• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Kołobrzeg

(21)
  • Działka usługowa Kołobrzeg gm. Ustronie Morskie Sianożęty, Kwiatowa
    Działka usługowa Kołobrzeg gm. Ustronie Morskie Sianożęty, Kwiato...

    Kołobrzeg

    • 470 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 5 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 806m² zabudowana połową domu o powierzchni 91,93m². Na terenie nieruchomości znajduje się lokal mieszkalny stanowiący część budynku, przeznaczony do generalne...

  • Działka budowlana Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa
    1 / 8
    Działka budowlana Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 783 m2 powierzchnia
    • 1 683 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kołobrzeg dzielnica zachodnia - bardzo atrakcyjnie zlokalizowana działka gruntu w odległości około 400 m od morza, w sąsiedztwie budynków jednorodzinnych i pensjonatów. Bardzo tr...

  • Działka budowlana Kołobrzeg, Żurawia
    1 / 9
    Działka budowlana Kołobrzeg, Żurawia

    Kołobrzeg

    • 975 000 zł cena
    • 894 m2 powierzchnia
    • 1 091 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA USŁUGOWA NA SPRZEDAŻ KOŁOBRZEG, UL. ŻURAWIA TOP LOKALIZACJA działka przy głównej ulicy, idealna pod sklep, siedzibę firmy, magazyn czy hale produkcyjną. Na sprzedaż atrakc...

  • Działka budowlana Kołobrzeg Radzikowo I, Bydgoska
    1 / 4
    Działka budowlana Kołobrzeg Radzikowo I, Bydgoska

    Kołobrzeg

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 1 076 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DLA INWESTORA Kołobrzeg ul. Bydgoska róg ul. Opolskiej na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o pow. 1.860 m2 Działka w kształcie kwadratu o wymiarach ok. 43 m x 43 m...

  • Działka budowlana Kołobrzeg Niekanin, Śliwkowa
    1 / 15
    Działka budowlana Kołobrzeg Niekanin, Śliwkowa

    Kołobrzeg

    • 280 000 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny, z dobrym dojazdem na wzniesieniu, w otoczeniu działek zabudowanych, w drodze gminnej gaz, woda i kanalizacja oraz energia elektr...

  • Działka Kołobrzeg Radzikowo IV
    1 / 15
    Działka Kołobrzeg Radzikowo IV

    Kołobrzeg

    • 245 000 zł cena
    • 557 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** N O W O Ś Ć *** ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 2 km RODZAJ ZABUDOWY : szeregowa łączona garażami. OTOCZENIE : nowe budynki mieszkalne w zabudowie szeregowej łączonej garażami oraz wol...

  • Działka Kołobrzeg, Stramnica
    1 / 18
    Działka Kołobrzeg, Stramnica

    Kołobrzeg

    • 199 000 zł cena
    • 3 881 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WSPANIAŁA LOKALIZACJA : 3 km od KOŁOBRZEGU ! (ok. 600 m od drogi krajowej Kołobrzeg - Poznań) ... RODZAJ ZABUDOWY : ślicznie usytuowana (na wzniesieniu z widokiem na panoramę Koł...

  • Działka Kołobrzeg Witkowice, VI Dywizji Piechoty
    1 / 20
    Działka Kołobrzeg Witkowice, VI Dywizji Piechoty

    Kołobrzeg

    • 207 900 zł cena
    • 945 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POŁOŻENIE : nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych BAŁTYK RESORT - obrzeża Kołobrzegu. ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 3 km * OSTATNIA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ MIESZKALNĄ : pow. 945 m2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Kołobrzeg Witkowice, VI Dywizji Piechoty
    1 / 20
    Działka Kołobrzeg Witkowice, VI Dywizji Piechoty

    Kołobrzeg

    • 124 890 zł cena
    • 543 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POŁOŻENIE : nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych BAŁTYK RESORT - obrzeża Kołobrzegu. ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 3 km * ostatnie 4 DZIAKI BUDOWLANE (pod usługi) : pow. od 543...

  • Działka Kołobrzeg Stramnica
    1 / 20
    Działka Kołobrzeg Stramnica

    Kołobrzeg

    • 199 000 zł cena
    • 12 491 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **** DZIAŁKA POD LOKATĘ ! **** LOKALIZACJA : niezabudowana działka gruntu o pow. 1,249 ha zlokalizowana w miejscowości STRAMNICA, tylko ok 2,5 km od granicy miasta Kołobrzeg ! AK...

  • Działka Kołobrzeg, Stramnica
    1 / 20
    Działka Kołobrzeg, Stramnica

    Kołobrzeg

    • 199 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **** SUPER CENA ! ... SUPER CENA ! **** WSPANIAŁA LOKALIZACJA : ok 3 km od KOŁOBRZEGU ! (ok. 600 m od drogi krajowej Kołobrzeg - Poznań) RODZAJ ZABUDOWY : ślicznie usytuowana (na...

  • Działka budowlana z pełnym uzbrojeniem
    1 / 9
    Działka budowlana z pełnym uzbrojeniem

    Kołobrzeg

    • 695 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość znajduje się na pograniczu Kołobrzegu i Zieleniewa u zbiegu ulicy Brzoskwiniowej i Witosa (administracyjnie jest to Zieleniewo gmina Kołobrzeg). Wzdłuż działki przebie...

  • Działka budowlana Kołobrzeg ul. Wenus
    1 / 4
    Działka budowlana Kołobrzeg ul. Wenus

    Kołobrzeg

    • 299 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 771 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WITAM Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 388m2 przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Lokalizacja przy ul.Wenus w kompleksie działek pomiędzy Ul.6 Dywizji P...

  • Działka budowlana 3200m2 z warunkami zabudowy Kołobrzeg
    1 / 4
    Działka budowlana 3200m2 z warunkami zabudowy Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 137 000 zł cena
    • 3 201 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z warunkami zabudowy 3200 m2 w Robuniu gm. Gościno położona 25 km. od Kołobrzegu. Dojazd drogą asfaltową. Sąsiednie działki częściowo zabudowane. Działka o kształ...

  • Działka pod zabudowę 3903m2 Kołobrzeg Zieleniewo
    1 / 5
    Działka pod zabudowę 3903m2 Kołobrzeg Zieleniewo

    Kołobrzeg

    • 649 000 zł cena
    • 3 903 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka pod zabudowę lub siedlisko o pow. 3903m2 w bliskiej okolicy parku rozrywki Dziki Zachód w Kołobrzegu - Zieleniewo ulica Wycieczkowa - wszelkie media są dostępne Kontakt p...

  • Działka budowlana Kołobrzeg ul. Wenus

    Kołobrzeg

    • 299 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WITAM Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 388m2 przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Lokalizacja przy ul.Wenus w kompleksie działek pomiędzy Ul.6 Dywizji...

  • Działka budowlana Kołobrzeg ul. Wenus

    Kołobrzeg

    • 299 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 771 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Atrakcyjna działka Kołobrzeg
    1 / 6
    Atrakcyjna działka Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 5 400 800 zł cena
    • 13 502 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż teren inwestycyjny przy obwodnicy Kołobrzegu (Poprawa Dostępności Do Portu) o powierzchni 13502 m2, działka nr 4/17. Grunt bezpośrednio przy drodze wylotowej z Kołobrze...

  • Sprzedam Dzialke
    1 / 2
    Sprzedam Dzialke

    Kołobrzeg

    • 80 000 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD 496.m..przy ul Trzebiatowskiej..Kolobrzeg.ogrodzona.szklarnia domek holenderski wszystkie media..

  • 1 / 3
    KOŁOBRZEG okolica - 23 km DZIAŁKA na sprzedaż

    Kołobrzeg

    • 149 000 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KOŁOBRZEG okolica - 23km działka na sprzedaż.24MINUTY DROGĄ DO KOŁOBRZEGU -DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY z mediami w cenie tylko 149 tys. Warunki zabudowy zostały wydane na dom mie...