• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Rymań

(1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rymań

    • 249 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 2 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 252 341 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 228 991 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grzybowo

    • 484 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 258 782 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 359 777 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 14 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 256 440 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 253 220 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 247 072 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 15 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 251 610 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 801 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rogowo

    • 821 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 28 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mierzyn

    • 300 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PRONOVO Kordus
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grzybowo

    • 649 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • OKAZJA !!! 3 pokoje, 72m2, I piętro, TYLKO U NAS !
    1 / 16
    OKAZJA !!! 3 pokoje, 72m2, I piętro, TYLKO U NAS !

    Rychowo

    • 119 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 1 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    UWAGA ! OKAZJA ! PREZENTUJEMY PAŃSTWU PRZESTRONNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE o powierzchni 72,87m2, POŁOŻONE NA PIERWSZYM PIĘTRZE W BUDYNKU ZLOKALIZOWANYM W MIEJSCOWOŚCI RYCHOWO, oddal...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 696 827 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem i antresolą, w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 516 424 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy u...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 299 598 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy ul....

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa

    Grzybowo

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wygodny apartament położony na I piętrze budynku na Osiedlu Bałtyk, w nadmorskim Grzybowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, prz...

  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 544 390 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z...

  • Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 711 984 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Rewelacyjna cena! - Luksusowy Apartament w Rogowie
    1 / 16
    Rewelacyjna cena! - Luksusowy Apartament w Rogowie

    Rogowo

    • 700 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NIŻSZA, BARDZO ATRAKCYJNA CENA !!! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu na prestiżowym osiedlu Baltica Heaven w Rogowie, zaledwie 200 metrów...

  • Mieszkanie Rogowo gm. Trzebiatów, Kołobrzeska
    1 / 12
    Mieszkanie Rogowo gm. Trzebiatów, Kołobrzeska

    Rogowo

    • 1 160 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 26 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    LUKSUSOWY APARTAMNET 44,76 m POMIĘDZY MORZEM A JEZIOREM! Wyjątkowa lokalizacja, niepowtarzalne widoki, nowoczesna i luksusowa architektura - to wszystko łączy inwestycję ROGOWO PE...

  • Sprzedaż mieszkania
    Sprzedaż mieszkania

    Wrzosowo

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z garażem i dziłką warzywną

  • 2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie

    Grzybowo

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na dr...

  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 730 701 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC- 2% Serdecznie Państwa zapraszam do nowoczesnej inwestycji położonej przy malowniczych Gumieńcach, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Jest to id...

  • Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)
    Mieszkanie Mierzyn gm. Dobra (Szczecińska)

    Mierzyn

    • 1 225 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 98 m (użytkowej) oraz ok. 130 m po podłodze, położone w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych części Mierzyna....

  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!

    Mierzyn

    • 554 288 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska

    Grzybowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 21 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    GRZYBOWO | 3 POKOJE | 59 m | 300 m OD MORZA | WYSOKI STANDARD | MIEJSCE POSTOJOWE + KOMÓRKA I WINDA Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe w...

  • Mieszkanie Mierzyn
    1 / 6
    Mieszkanie Mierzyn

    Mierzyn

    • 788 736 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób ceni...

  • Kawalerka z loggią na parterze we Wrzosowie Dygowo
    Kawalerka z loggią na parterze we Wrzosowie Dygowo

    Wrzosowo

    • 189 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z loggią, na parterze o powierzchni 29,72 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego na parterz...

  • Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym!
    1 / 16
    Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym!

    Mierzyn

    • 4 500 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie do wynajęcia w Mierzynie! Nieruchomość znajduje się na parterze budynku z 2025 roku! Powierzchnia mieszkania obejmuje: Poziom I: salon z aneksem kuchennym ,pokój,...