• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Trzebiatów

(2)
  • Mieszkanie Trzebiatów, Lipowa
    Mieszkanie Trzebiatów, Lipowa

    Trzebiatów

    • 259 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się w Trzebiatowie przy ul. Lipowej. Mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji...

  • 2-pokojowe mieszkanie w dobrej cenie 8 km od morza
    2-pokojowe mieszkanie w dobrej cenie 8 km od morza

    Trzebiatów

    • 260 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Trzebiatowa, położone 250 metrów od Starego Rynku i kościoła oraz 150 metrów od rzeki Regi. Do pięknej, szerokiej plaży nad morzem...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 252 341 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 228 991 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grzybowo

    • 484 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grzybowo

    • 647 990 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 258 782 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 258 343 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 359 777 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 14 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 256 586 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 256 440 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 369 370 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 15 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 253 220 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 247 072 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 15 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 251 610 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 801 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pogorzelica

    • 741 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 459 033 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 16 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pogorzelica

    • 560 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 464 955 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 489 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grzybowo

    • 649 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa

    Grzybowo

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wygodny apartament położony na I piętrze budynku na Osiedlu Bałtyk, w nadmorskim Grzybowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, prz...

  • Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie
    1 / 12
    Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie

    Niechorze

    • 579 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament 48,33 m² z antresolą – 450 m od plaży | Niechorze, ul. Zaciszna | Bez prowizji Niechorze, ul. Zaciszna 579 000 zł netto + VAT (23%) Miejsce postojowe w cenie W peł...

  • 2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!
    1 / 16
    2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!

    Niechorze

    • 564 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ALDAN Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży czterech (4) prestiżowych 2 - pokojowych Apartamentów z tarasem i ogródkiem - tylko 5 minut od nadmorskiej...

  • Wyjątkowe mieszkanie
    1 / 7
    Wyjątkowe mieszkanie

    Czaplin Mały

    • 1 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Osobie uczciwej lub firmie na wypoczynek dla pracowników mieszkanie wynajmę od zaraz. Domek składa się z 3 umeblowanych pokoi z łazienkami i wspólną kuchnią.

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa
    1 / 15
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa

    Grzybowo

    • 485 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do rozsądnej negocjacji ! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnego Atrakcyjna lokaliz...

  • 2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie

    Grzybowo

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na dr...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 695 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie bez czynszu, 25 km. od Kołobrzegu, niedaleko Parku Rozrywki!
    Mieszkanie bez czynszu, 25 km. od Kołobrzegu, niedaleko Parku Roz...

    Brojce

    • 10 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Cena: 10.000 zł. jest wpłatą I raty, a pozostałe raty płatne co miesiąc po 1.500 zł przez 25 miesięcy. Umowa u notariusza. 25 km. od Kołobrzegu!!! Okazyjna cena! Obecnie w miejsco...

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska

    Grzybowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 21 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    GRZYBOWO | 3 POKOJE | 59 m | 300 m OD MORZA | WYSOKI STANDARD | MIEJSCE POSTOJOWE + KOMÓRKA I WINDA Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe w...

  • Lokal mieszkalny - Cerkwica

    Cerkwica

    • 211 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Zbigniewa Wołka sprzeda z wolnej ręki prawo własności lokalu mieszkalnego, stanowiącego odrębną nieru...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 426 730 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości