działka na sprzedaż

    Wysoka

    • 199 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka gotowa pod budowę na już!! Wydane warunki zabudowy. Prąd doprowadzony do działki ( skrzynka ), Gaz w drodze przy działce, Gotowy projekt przyłącza wodociągu, warte 6500zł w...