• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Czernin

(8)
  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin
    1 / 7
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin

    Czernin

    • 178 200 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czernin miejscowość zlokalizowana 8 km od Kołobrzegu. Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o pow. 1.620 m2, zlokalizowana przy asfaltowej drodze w sąsiedztwie innych nowo wybud...

  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin
    1 / 15
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin

    Czernin

    • 215 360 zł cena
    • 2 692 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czernin gmina Dygowo na sprzedaż działka budowlana o pow. 2.692 m2, położona w centrum miejscowości, zaledwie ok. 7 km od Kołobrzegu. Na tym terenie brak jest obowiązującego planu...

  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo
    1 / 12
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czernin na sprzedaz działka budowlana o pow. 8.100 m2, zlokalizowana ok. 7 km od Kołobrzegu. Działka zabudowana jest budynkiem murowanym po starym młynie przy drodze Dygowo-Kołobr...

  • Lokal użytkowy Czernin gm. Dygowo
    1 / 11
    Lokal użytkowy Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 2 300 000 zł cena
    • 968 m2 powierzchnia
    • 2 377 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość o pow. łącznej 6000 m2 , zabudowana , użytkowana jako zakład produkcyjno magazynowy . Nieruchomość położona w miejscowości na trasie Kołobrzeg Koszalin , ok. 6 km od K...

  • Działka Czernin gm. Dygowo
    1 / 2
    Działka Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 160 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1450 m2, położona w Czerninie (gm. Dygowo, pow. Kołobrzeski) OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1450...

  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin
    1 / 6
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin

    Czernin

    • 156 510 zł cena
    • 1 739 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Czernin zlokalizowana jest 8 km od Kołobrzegu przy trasie na Białogard i dalej do Poznania. Oferujemy na sprzedaż 4 działki budowlane z wydanymi decyzjami o warunkach...

  • Działka Czernin gm. Dygowo
    1 / 2
    Działka Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 160 000 zł cena
    • 1 449 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1.449 m2, położona w Czerninie (gm. Dygowo, pow. Kołobrzeski) OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1.4...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Czernin

    • 389 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną

    Dygowo

    • 170 000 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1503 m.kw .w miejscowości Dygowo.9 km od Ustronia Morskiego i 12 km od Kołobrzegu.Dzialka znajduje się na nowo powstającym i częściowo już...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Dygowo

    • 170 000 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną numer 278/6 o powierzchni 1503 m.kw.w miejscowości Dygowo.Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego na budowę domu jednorodzinnego wraz z nieuciążli...

  • Nowa inwestycja Dygowo ul. Kolejowa …9km od Kołobrzegu
    1 / 3
    Nowa inwestycja Dygowo ul. Kolejowa …9km od Kołobrzegu

    Dygowo

    • 980 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis Przestronny dom, nowoczesne rozwiązania Dom przy ul. Kolejowej w Dygowie wyjazd na Stojkowo to dom jednorodzinny który jest połączony jedną drogą wewnętrzną. Kameralne miej...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Niekanin

    • 1 990 000 zł cena
    • 427 m2 powierzchnia
    • 4 661 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 696 827 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem i antresolą, w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 516 424 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy u...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 299 598 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy ul....

  • Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Rubinowa
    1 / 8
    Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Rubinowa

    Niekanin

    • 490 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka gruntu pod budownictwo jednorodzinne lub inwestycję. Plan miejscowy dla tego terenu oznaczony jest symbolem 29.P, KB, U, MN i przewiduje zabudowę mieszkalno-rzemieślniczą,...

  • Działka budowlana
    1 / 6
    Działka budowlana

    Dygowo

    • 220 000 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość- działka budowlana o powierzchni 1507 m2, położona w miejscowości Dygowo Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbrowski tel. [tel] Dygowo to...

  • Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka
    1 / 3
    Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka

    Niekanin

    • 690 920 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niekanin koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana o pow. 1..502 m2 W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Kołobrzeg działka przeznaczona pod budownictw...

  • Działka rolna Obroty gm. Kołobrzeg
    1 / 4
    Działka rolna Obroty gm. Kołobrzeg

    Obroty

    • 224 763 zł cena
    • 4 587 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OBROTY | DZIAŁKA INWESTYCYJNA | POW. 4.587 m | BLISKO KOŁOBRZEGU Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna nr. 87/26 o powierzchni 4.587 m położona w miejscowości Obroty, w gminie Kołob...

  • Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka
    1 / 2
    Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka

    Niekanin

    • 747 040 zł cena
    • 1 624 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niekanin koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana o pow. 1.624 m2 W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Kołobrzeg działka przeznaczona pod budownictwo...

  • Działka budowlana Obroty gm. Kołobrzeg
    1 / 7
    Działka budowlana Obroty gm. Kołobrzeg

    Obroty

    • 277 000 zł cena
    • 1 385 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka gruntu o pow.1.385 m2 w obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Kołobrzeg przeznaczona pod zabudowę domem wolno stojącym jednorodzinnym do II kondygnacji...

  • Działka rolna Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 10
    Działka rolna Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 150 000 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchniach 3.000 m położona w Dygowie przy ul. Kołobrzeskiej przy wyjeździe w kierunku na Miechęcino. Nieruchomości położone są zaledwie 10 minut od...

  • Dom Niekanin gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Niekanin gm. Kołobrzeg

    Niekanin

    • 1 450 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o pow. ok 135 m2 z dwoma garażami. Jeżeli szukasz ciepłego i zarazem słonecznego domu o niskim koszcie utrzymania z ładnie zagospodarowanym ogrodem a do tego czuwającą nad Twoi...

  • Działka rolna Dygowo, Lipowa
    1 / 15
    Działka rolna Dygowo, Lipowa

    Dygowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 102 772 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka ze stawem i lasem (starodrzew i zagajniki). Dygowo ul. Brzozowa (dawniej Lipowa) rejon Lisiej Góry - na sprzedaż działka o pow. 10.2772 ha. Teren niezabudowany, składa s...

  • Działka budowlana Obroty gm. Kołobrzeg, Obroty
    1 / 14
    Działka budowlana Obroty gm. Kołobrzeg, Obroty

    Obroty

    • 339 000 zł cena
    • 1 432 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Obroty - na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o pow. 1.432 m2, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Lokalizacja : piękna , spokojna okolica, nowo po...

  • Działka rolna Dygowo
    1 / 9
    Działka rolna Dygowo

    Dygowo

    • 75 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna / rekreacyjna o powierzchniach 3.000 m położona w Dygowie przy ul. Kołobrzeskiej Nieruchomości położone są zaledwie 10 minut od Kołobrzegu i Ustronia Mor...

  • Działka budowlana Obroty gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka budowlana Obroty gm. Kołobrzeg

    Obroty

    • 803 000 zł cena
    • 4 015 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki gruntu o łącznej pow. 4.015 m2 składające się z : - działki gruntu o pow. 3.639 m2 przeznaczona w połowie pod tereny rolnicze w połowie pod tereny przemysłu i przetwórstwa...

  • Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 18
    Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 250 000 zł cena
    • 1 631 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DYGOWO miejscowość oddalona od KOŁOBRZEGU : tylko 10 km !!! (szybki i łatwy dojazd) ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 10 km . POŁOŻENIE : przy drodze krajowej nr 163 : KOŁOBRZEG - POZNAŃ :...

  • Działka rolna Niekanin gm. Kołobrzeg, Niekanin
    1 / 7
    Działka rolna Niekanin gm. Kołobrzeg, Niekanin

    Niekanin

    • 470 850 zł cena
    • 3 139 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Niekanin 1 km od Kołobrzegu. Na sprzedaż działka gruntu przeznaczona pod działalność rolniczą. Pow. działki nr 566: - 3.139 m2 Istnieje możliwość kupna dwóch sąsiadujących dział...

  • Działka rolna Bogucino gm. Kołobrzeg
    1 / 7
    Działka rolna Bogucino gm. Kołobrzeg

    Bogucino

    • 855 100 zł cena
    • 10 060 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bogucino na sprzedaż działka gruntu o pow. 1,006 ha LOKALIZACJA - Bogucino położone jest ok. 10 km od Kołobrzegu, We wsi znajduje się m.in. przystanek PKS, sklep. PRZEZNACZENI...

  • Działka rolna Dygowo
    1 / 2
    Działka rolna Dygowo

    Dygowo

    • 470 000 zł cena
    • 31 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 31.400 m2 ( 3,14 ha ) w miejscowości Dygowo , 12 km od Kołobrzegu działka położona ok. 600 m od ulicy barcińskiej w Dygowie po pra...

  • Działka rolna Niekanin gm. Kołobrzeg, Niekanin
    1 / 5
    Działka rolna Niekanin gm. Kołobrzeg, Niekanin

    Niekanin

    • 555 600 zł cena
    • 3 704 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Niekanin 1 km od Kołobrzegu. Na sprzedaż działka gruntu przeznaczona pod działalność rolniczą. Pow. działki nr. 567: - 3.704 m2 Istnieje możliwość kupna dwóch sąsiadujących dział...

  • Działka rolna Niekanin gm. Kołobrzeg, Niekanin
    1 / 4
    Działka rolna Niekanin gm. Kołobrzeg, Niekanin

    Niekanin

    • 560 250 zł cena
    • 3 735 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Niekanin 1 km od Kołobrzegu. Na sprzedaż działka gruntu przeznaczona pod działalność rolniczą. Pow. działki nr 569: - 3.735 m2 Istnieje możliwość kupna dwóch sąsiadujących działe...

  • Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka
    1 / 2
    Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Białogardzka

    Niekanin

    • 701 500 zł cena
    • 1 525 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niekanin koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana o pow. 1.525 m2 W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Kołobrzeg działka przeznaczona pod budownictwo...

  • Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 13
    Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 200 000 zł cena
    • 1 117 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Dygowo
    1 / 8
    Działka budowlana Dygowo

    Dygowo

    • 550 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 7100 m2 w miejscowości Dygowo , 12 km od Kołobrzegu działka położona położona bezpośrednio przy głównej ulicy Kołobrzeskiej przed...

  • Działka budowlana Bardy gm. Dygowo
    1 / 15
    Działka budowlana Bardy gm. Dygowo

    Bardy

    • 1 812 000 zł cena
    • 60 400 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malowniczo położona działka pod zabudowę osiedlem domów jednorodzinnych, ponad 6 hektarów z planem miejscowym. W podkołobrzeskiej miejscowości Bardy, bezpośrednio przy asfalt...

  • Działka budowlana Dygowo, Wesoła
    Działka budowlana Dygowo, Wesoła

    Dygowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 916 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dygowo miejscowość położona ok.10 km od Kołobrzegu. Tutaj oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę budowlaną - nr. 255/5 o pow. 1.916 m2 Działka zlokalizowana jest przy ul. Wesołe...