• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gorzów Wielkopolski
  • Lipki Wielkie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gorzów Wielkopolski

(293)
  • Lokal użytkowy 32mkw parter 245tys parking Sprzedam
    1 / 11
    Lokal użytkowy 32mkw parter 245tys parking Sprzedam

    Gorzów Wielkopolski

    • 245 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 657 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy 32mkw parter parking centrum Gorzów Wielkopolski ul Kosynierów Gdyńskich 20G naprzeciw Hotelu Mieszko cena 245000zl do negocjacji klimatyzacja Rotenso czynsz 140zl n...

  • Gotowy do zamieszkania bliźniak 125 m2 w Gorzowie
    1 / 15
    Gotowy do zamieszkania bliźniak 125 m2 w Gorzowie

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 145 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wykończony DOM, gotowy do zamieszkania w Gorzowie Wielkopolskim, województwie lubuskim. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m², działka o pow. 550 m². POM...

  • MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM
    1 / 14
    MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM

    Gorzów Wielkopolski

    • 489 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE - 2 POKOJOWE - OGRÓDKIEM - MIEJSCE POSTOJOWE LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim....

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 950 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Gorzów Wielkopolski, na cenionym Osiedle Górczyn. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej. W niedal...

  • Przestronna kawalerka w bloku na 1 p. na Górczynie
    1 / 13
    Przestronna kawalerka w bloku na 1 p. na Górczynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 227 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    REZERWACJA Przestronna, słoneczna kawalerka o pow. 37,10mkw położona na 1 piętrze w niskim bloku na os. Manhattan. Składa się z oddzielnej kuchni z dwoma oknami, dużego pokoju z dw...

  • Okazja, Mieszkanie jednopokojowe 23 m2, Gorzow Wielkopolski
    Okazja, Mieszkanie jednopokojowe 23 m2, Gorzow Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 180 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Cena wywolawcza 180000 zlotych prosze skladac oferty Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Gorzów Wielkopolski, 23 m2, pokój, kuchnia i łazienka, duży pokój z wyjściem na balkon,...

  • Okazja, Mieszkanie na sprzedaż, Gorzów Wielkopolski, 23 m2
    1 / 5
    Okazja, Mieszkanie na sprzedaż, Gorzów Wielkopolski, 23 m2

    Gorzów Wielkopolski

    • 182 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Proszę skladac oferty na e-mail Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Gorzów Wielkopolski, 23 m2, pokój, kuchnia i łazienka, duży pokój z wyjściem na balkon, na podłodze pokoju...

  • Kawalerka na Sprzedaz, 23 m2, Gorzow Wielkopolski
    Kawalerka na Sprzedaz, 23 m2, Gorzow Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 181 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Kawalerka, cena do negocjacji, Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Gorzów Wielkopolski, 23 m2, pokój, kuchnia i łazienka, duży pokój z wyjściem na balkon, na podłodze pokoju wy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 519 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Gorzów Wielkopolski Śródmieście, na prestiżowym osiedlu Rezydencja przy Młynie przy ulicy Wyszyńskiego. Lokalizacja zapewnia szybki i wygod...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście przy ulicy Walczaka - VILLA PARK, w nowoczesnej zabudowie mieszkaniowej. Lokalizacja zapewnia szyb...

  • Dom Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 16
    Dom Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 145 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Nieruchomość zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim – Centrum Miasta, w spokojnej i zielonej okolicy, zapewniającej ciszę oraz komfort codziennego życia. Lokaliza...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 699 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola or...

  • Do wynajęcia nowy apartament 3-pokojowy  Górczyn
    1 / 8
    Do wynajęcia nowy apartament 3-pokojowy Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia słoneczny apartament 3-pokojowy z otwartą kuchnią o pow. 49,5 mkw położony na parterze w nowym bloku (2022r) na Górczynie przy ul. Prądzyńskiego. Wykończony w bardzo d...

  • Mieszknie II-poziomowe 72mkw na Górczynie
    1 / 12
    Mieszknie II-poziomowe 72mkw na Górczynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 439 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 72mkw położone na 4 piętrze w bloku z 2003r. na Górczynie. Lokal składa się z 2 poziomów: na 1 (42mkw) jest salon z kuchnią, łazi...

  • 3 pok w nowym bloku z windą na Górczynie
    1 / 10
    3 pok w nowym bloku z windą na Górczynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 417 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UMOWA PRZEDWSTĘPNA. Mieszkanie o pow 48mkw, 3-pokojowe z aneksem kuchennym położone na 2 piętrze w 10-letnim bloku 5-piętrowym z windą na os. Manhattan. Składa się z salonu z aneks...

  • Nowe 2 pok w st. deweloperskim os. Sady 1 piętro
    1 / 4
    Nowe 2 pok w st. deweloperskim os. Sady 1 piętro

    Gorzów Wielkopolski

    • 340 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 35,04 mkw położone na 1 piętrze w bloku z 2024r. na os. Sadu przy ul. Marii Juchacz. Stan deweloperski do samodzielnego wykońc...

  • 3pok z pięknym widokiem przy parku na os. Dolinki
    1 / 5
    3pok z pięknym widokiem przy parku na os. Dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem o pow. 48mkw położone na 7 piętrze w bloku 10p. na os. Dolinki. Nowe drzwi wejściowe i okna PCV; reszta nadaje się do remontu....

  • Duży garaż przy pl.Jana Pawła II
    1 / 3
    Duży garaż przy pl.Jana Pawła II

    Gorzów Wielkopolski

    • 141 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 3 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania duży garaż wewnętrzny o pow 43 mkw mieszczący się na Górczynie w bloku przy ul. Jana Pawła II. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.c...

  • WYNAJMĘ pomieszczenia biurowe o powierzchni 13 m2
    1 / 4
    WYNAJMĘ pomieszczenia biurowe o powierzchni 13 m2

    Gorzów Wielkopolski

    • 500 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 2 samodzielne pomieszczenia biurowe o powierzchni 12-13 m/kw położone w budynku biurowym na parterze i na 2 piętrze Górczynie. Zaplecze socjalne, toalety, ogrzewanie g...

  • Na wynajem lokal w centrum, 52mkw
    1 / 6
    Na wynajem lokal w centrum, 52mkw

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 990 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal 52 mkw, położony w centrum miasta, w Gorzowie Wlkp. Obiekt składa się z sali głównej, z mniejszej salki (ok 6 mkw, z dużą witryną, i osobnym dostępem do toalety)...