• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nadolice Wielkie
  • Kuźnia Raciborska +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ustronie Morskie

(63)
  • Działka Ustronie Morskie
    1 / 5
    Działka Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 291 650 zł cena
    • 3 070 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Ustroniu Morskim przy ul. Ku Słońcu o pow. 3070m2. nr działki 531/2 ATRAKCYJNA LOKALIZACJA, cena do negocjacji. Dla terenu funkcjonalnego obowiązują następują...

  • Ustronie Morskie-dz.100m od morza-109000zł

    Ustronie Morskie

    • 109 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w Ustroniu Morskim nr 4/9 w kształcie kwadratu, ca 100 m od morza w linii prostej. Teren krajobrazowy z postawionymi domkami letniskowymi i holenderskimi bez prawa do zab...

  • Działki nad morzem Ustronie Morskie
    Działki nad morzem Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 145 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Witam, posiadam działki siedliskowe po 3000mk na sprzedaż w Ustroniu Morskim w cenie od 48zł za 1mk. Do wszystkich działek jest udział w drodze. Dobra i spokojna lokalizacja. Zapra...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sianożęty

    • 907 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 16 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sianożęty

    • 1 704 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 21 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sianożęty

    • 815 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Sianożęty

    • 1 450 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 10 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sianożęty

    • 799 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sianożęty

    • 620 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka nad morzem 500m2
    1 / 5
    Działka nad morzem 500m2

    Sianożęty

    • 125 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam Serdecznie mam na sprzedaż działkę rolną z możliwością postawienia na niej domku holenderskiego lub drewnianego o powierzchni 35 metrów w podstawie i nie wyższym niż 5,5 metr...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sianożęty

    • 1 990 000 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 5 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX NA TROPIE
    Biuro nieruchomości

  • Działka rolna Sianożęty gm. Ustronie Morskie Kukinka
    1 / 15
    Działka rolna Sianożęty gm. Ustronie Morskie Kukinka

    Sianożęty

    • 480 000 zł cena
    • 119 847 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Malowniczy teren łąkowy otoczony lasem mieszanym i iglastym pomiędzy ekspresową S6 i DK 11 zaledwie 20 minut od Kołobrzegu, 10 minut do plaży w Ustroniu Morskim. W przyjemnym otoc...

  • Funkcjonujący pensjonat 400 m od plaży | Sianożęty
    1 / 16
    Funkcjonujący pensjonat 400 m od plaży | Sianożęty

    Sianożęty

    • 2 250 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 4 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ul. Kwiatowa 6, Sianożęty Zaledwie 400 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży Gotowy, w pełni funkcjonujący pensjonat z dwiema niezależnymi jednostkami letniskowymi i przestrzeni...

  • Dom Sianożęty gm. Ustronie Morskie, Kwiatowa
    1 / 15
    Dom Sianożęty gm. Ustronie Morskie, Kwiatowa

    Sianożęty

    • 1 799 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości znajdującej się w Sianożętach w odległości 3km od Ustronia Morskiego i 11 km od Kołobrzegu, składającej się z pięciu dr...

  • Dom Kukinka gm. Ustronie Morskie
    1 / 15
    Dom Kukinka gm. Ustronie Morskie

    Kukinka

    • 875 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ustronie Morskie/Kukinka tu powstało nowoczesne osiedle KU SŁOŃCU gdzie mamy do zaoferowania dla Państwa energooszczędne i ekonomiczne domy. Niska i lekka architektura tworzy kamer...

  • Dom łopienica
    1 / 16
    Dom łopienica

    Łopienica

    • 2 950 000 zł cena
    • 823 m2 powierzchnia
    • 3 585 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nietypowa nieruchomość inwestycyjna – dwa budynki pensjonatowe położone w spokojnej, zielonej okolicy pod Ustroniem Morskim. Tylko 2,5 km do najbliższej plaży nadmorsk...

  • Działki nad Morzem
    1 / 5
    Działki nad Morzem

    Kukinka

    • 135 000 zł cena
    • 1 401 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, oferuję atrakcyjne działki na sprzedaż położone 5 km od morza w miejscowość Kukinia na terenie gminy Ustronie Morskie Działki posiadają media : woda, prąd, kanalizacja oraz...

  • Apartament na sprzedaż - inwestycja Sianożęty

    Sianożęty » ul. Wschodnia

    • 845 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa okazja - Apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie !!!To idealna nieruchomość zarówno do własnego użytku, jak i jako inwestycja generująca zyski poprz...

  • Apartament nad morzem - gotowy biznes!

    Sianożęty » ul. Sztormowa

    • 796 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 23 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 34,8 m² z balkonem 10,9 m², położone w budynku z 2023 roku przy ul. Sztormowej 2 w Sianożętach, w pierwszej linii brzegowej Morza B...

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Sianożęty

    • 999 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Apartament nad morzem+parking i 2 komórki w cenie
    Apartament nad morzem+parking i 2 komórki w cenie

    Sianożęty

    • 539 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w pobliżu morza, w miejscowości Sianożęty, w bardzo atrakcyjnej cenie, z miejscem postojowym, 2 komórkami lokatorskimi oraz dostępem do basenów! 5...