• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radziejów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Trzebiatów

(1)
  • Mieszkanie Trzebiatów, Lipowa
    Mieszkanie Trzebiatów, Lipowa

    Trzebiatów

    • 259 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się w Trzebiatowie przy ul. Lipowej. Mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grzybowo

    • 484 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grzybowo

    • 647 990 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 645 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pogorzelica

    • 741 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 850 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 459 033 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 16 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 464 955 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa

    Grzybowo

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wygodny apartament położony na I piętrze budynku na Osiedlu Bałtyk, w nadmorskim Grzybowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, prz...

  • Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie
    1 / 12
    Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie

    Niechorze

    • 579 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament 48,33 m² z antresolą – 450 m od plaży | Niechorze, ul. Zaciszna | Bez prowizji Niechorze, ul. Zaciszna 579 000 zł netto + VAT (23%) Miejsce postojowe w cenie W peł...

  • 2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!
    1 / 16
    2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!

    Niechorze

    • 564 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ALDAN Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży czterech (4) prestiżowych 2 - pokojowych Apartamentów z tarasem i ogródkiem - tylko 5 minut od nadmorskiej...

  • Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.
    1 / 16
    Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.

    Rewal

    • 660 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż, dwupokojowy apartament o powierzchni 42,2 m2, zlokalizowany na parterze jednego z apartamentowców 'Klifowa". Osiedle zlokalizowane w pierwszej lini brze...

  • Mieszkanie Rewal, Morska
    1 / 13
    Mieszkanie Rewal, Morska

    Rewal

    • 804 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament Klifowa Resort, Rewal. zakup od firmy brak PCC 2%. Cena nieruchomości: 804 000 zł + 23% VAT Powierzchnia: 35 m Układ: 2 pokoje | Balkon | Miejsce postojowe w...

  • Mieszkanie Rewal, Morska
    1 / 11
    Mieszkanie Rewal, Morska

    Rewal

    • 599 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 20 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Klifowa Resort, ul. Morska, 100 m od morza, Rewal. Cena 599 000 pln (+ 23% VAT) Zapraszam na wirtualny spacer: [url] Apartament 100 m od plaży w Rewalu Klifowa Resort Pow.: 28,65...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 1 250 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 31 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 695 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 1 180 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 29 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gryfice
    Mieszkanie Gryfice

    Gryfice

    • 285 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, położone w spokojnej części Gryfic przy ul. Dąbskiego 42B. To propozycja dla rodziny, która szuka komforto...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 426 730 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości