• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Osiedle Poznańskie
  • Piwniczna-Zdrój
  • Prószków +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gorzów Wielkopolski

(293)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 444 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w samym sercu Gorzów Wielkopolski, w dzielnicy Śródmieście miejscu, które łączy miejski klimat z dostępem do terenów zielonych. W najbliższym...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 379 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 3-POKOJOWE NA 1 PIĘTRZE – GÓRCZYN, UL. WITOSA LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego – Górczyn, ul. Witosa...

  • Sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe śródmieście Gorzów
    1 / 13
    Sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe śródmieście Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 144 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o pow. 23,67 m2 na 2 piętrze kamienicy z czystą i odnowioną klatką schodową. Pomieszczenia: -...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Zawarcie
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Zawarcie

    Gorzów Wielkopolski

    • 345 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ! ! ! OFERTA ZAREERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim w dzielnicy Zawarcie, przy ulicy Towarowej. To dobrze skomuniko...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 449 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim jednej z najlepiej skomunikowanych części...

  • Lokal Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 16
    Lokal Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 185 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Lokal znajduje się w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego - Centrum Miasta. To doskonale skomunikowana i tętniąca życiem część miasta, zapewniająca stały przepływ piesz...

  • Przestronne mieszkanie z balkonem przy Edelmana
    1 / 9
    Przestronne mieszkanie z balkonem przy Edelmana

    Gorzów Wielkopolski

    • 617 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Miejsce, w którym codzienność ma swój rytm To mieszkanie nie próbuje robić wrażenia na siłę. Ono po prostu jest dobrze zaprojektowane, jasne i spokojne. Przy ul. Edelmana w Gorzów...

  • WYNAJEM - OS. GÓRCZYN - PIĘKNE MIESZKANIE 2-POK.
    1 / 8
    WYNAJEM - OS. GÓRCZYN - PIĘKNE MIESZKANIE 2-POK.

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 750 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia, komfortowe mieszkanie 2- pokojowe przy ul. Paderewskiego. Pow. 47 m2, III piętro. Mieszkanie jasne i przestrzenne. Dobrze wyposażone. Łazienka z ogrzewaniem podłogo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • SPRZEDAŻ mieszkanie 2 pokojowe os Słoneczne Gorzów
    1 / 12
    SPRZEDAŻ mieszkanie 2 pokojowe os Słoneczne Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 219 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    NA SPRZEDAŻ mieszkanie 2 pokojowe os. Słoneczne Gorzów Wielkopolski. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,43 m2 + dodatkowe ok 4 m2 zabudowanego korytarza, usytuowane na 10 piętrze oc...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 689 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta. Bliskość sklepów, restauracji, punktów usługowy...

  • Lokal w centrum Gorzowa
    1 / 14
    Lokal w centrum Gorzowa

    Gorzów Wielkopolski

    • 990 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal o pow. 30 m2 położony w ścisłym centrum Gorzowa Wlkp. na ul. Sikorskiego 111 . Lokal znajduję się na parterze galerii Park 111. Lokal nadaje się na każdą działalność. Cena...

  • Sprzedam lokal 30m2 w centrum Gorzowa
    1 / 6
    Sprzedam lokal 30m2 w centrum Gorzowa

    Gorzów Wielkopolski

    • 195 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal w centrum Gorzowa Wlkp. Lokal znajduje się w galerii Park 111 na parterze , powierzchnia 30m2 , można prowadzić każdą działalność od handlowej poprzez usługi do biur...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 433 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim jednej z najlepiej skomunikowanych i wygodnych części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdu...

  • Po remoncie mieszkanie 3 pokoje Staszica Gorzów
    1 / 10
    Po remoncie mieszkanie 3 pokoje Staszica Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 999 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu Staszica Gorzów Wielkopolski Polecamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni prawie 45,5 m2 położone na 3 piętrze 4 piętrow...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 455 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego w Centrum Miasta. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących miejski styl życia, wygodę oraz szybki dos...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 385 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ! ! ! OFERTAZAREERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Staszica. To bardzo dobra lokalizacja z szybkim...

  • BEZ POŚREDNIKÓW, ul. Śląska, blok, środek, I piętro, 2pokoje
    1 / 9
    BEZ POŚREDNIKÓW, ul. Śląska, blok, środek, I piętro, 2pokoje

    Gorzów Wielkopolski

    • 235 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Śląskiej. Lokal położony jest na I piętrze, pow. 35,27 m², w skład którego wchodzą: - dwa p...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 615 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica charakteryzuje się nową zabudową, dobrą infrastrukturą oraz do...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na dobrze znanym i cenionym osiedlu Staszica w Gorzów Wielkopolski. Okolica jest b...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście przy ulicy Walczaka - VILLA PARK, w nowoczesnej zabudowie mieszkaniowej. Lokalizacja zapewnia szyb...