• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gorzów Wielkopolski

(293)
  • Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po remoncie
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po remoncie

    Gorzów Wielkopolski

    • 269 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie 5 lat temu. Dzielnica: Zakanale. Polecamy na sprzedaż mieszkanie o pow. 34 m2 położone na 1 piętrze kamienicy. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 295 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu dostępna jest pełna infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszko...

  • Lokal biurowy- atrakcyjna lokalizacja
    Lokal biurowy- atrakcyjna lokalizacja

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    3. LOKAL NR 106, ul. Myśliborska 22 LOKAL WOLNY Lokal biurowy świeżo odnowiony zlokalizowany na 1 piętrze obiektu handlowo-usługowego, charakteryzującego się wysokim standardem wy...

  • Na sprzedaż lokal śródmieście - centrum Gorzów
    1 / 14
    Na sprzedaż lokal śródmieście - centrum Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA BEZPOŚREDNIA - Kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY 65,2 m2 na parterze z dużą witryną, wejście z bezpośrednio z ulicy. Polecamy lokal użytkow...

  • Do wynajęcia piętro budynku biurowego na Górczynie
    1 / 10
    Do wynajęcia piętro budynku biurowego na Górczynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 10 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia całe 1 piętro budynku biurowego o łącznej powierzchni 300 mkw położonego na Górczynie. W skład nieruchomości wchodzi 12 pomieszczeń biurowych o pow od 11 do 15 mkw, w...

  • Lokal Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 15
    Lokal Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 19 900 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKALIZACJA Centrum Gorzowa Wielkopolskiego lokal usytuowany na parterze nowoczesnego kompleksu handlowo - usługowego. Doskonała ekspozycja oraz położenie w miejscu o dużym natęże...

  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Dolinki Gorzów
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Dolinki Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 389 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    - MIESZKANIE 3 pokojowe na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim - Polecamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 46 m2 położone na 6 piętrze wieżowca z dwoma mieszkaniami...

  • Mieszkanie Gorzów Wielkopolski
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 395 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na os. Staszica - Gorzów Wielkopolski Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m (łącznie z pomieszczeniami przynależnymi 53,98 m)...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 434 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Śródmieście Gorzowa Wielkopolskiego to doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. W pobliżu znajdują się sklepy, punkt...

  • Działka w centrum Gorzowa Wlkp. pod plombę mieszkaniową
    1 / 6
    Działka w centrum Gorzowa Wlkp. pod plombę mieszkaniową

    Gorzów Wielkopolski

    • 880 000 zł cena
    • 404 m2 powierzchnia
    • 2 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa, z rozpoczętą już budową, działka pod zabudowę wielorodzinną z funkcją usługową o powierzchni 404 m², zlokalizowana przy ulicy Dworcowej 8a, ktora stanowi cen...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 365 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Osiedle Staszica to jedna z najbardziej funkcjonalnych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego....

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 362 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 35,74 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn....

  • Działka budowlana na osiedlu Piaski
    1 / 3
    Działka budowlana na osiedlu Piaski

    Gorzów Wielkopolski

    • 437 030 zł cena
    • 1 362 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1362 m2, położonej na skraju osiedli Piaski i Chwalęcice Dolne, w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość położona w mal...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest komfortowo wyposażone mieszkanie usytuowane na poziomie II piętra IV kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, oddanego do użytku w 2009 roku, położonego w G...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Zawarcie
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Zawarcie

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Zawarcze to jedna z najstarszych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego położone w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Miasta. Okolica oferuje pełną...

  • MIESZKANIE NA PARTERZE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ
    1 / 16
    MIESZKANIE NA PARTERZE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ

    Gorzów Wielkopolski

    • 485 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 60 m2 usytuowane na poziomie parteru w IV kondygnacyjnym bloku mieszkalnym wyposażonym w windę położone w Gorzowie Wielkopolskim –...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 455 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowa 73,11 m2 usytuowany na poziomie III piętra w III...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 51,37 m2 usytuowane na parterze w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położone w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Staszica...

  • Lokal Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Lokal Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 599 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 5 931 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o pow. 101 m2 położony na poziomie parteru w II kondygnacyjnym budynku mieszkalnym zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście. Na...

  • Mieszkanie 2 pok 50mkw na 1p. w bloku w centrum
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pok 50mkw na 1p. w bloku w centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow 49,89mkw; 2-pokojowe z oddzielną kuchnią położone na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym w centrum Gorzowa. Układ dwustronny z dużą, widną kuchnią, salon z balkonem; duż...