• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chłopowo
  • Chwarstnica
  • Robercin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Niechorze

(11)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 426 730 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowa działka w Niechorzu–500m od plaży i latarni
    1 / 10
    Wyjątkowa działka w Niechorzu–500m od plaży i latarni

    Niechorze

    • 749 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 676 m², położona w prężnie rozwijającej się miejscowości turystycznej Niechorze (Gmina Rewal). Jest to jedna z ostatnich tak...

  • Dom Niechorze gm. Rewal
    1 / 16
    Dom Niechorze gm. Rewal

    Niechorze

    • 2 700 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom gościnny o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym. Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat w Niechorzu w odległości około 500 m od morza. Dom wybudowany w 2007 r...

  • 2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!
    1 / 16
    2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!

    Niechorze

    • 564 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ALDAN Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży czterech (4) prestiżowych 2 - pokojowych Apartamentów z tarasem i ogródkiem - tylko 5 minut od nadmorskiej...

  • Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie
    1 / 12
    Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie

    Niechorze

    • 579 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament 48,33 m² z antresolą – 450 m od plaży | Niechorze, ul. Zaciszna | Bez prowizji Niechorze, ul. Zaciszna 579 000 zł netto + VAT (23%) Miejsce postojowe w cenie W peł...

  • Twoja nadmorska inwestycja z potencjałem!

    Niechorze » ul. Trzebiatowska

    • 4 500 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – Działający pensjonat nad morzem | 450 m od plaży | 12 pokoi Na sprzedaż oferujemy działający pensjonat położony zaledwie 450 metrów od plaży, w popularnej nadmorskiej...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 464 955 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 459 033 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 16 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Niechorze

    • 12 500 000 zł cena
    • 4 479 m2 powierzchnia
    • 2 791 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Działka w centrum Niechorza z Mpzp. Wyłączność!
    Działka w centrum Niechorza z Mpzp. Wyłączność!

    Niechorze

    • 749 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłaczność! Bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 676 m2w świetnej lokalizacji w Niechorzu dostępem do jednej z głównych ulic tej turystycznej miejscowości. Kształt zbl...

  • sprzedam kompleks działek budowlanych nad morzem k.Niechorza
    sprzedam kompleks działek budowlanych nad morzem k.Niechorza

    Niechorze

    • 200 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działki budowlane w całości lub pojedyncze, każda działka po 1200 metrów, metr 200 zł, do morza ok 2 km, idealne miejsce pod budowę osiedla domków jednorodzinnych lub pens...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działki budowlane nad morzem koło Niechorza 150 zł/m
    Działki budowlane nad morzem koło Niechorza 150 zł/m

    Lędzin

    • 120 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Lędzinie koło Niechorza. Do morza 2km. Wszystkie działki po 1200 metrów. Prąd na pierwszej działce. Cena za metr 150 zł. Zapraszamy.[tel], [tel]

  • Duży apartament/mieszkanie 50 m od morza w Rewalu

    Rewal » ul. Szczecińska

    • 1 750 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy ofertę zakupu 4. pokojowego mieszkania – apartamentu, o łącznej powierzchni 100 m2, w budynku willowym z basenem i sauną, w świetnej lokalizacji 50 m od morza w Rewal...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Rewal

    • 3 590 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament/studio 50 m od morza w Rewalu

    Rewal » ul. Szczecińska

    • 389 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 16 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przedstawiamy ofertę zakupu 1. pokojowego, apartamentu typu studio o powierzchni 24 m2, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, w budynku willowym z basenem i sauną, w świetnej l...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Rewal

    • 287 760 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 11 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rewal

    • 449 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rewal

    • 542 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 645 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pogorzelica

    • 741 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 850 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pogorzelica

    • 560 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Rewal

    • 1 990 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 4 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX NA TROPIE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Rewal

    • 896 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 689 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana z domkiem 700 m od plaży
    1 / 14
    Działka budowlana z domkiem 700 m od plaży

    Rewal

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 286 m2 powierzchnia
    • 895 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję w pełni uzbrojoną działkę budowlana pod pensjonat, domki wczasowe lub budynek mieszkalny w Rewalu, ul. Dworcowa 40. Nieruchomość znajduje się jedynie 700 m soac...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Pogorzelicy
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną w Pogorzelicy

    Pogorzelica

    • 420 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 363 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Pogorzelicy (obręb Konarzewo). 1159 m2 —————————————————————- Cena: 420 000 zł 360 zł za m2 —————————————————————- (Możliwa zamiana na...

  • Działka budowlana okolice Pogorzelicy!!
    1 / 5
    Działka budowlana okolice Pogorzelicy!!

    Skalno

    • 258 000 zł cena
    • 627 m2 powierzchnia
    • 412 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca do wypoczynku a może chcesz zainwestować i zarabiać? Mamy dla Ciebie idealną działkę budowlaną w miejscowości Skalno pomiędzy dwoma jeziorami i bliskością morza Bał...

  • Działka rolna Rewal
    1 / 2
    Działka rolna Rewal

    Rewal

    • 650 000 zł cena
    • 2 040 m2 powierzchnia
    • 319 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rewal na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o łącznej pow. 2.040 m2 Wymiar pojedynczej działki: 25 m x 40 m Wymiar dwóch działek: szer. od frontu 50 m x głębokość 40 m Me...

  • Lokal pod gastronomie. Wyposażony. Nad morzem. Pogorzelica
    1 / 8
    Lokal pod gastronomie. Wyposażony. Nad morzem. Pogorzelica

    Pogorzelica

    • 7 800 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję na wynajem lokal gastronomiczny (idealny pod jadłodajnie, ale nie tylko) o powierzchni 240 m². Przy głównej ulicy w Pogorzelicy i blisko głównego zejścia na plaże

  • Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.
    1 / 16
    Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.

    Rewal

    • 660 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż, dwupokojowy apartament o powierzchni 42,2 m2, zlokalizowany na parterze jednego z apartamentowców 'Klifowa". Osiedle zlokalizowane w pierwszej lini brze...

  • Idealny na Inwestycję – Dwupoziomowy Apartament z Basenem Nad Bałtykiem
    1 / 16
    Idealny na Inwestycję – Dwupoziomowy Apartament z Basenem Nad Bał...

    Rewal

    • 629 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję Państwu atrakcyjny, w pełni przygotowany apartament położony w prestiżowym, nadmorskim Rewalu. Jest to nowoczesny, dwupoziomowy apartament znajdujący się w budynku oddanym...

  • Mieszkanie Rewal, Morska
    1 / 13
    Mieszkanie Rewal, Morska

    Rewal

    • 804 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament Klifowa Resort, Rewal. zakup od firmy brak PCC 2%. Cena nieruchomości: 804 000 zł + 23% VAT Powierzchnia: 35 m Układ: 2 pokoje | Balkon | Miejsce postojowe w...

  • Mieszkanie Rewal, Morska
    1 / 11
    Mieszkanie Rewal, Morska

    Rewal

    • 599 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 20 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Klifowa Resort, ul. Morska, 100 m od morza, Rewal. Cena 599 000 pln (+ 23% VAT) Zapraszam na wirtualny spacer: [url] Apartament 100 m od plaży w Rewalu Klifowa Resort Pow.: 28,65...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 1 250 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 31 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 695 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 1 180 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 29 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Domek całoroczny pod Pogorzelicą !
    1 / 10
    Domek całoroczny pod Pogorzelicą !

    Konarzewo

    • 399 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealna nieruchomość na weekendowe wypady nad morze lub jako inwestycja pod najem! POMIĘDZY DWOMA JEZIORAMI I TYLKO NIECAŁY KILOMETR DO POGORZELICY ! Do Pogorzelicy oddalone o j...

  • Piękny Apartament z tarasem i widokiem na morze.
    1 / 15
    Piękny Apartament z tarasem i widokiem na morze.

    Rewal

    • 2 165 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 40 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie, każdy dzień zaczyna się od szumu fal, i nie kończy się spektakularnym zachodem słońca nad Bałtykiem. Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w prestiżowej inwesty...

  • Rewal | 124 m² | 800 m do plaży | działka 1741 m²
    1 / 12
    Rewal | 124 m² | 800 m do plaży | działka 1741 m²

    Rewal

    • 1 749 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 14 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rewal | 124 m² | 800 m do plaży | działka 1741 m² Na sprzedaż funkcjonalny dom o charakterze mieszkalno-pensjonatowym, położony w spokojnej części nadmorskiego Rewal, zaledwie 800...