• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ustronie Morskie

(63)
  • Dom Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
    Dom Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego

    Ustronie Morskie

    • 2 500 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 19 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom blisko morza w centrum Ustronia Morskiego! Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny w Ustroniu Morskim, koło Kołobrzegu, w otoczeniu morza i piaszczystej plaży, w samym...

  • Dom Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
    Dom Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego

    Ustronie Morskie

    • 2 500 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom właściciela + apartamenty i domki letniskowe zaledwie 250m od morza w Ustroniu Morskim! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w topowej lokalizacji Ustronia Morski...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 402 059 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 514 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 324 576 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 341 599 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 438 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 432 289 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego

    Ustronie Morskie

    • 1 200 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TOP LOKALIZACJA - SAILOR - 10 m od plaży !!! Apartament posiada południowy układ okien. Ustronie Morskie na sprzedaż 2 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 40,97 m2 z miejsce...

  • Na sprzedaż dochodowy biznes ,domki nad morzem !!!
    Na sprzedaż dochodowy biznes ,domki nad morzem !!!

    Ustronie Morskie

    • 2 450 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dochodowy biznes, kompleks  drewnianych całorocznych domków  nad morzem w Ustroniu Morskim !!! GŁÓWNIE ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - CICHA I SPOKOJNA OKOLICA - BLISKO MORZA...

  • Działka rolno-budowlana Ustronie Morskie
    1 / 7
    Działka rolno-budowlana Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 649 999 zł cena
    • 7 001 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ATRAKCYJAN DZIAŁKA ZAGRODOWO-INWESTYCYJNA W USTRONIU MORSKIM! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w urokliwej, nadmorskiej miejscowości, oddalonej ok. 12 km od Kołob...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
    1 / 15
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego

    Ustronie Morskie

    • 569 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ustronie Morskie ul. Chrobrego na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 51,80 m2 znajdujące się w trzyrodzinnej, przedwojennej kamienicy. Nieruchomość położona w urokli...

  • Dom Ustronie Morskie
    1 / 15
    Dom Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 1 700 000 zł cena
    • 435 m2 powierzchnia
    • 3 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UWAGA - cena do negocjacji !!! USTRONIE MORSKIE - na sprzedaż dochodowy dom mieszkalno- wczasowy z mieszkaniem dla właściciela i z pokojami do wynajęcia. Dom ma powierzchnię użytk...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Okrzei
    1 / 15
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Okrzei

    Ustronie Morskie

    • 1 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 28 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WIDOK NA MORZE TOP LOKALIZACJA w USTRONIU MORSKIM 20 m od plaży. Przedstawiam Państwu apartament o powierzchni 48,64 metrów kwadratowych, położony w kameralnym i urokliwym Ustroni...

  • Dom Ustronie Morskie
    1 / 15
    Dom Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 6 500 000 zł cena
    • 685 m2 powierzchnia
    • 9 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ustronie Morskie na sprzedaż przepiękna nieruchomość składająca się z pensjonatu, domku letniskowego i domu jednorodzinnego. Nieruchomość o pow. działki 2.501 m2 oddalona jest od...

  • Działka budowlana Ustronie Morskie
    1 / 15
    Działka budowlana Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 371 280 zł cena
    • 3 094 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustronie Morskie na sprzedaż kompleks 13 działek budowlanych w okolicy dworca PKP możliwość kupna w całości o pow. 4,6406 ha lub każdą działkę osobno o pow. 3.000-3.500 m2 w cenie...

  • Działka rolna Ustronie Morskie
    1 / 3
    Działka rolna Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 1 417 680 zł cena
    • 15 752 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta dla INWESTORA. Ustronie Morskie na sprzedaż niezabudowana działka rolna o pow. 1,57 ha położona ok. 2 km od morza przy ul. Ku Słońcu. W najbliższym sąsiedztwie powstają no...

  • Działka budowlana Ustronie Morskie, Okrzei
    1 / 8
    Działka budowlana Ustronie Morskie, Okrzei

    Ustronie Morskie

    • 1 100 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka dla inwestora - z koncepcją budowlaną, pod budowę budynku wielorodzinnego, hotelu lub pensjonatu. Ustronie Morskie atrakcyjnie zlokalizowana działka o pow. 330 m2, położo...

  • Działka usługowa Ustronie Morskie
    1 / 12
    Działka usługowa Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 1 800 000 zł cena
    • 910 m2 powierzchnia
    • 1 979 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ustronie Morskie atrakcyjnie zlokalizowana działka o pow. 910 m2, położona w linii prostej w odległości ok. 150 m od morza. Wymiary działki: długość 27 m, szer. 31 m Działka zab...

  • Dom w Ustroniu Morskim - idealny pensjonat!
    1 / 16
    Dom w Ustroniu Morskim - idealny pensjonat!

    Ustronie Morskie

    • 1 390 000 zł cena
    • 433 m2 powierzchnia
    • 3 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wyjątkowy dom w Ustroniu Morskim - idealny jako dom wczasowy lub pensjonat! Cena: 1 390 000 z...