• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nadolice Wielkie
  • Byków
  • Jeziora Wielkie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Grzybowo

(19)
  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska

    Grzybowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 21 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    GRZYBOWO | 3 POKOJE | 59 m | 300 m OD MORZA | WYSOKI STANDARD | MIEJSCE POSTOJOWE + KOMÓRKA I WINDA Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe w...

  • 2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie

    Grzybowo

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na dr...

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa
    1 / 15
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa

    Grzybowo

    • 485 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do rozsądnej negocjacji ! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnego Atrakcyjna lokaliz...

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa

    Grzybowo

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wygodny apartament położony na I piętrze budynku na Osiedlu Bałtyk, w nadmorskim Grzybowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, prz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grzybowo

    • 649 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 489 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 251 610 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 801 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 247 072 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 15 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 256 440 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 369 370 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 15 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 253 220 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 258 343 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 359 777 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 14 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 256 586 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 258 782 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grzybowo

    • 647 990 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grzybowo

    • 484 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 228 991 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 252 341 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 779 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 20 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 820 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości Michal
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 1 890 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 18 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 569 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 723 526 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 599 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 619 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 390 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 585 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 1 250 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 15 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biały dom, w Kołobrzegu, mieszkanie 3 pokojowe z przyjemnym widokiem na port rybacki, z dwoma balkonami i garażem. Wyposażone w ogrzewanie podłogowe. Dwie sypialnie z szafami w z...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Ratuszowa
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Ratuszowa

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na I piętrze w bloku przy ulicy Ratuszowej, w samym sercu Kołobrzegu! Lokal, dwustronny, słoneczny, środkowy. Mieszkanie po częściowym r...

  • Ekskluzywny Penthouse 600 m od morza w Kołobrzegu
    1 / 16
    Ekskluzywny Penthouse 600 m od morza w Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 398 765 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 17 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowy narożny penthouse na osiedlu Polanki w Kołobrzegu, 600 metrów od morza! Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 81,5 m², położony w prestiżowej lokaliza...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    APARTAMENT W OBIEKCIE HOTELOWYM! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu DI...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 6
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 610 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska

    Kołobrzeg

    • 695 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kołobrzeg ul. Helsińska na osiedlu europejskim - na sprzedaż 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem, garażem i komórką. Mieszkanie usytuowana jest na wysokim parterze IV piętrowe...

  • 1 / 2
    Lokal mieszkalny - Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 500 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU Kołobrzeg, 12 stycznia 2026 r. GN.6840.2.2.2024.II...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra

    Kołobrzeg

    • 1 050 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 21 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy apartament w budynku apartamentowym połączonym z Hotelem Aquarius Spa w cenie 950.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 100.000,- zł razem 1.050.00...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu – Osiedle Bajkowe
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu – Osiedle Bajkowe

    Kołobrzeg

    • 999 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: Dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu – Osiedle Bajkowe Adres: ul. Mazowiecka 26R, Kołobrzeg Powierzchnia: 79,82 m² Liczba pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, dw...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Apartament 1 pokojowy o pow. 36 m2 położony w w czterogwiazdkowym Hotelu Diva Spa zaledwie 300 m od morza !! Ze względu na swoją powierzchnię i funkcjonalność apartament można prze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 100 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. TOWAROWEJ. Przedmiotem sprzedażn...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowan...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kołłątaja

    Kołobrzeg

    • 729 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 21 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjny apartament ok. 500 m od morza w nowo wybudowanej inwestycji PERŁOWA PRZYSTAŃ z 2024 roku. Gotowy produkt inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku VAT w wysokości 13...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Kołobrzeg

    • 420 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe umeblowane mieszkanie kuchnia w zabudowie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ul. Janiska. Opis nieruchomości: Metraż: 55,40m2 Piętro: 1 Piwnica 8m2 Garaż mu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wschodnia
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wschodnia

    Kołobrzeg

    • 830 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zadbany słoneczny apartament, z tarasem na wschodnio-południową stronę. Jasny, czysty, świeży. W pełni urządzony i wyposażony w sprzęt agd, pralkę, zmywarkę i dwa telewizory. Do...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowy apartament 200 m od morza Jeżeli marzy Ci się wyjątkowy, dwupokojowy apartament dla najbardziej wymagających. Funkcjonalnie umeblowany, wyposażony i wykończony z wysokie...

  • Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie
    Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie

    Kołobrzeg

    • 630 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie  położone na spokojnym i bezpiecznym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - NISKI CZYNSZ 453 ZŁ - CICHA I SPOKOJNA OKOLICA...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Bajkowe, Mazowiecka
    Mieszkanie Kołobrzeg Bajkowe, Mazowiecka

    Kołobrzeg

    • 1 299 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 14 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 91,81 m, położone na III piętrze w nowoczesnym budynku z windą na cenionym os. Bajkowe...

  • 2-pok.w centrum, blisko szkoła, park, przedszkole
    1 / 16
    2-pok.w centrum, blisko szkoła, park, przedszkole

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż niewielkie, ale przestronne mieszkanie w centrum Kołobrzegu, z przeznaczeniem do częściowego remontu, o ładnym rozkładzie funkcjonalnym pomieszczeń. Mieszkanie jest cz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 798 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości