• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Grzybowo

(13)
  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa
    1 / 15
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa

    Grzybowo

    • 485 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do rozsądnej negocjacji ! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnego Atrakcyjna lokaliz...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 489 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 251 610 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 801 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 247 072 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 15 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 256 440 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 369 370 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 15 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 253 220 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 258 343 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 359 777 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 14 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 256 586 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 258 782 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 228 991 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 252 341 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 310 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 11 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 375 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 319 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 475 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 19 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 299 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Apartament SEASIDE PARK Kołobrzeg
    1 / 5
    Apartament SEASIDE PARK Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 790 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 26 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferujemy PIĘKNY APARTAMENT w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, na ulicy SUŁKOWSKIEGO o powierzchni 30 m2. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony, gotowy do zamieszkania. A...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 290 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kościuszki
    1 / 12
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Dochodowy apartament w Hotelu Diva SPA **** 3 piętro wschodni widok, w obiekcie z basenem, spa i restauracją. Pokój dwuosobowy z łazienką i opcją dostawki oraz z balkonem. Wy...

  • Kawalerka na sprzedaż Kołobrzeg Podczele - okazja
    1 / 11
    Kawalerka na sprzedaż Kołobrzeg Podczele - okazja

    Kołobrzeg

    • 329 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 16 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka na sprzedaż w Kołobrzegu 800m2 od plaży. W pełni wyposażone gotowe do wynajmu/zamieszkania. Zadbane, praktyczne mieszkanie z księgą wieczystą. Na sprzedaż kawalerka (mie...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 480 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • Apartament wakacyjny na sprzedaż Kołobrzeg - Podczele.
    1 / 16
    Apartament wakacyjny na sprzedaż Kołobrzeg - Podczele.

    Kołobrzeg

    • 399 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Apartament wakacyjny na sprzedaż - Kołobrzeg Podczele. Na sprzedaż zadbany apartament wakacyjny usytuowany w Kołobrzegu w dzielnicy Podczele. Znakomicie skomunikowana, cicha część...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 855 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    W pełni wykończony i umeblowany lokal z widokiem na zieleń, z dużą loggią wykończoną deską kompozytową. Łazienka z prysznicem i pralką, umywalką i wc. Salon z aneksem kuchen...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament w centrum Kołobrzegu Apartament o pow. 27,62m2 usytuowany na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023roku z nowoczesną windą W skład apartamentu wchodz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    APARTAMENT W OBIEKCIE HOTELOWYM! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu DI...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 6
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 610 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska

    Kołobrzeg

    • 425 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    KOMFORTOWY APARTAMENT STUDIO 27,91 m2 W CENTRUM KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż przytulny i komfortowy lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w apartamentowcu z windą, zlokaliz...

  • sprzedam apartamenty
    1 / 11
    sprzedam apartamenty

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    sprzedam 2 apartamenty Kołobrzeg Podczele nowy budynek czynsz 300 zł za apartament 500 m od morza forma hotelowa ochrona 24 h na dole pokój tv i dla dzieci jakuzy i sauna na dol...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Spacerowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Spacerowa

    Kołobrzeg

    • 595 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny apartament z widokiem na park nadmorski tylko 300 m od morza ! Kołobrzeg ulica Spacerowa Polecam komfortowy apartament 1-pokojowy położony w prestiżowej dzi...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Apartament 1 pokojowy o pow. 36 m2 położony w w czterogwiazdkowym Hotelu Diva Spa zaledwie 300 m od morza !! Ze względu na swoją powierzchnię i funkcjonalność apartament można prze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 80 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. TOWAROWEJ. Przedmiotem...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowan...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 385 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 22,41 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament, zarządzany jest przez czterogwiazdkowy...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa

    Kołobrzeg

    • 570 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 430 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 509 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Obrońców Westerplatte
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Obrońców Westerplatte

    Kołobrzeg

    • 485 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż urokliwy apartament o powierzchni 37,67 m² , położony w samym sercu portowej dzielnicy Kołobrzegu , zaledwie 50 metrów od plaży .Mieszkanie składa się z komfortoweg...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 597 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 24 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 400 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 542 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości