• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ustronie Morskie

(63)
  • mieszkanie
    1 / 12
    mieszkanie

    Ustronie Morskie

    • 3 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • kamienica

    Do wynajecia mieszkanie dlugoterminowe Dotakowe oplaty prad,woda,ogrzewanie

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna
    1 / 15
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna

    Ustronie Morskie

    • 299 096 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, Kolejny etap - 3 C już w sprzedaży! Ciekawa architektura, funkcjonalny układ pomieszczeń. D...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 6
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 1 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Do wynajmu kawalerka o powierzchni ok. 34 m2, położona na parterze zadbanej kamienicy, ok. 200 m od morza w centrum Ustronia Morskiego. Kawalerka po remonci...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 4
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 460 908 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wypoczywaj i zarabiaj nad morzem Nowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plaży W ofercie apartament o pow. 39,06m2 usytu...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 7
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 600 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy 150m od morza Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - 2 poko...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 4
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 578 705 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wypoczywaj i zarabiaj nad morzem Nowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plaży W ofercie apartament o pow. 45,41m2 usytu...

  • Dom Ustronie Morskie, Ku Słońcu
    1 / 15
    Dom Ustronie Morskie, Ku Słońcu

    Ustronie Morskie

    • 975 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 629 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom wolnostojący z dużym patio. ZAMIESZKAJ NIEODPŁATNIE ZANIM KUPISZ ! Nowoczesny dom parterowy o powierzchni 113m2 + 39m2 patio i fotowoltaiką o mocy 9,75kW Podan...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Kołobrzeska
    1 / 12
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Kołobrzeska

    Ustronie Morskie

    • 360 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w cichej okolicy, 800 metrów od morza! Lokal znajduje się na poddaszu 5- rodzinnej kamienicy. Budynek ocieplony, klatka schodowa w trakcie rem...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ustronie Morskie dom pensjonat dz.2099m własność
    1 / 7
    Ustronie Morskie dom pensjonat dz.2099m własność

    Ustronie Morskie

    • 2 070 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prosto od właściciela Działka z przyłączami prąd woda gaz kanalizacja światłowód Bardzo dobra lokalizacja Na działce jest budynek mieszkalny z pokojami wczasowymi. 11 pokoi , każdy...

  • Bezczynszowa Kawalerka nad morzem
    1 / 14
    Bezczynszowa Kawalerka nad morzem

    Ustronie Morskie

    • 295 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO u NAS !!! Prezentujemy KAWALERKĘ ( BEZCZYNSZOWĄ) zlokalizowaną w kamienicy w nadmorskiej miejscowości Ustronie Morskie. Odległość do zejścia na plażę wynosi...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 750 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna
    1 / 15
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna

    Ustronie Morskie

    • 482 190 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, Kolejny etap - budynek 2 B oraz 3 C już w sprzedaży. Ciekawa architektura, funkcjonalny układ...

  • Dom Ustronie Morskie
    1 / 15
    Dom Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 925 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom wolnostojący z dużym patio. ZAMIESZKAJ NIEODPŁATNIE ZANIM KUPISZ ! Nowoczesny dom parterowy o powierzchni 113m2 + 39m2 patio i fotowoltaiką o mocy 9,75kW Budyn...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 372 402 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 293 388 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 573 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 441 875 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 591 760 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 480 438 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 430 980 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości