• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Truskaw
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Charzyno

(17)
  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 15
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 196 000 zł cena
    • 784 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana pod Kołobrzegiem. Zlokalizowana w kompleksie działek budowlanych i domów jednorodzinnych Villpark w Charzynie. W kształcie prostokąta, o powier...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 9
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 295 000 zł cena
    • 3 041 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy, pozwoleniem na budowę i projektem domu w Charzynie. Duża działka usytuowana wśród innych działek budowlanych, w pobliżu rozpoczęte budo...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 5
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 230 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego lub dwóch. Zaledwie 8 km od Kołobrzegu - w bliskiej komunikacji z Autostradą S6. W sąsiedztwie lasu, ok...

  • Dom Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 15
    Dom Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 1 100 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Charzyno gmina Siemyśl na sprzedaż dom wolno stojący o pow. 300 m2 Miejscowość zlokalizowana jest ok. 12 km od Kołobrzegu i morza. Dom stosunkowo niewielkim kosztem można przerobić...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno
    1 / 15
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno

    Charzyno

    • 179 300 zł cena
    • 1 793 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Charzyno na sprzedaż działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego wolno stojącego z garażem oraz niezbędną infrastrukturą techniczną. Link do film...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno, Charzyno
    1 / 4
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno, Charzyno

    Charzyno

    • 146 380 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Charzyno działki budowlane pod zabudowę domem jednorodzinnym zlokalizowane po prawej stronie drogi wyjeżdżając z Charzyna w kierunku na Mącznik i dalej do Siemyśla Przedmiotem sp...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Kołobrzeg
    1 / 6
    Działka budowlana Charzyno gm. Kołobrzeg

    Charzyno

    • 170 430 zł cena
    • 1 311 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Charzyno środek miejscowości - na sprzedaż ostatnia z 6 działek budowlanych znajdujących się obok siebie w pobliżu ul. Leśnej. ( 5 działek zostało sprzedanych) W sąsiedztwie dział...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno, Charzyno
    1 / 10
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno, Charzyno

    Charzyno

    • 500 000 zł cena
    • 3 011 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren inwestycyjny dla dewelopera. Działka rolna na którą została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnyc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 20
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 190 000 zł cena
    • 1 014 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **** NOWOŚĆ *** NOWOŚĆ *** LOKALIZACJA : bardzo dobra ! ... ok 9 km od Kołobrzegu (świetny dojazd samochodem - ok 10 minut), bliskość zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej. Teren su...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 20
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 190 000 zł cena
    • 1 226 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Charzyno gm. Kołobrzeg
    1 / 3
    Działka Charzyno gm. Kołobrzeg

    Charzyno

    • 147 155 zł cena
    • 1 549 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : ok 11 km od Kołobrzegu (szybki, świetny dojazd) m. CHARZYNO (powoli staje się "sypialnią" Kołobrzegu) KOMPLEKS 11 DZIAŁEK BUDOWLANYCH : * 1.890 m2 (zalesiona) * 2.18...

  • Działka Charzyno gm. Siemyśl, Spacerowa
    1 / 13
    Działka Charzyno gm. Siemyśl, Spacerowa

    Charzyno

    • 253 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : CHARZYNO - ok 8 km od Kołobrzegu (ok 9 km od morza) - bardzo dobry, szybki dojazd :) SPRZEDAŻ : DZIAŁKA BUDOWLANA (idealna dla osób ceniących ciszę i spokój) ... pow...

  • Dom z dużą działką na sprzedaż w Charzynie
    1 / 13
    Dom z dużą działką na sprzedaż w Charzynie

    Charzyno

    • 949 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość w urokliwej, spokojnej okolicy Charzyna, zaledwie kilka minut od Kołobrzegu. To miejsce dla osób, które chcą stworzyć dom idealnie dopasowany do wł...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Charzyno

    • 850 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 7 025 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka na sprzedaż o pow. 993 m2, Charzyno

    Charzyno

    • 139 000 zł cena
    • 993 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 993 m2, położna w cichej i spokojnej części miejscowości CHarzyno. Miejscowość jest oddalona kilka kilometrów od Kołobrzegu. W bliskiej odległośc...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Charzyno

    • 719 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Charzyno

    • 999 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Ząbrowo gm. Gościno, Polna
    1 / 6
    Działka budowlana Ząbrowo gm. Gościno, Polna

    Ząbrowo

    • 165 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana, blisko Kołobrzegu, 15 minut jazdy na plażę! Działka w kształcie prostokąta, zadbana położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dostęp do drogi...

  • Działka Ołużna gm. Gościno
    1 / 10
    Działka Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 200 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa oddalona 12km od Kołobrzegu, z dobrym dojazdem i energią elektryczną przy drodze, woda po sąsiedzku. Cisza i spokój z dala od zgiełku miasta, a zaledwie 1...

  • Dom Nieżyn gm. Siemyśl
    1 / 12
    Dom Nieżyn gm. Siemyśl

    Nieżyn

    • 790 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż NOWY DOM składający się z salonu aneksem kuchennym i 3 sypialni, korytarza i łazienki oraz wc na parterze z tarasem oraz 3 sypialni i łazienki na poddaszu użytkowym....

  • Działka rolno-budowlana Ołużna gm. Gościno
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 80 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 1520m2 położona w Ołużnej. Malownicza i spokojna okolica. Najbliższe sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne, działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzi...

  • Dom Ołużna gm. Gościno
    1 / 15
    Dom Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 700 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM W OŁUZNIE K. KOŁOBRZEGU! Nieruchomość idealna dla osób poszukujących zacisza i spokoju, w otoczeniu zieleni i natury, w spokojnej oko...

  • Działka Ołużna gm. Gościno
    1 / 20
    Działka Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 149 500 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : obręb OŁUŻNA (gmina Gościno) ... ok 10 km od Kołobrzegu (bardzo dobry dojazd) - działka położona bezpośrednio przy drodze powiatowej Nieżyn-Ołużna. OTOCZENIE : urokli...

  • Działka Ząbrowo gm. Kołobrzeg - 13 km
    1 / 12
    Działka Ząbrowo gm. Kołobrzeg - 13 km

    Ząbrowo

    • 90 900 zł cena
    • 3 030 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : ok. 13 km od Kołobrzegu (świetny dojazd drogą krajową) RODZAJ UŻYTKÓW : działka rolna z warunkami zabudowy. OTOCZENIE : kompleks 17 działek (pow. od 3.000 do 4.500...

  • Działka Błotnica gm. Kołobrzeg
    1 / 12
    Działka Błotnica gm. Kołobrzeg

    Błotnica

    • 149 000 zł cena
    • 5 795 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : 9 km ODLEGŁOŚĆ OD SZOSY Kołobrzeg - Trzebiatów : ok 150 m KSZTAŁT : piękna działka o kształcie trapezu i wymiarach ok. 94 x 80 x 47 x 93 m UKSZTAŁTOWANIE TE...

  • Działka budowlana Rościęcino gm. Kołobrzeg, Zgodna
    1 / 4
    Działka budowlana Rościęcino gm. Kołobrzeg, Zgodna

    Rościęcino

    • 900 000 zł cena
    • 4 069 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kołobrzeg - działka inwestycyjna przy zjeździe z drogi expresowej S 6 w pobliżu węzła Kołobrzeg zachód. Warunki zabudowy zezwalają na budowę składów budowlanych, firm usługowych,...

  • Działka rekreacyjna Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica
    1 / 15
    Działka rekreacyjna Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica

    Błotnica

    • 275 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferta sprzedaży nietuzinkowego gruntu rekreacyjnego z całorocznym domkiem angielskim o pow. 27 m2 Na sprzedaż wyjątkowe dwie działki wykorzystywane rekreacyjnie o łącznej powierzc...

  • Działka budowlana Rościęcino gm. Kołobrzeg
    1 / 8
    Działka budowlana Rościęcino gm. Kołobrzeg

    Rościęcino

    • 2 600 000 zł cena
    • 8 995 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA USŁUGOWO-BUDOWLANA pod lokalizacje magazynów, hal, budynków o charakterze rzemieślniczym, warsztaty, salony sprzedaży; zlokalizowana w Rościęcinie koło Kołobrzegu z wjaz...

  • Działka budowlana Ołużna gm. Gościno, Ołużna
    1 / 15
    Działka budowlana Ołużna gm. Gościno, Ołużna

    Ołużna

    • 95 000 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ołużna miejscowość położona w odległości ok. 15 km od Kołobrzegu, zamieszkała przez 280 osób. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek przeznaczonych p...

  • Działka budowlana Nieżyn gm. Siemyśl, Nieżyn
    1 / 15
    Działka budowlana Nieżyn gm. Siemyśl, Nieżyn

    Nieżyn

    • 115 000 zł cena
    • 811 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIEŻYN miejscowość oddalona 16 km od Kołobrzegu i ok. 1 km od Siemyśla (siedziba gminy) Na sprzedaż niezabudowana działka budowlana pow. 811 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudo...

  • Dom Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica
    Dom Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica

    Błotnica

    • 275 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Błotnica- oferta sprzedaży nietuzinkowego gruntu rekreacyjnego z całorocznym, mobilnym domkiem typu angielskiego o pow. 27 m2 Na sprzedaż całoroczny domek rekreacyjny zlokalizowan...

  • Działki budowlane od 1070m² do 1750m2 w pobliżu m.Kołobrzeg!
    1 / 12
    Działki budowlane od 1070m² do 1750m2 w pobliżu m.Kołobrzeg!

    Niemierze

    • 99 900 zł cena
    • 1 070 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis tej naszej intratnej oferty: Oferuję dla państwa działki budowlane z wydanymi w tym roku 2026 już warunkami zabudowy (bezterminowo), działki o powierzchni od 1070m2 do 1760m2...

  • Dom w Rościęcinie 10 min. do Kołobrzegu
    1 / 16
    Dom w Rościęcinie 10 min. do Kołobrzegu

    Rościęcino

    • 440 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż połowa domu o powierzchni użytkowej 73,66 m², położony w spokojnej, kameralnej miejscowości Rościencino, zaledwie ok. 8 km od Kołobrzegu (dojazd samochodem zajmuje ok....