• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gorzów Wielkopolski

(293)
  • Do wynajęcia lokal ok 80mkw, na os. Piaski
    1 / 7
    Do wynajęcia lokal ok 80mkw, na os. Piaski

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal przy ruchliwej ulicy, na os. Piaski, w Gorzowie Wlkp. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika, możliwość zaparkowania przy wejściu. Na lokal składa się pomies...

  • Lokal biurowo-magazynowy
    1 / 6
    Lokal biurowo-magazynowy

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy o pow. 50 mkw położony w parterowym budynku przy głównej ulicy w pobliżu GH Nova Park. Lokal składa się z 3 pomieszczeń biurowych, pomieszczen...

  • Odświeżone mieszkanie, 1 piętro, ul. Warszawska
    1 / 12
    Odświeżone mieszkanie, 1 piętro, ul. Warszawska

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 68,91 m2, położonego na 1 piętrze w dwukondygnacyjnej kamienicy, oddanej do użytku w 1928 roku. Nieruchomość zlokalizowana n...

  • 3 pokojowe umeblowane mieszkanie Górczyn Gorzów
    1 / 11
    3 pokojowe umeblowane mieszkanie Górczyn Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z całym umeblowaniem, dostępne od ręki na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni prawie 57,34 m...

  • Sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe os Staszica Gorzów
    1 / 11
    Sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe os Staszica Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 298 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim Mieszkanie o pow. 45,64 m2 na parterze bloku 4 piętrowego (trzy mieszkania na każdej kondygnacji)....

  • Lokal Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 7
    Lokal Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 700 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest lokal usługowo – handlowy o pow. 50 m2 zlokalizowany na poziomie parteru położony w Gorzowie Wielkopolskim – Centrum Miasta. W skład powierzchni lokali wch...

  • 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego
    1 / 15
    2 pokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego

    Gorzów Wielkopolski

    • 249 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ZAREZERWOWANE UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,86 m², usytuowanego na czwartym piętrze niskiego bloku przy u...

  • Dom Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 16
    Dom Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 5 999 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2, posadowiony na działce o powierzchni 350 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. Idea...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 339 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    LOKALIZACJA Osiedle Dolinki to spokojna, zielona i dobrze skomunikowana część Gorzowa Wielkopolskiego. W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,...

  • MIESZKANIE Z GARAŻEM ORAZ OGRÓDKIEM
    1 / 16
    MIESZKANIE Z GARAŻEM ORAZ OGRÓDKIEM

    Gorzów Wielkopolski

    • 439 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA Osiedle Staszica to spokojna i zielona część Gorzowa Wielkopolskiego, ceniona przez mieszkańców za kameralną zabudowę oraz wygodę codziennego życia. W pobliżu znajdują...

  • Mieszkanie w Rezydencji przy Młynie
    1 / 10
    Mieszkanie w Rezydencji przy Młynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 549 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu, w Rezydencji przy Młynie. Lokal usytuowany na parterze, w budynku odsuniętym od ulicy, otoczonym p...

  • 2 pokoje, przyjazne zwierzętom, Chodkiewicza 30
    1 / 6
    2 pokoje, przyjazne zwierzętom, Chodkiewicza 30

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 490 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt w doskonałej lokalizacji- ul. Karola Chodkiewicza 30, Gorzów Wielkopolski (Piaski). Nieruchomość: Powierzch...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa

    Gorzów Wielkopolski

    • 319 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o pow. 57,60 m2 na 1 piętrze kamienicy z czystą i odnowioną klatką schodową. Pomieszczenia: - sal...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 649 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski, na cenionym osiedlu Górczyn. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście doskonale skomunikowana, z...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 365 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone w kamienicy w Centrum Gorzowa Wielkopolskiego o powierzchni 49,89 m². Lokal jest po kapitalnym remoncie, w mieszkaniu nikt dotychczas nie mieszkał,...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze rozwinięta i ceniona część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 549 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w doskonale skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, restauracje,...

  • Lokal usługowo-handlowy na sprzedaż – Park 111
    1 / 5
    Lokal usługowo-handlowy na sprzedaż – Park 111

    Gorzów Wielkopolski

    • 177 500 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 10 442 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowo-handlowy na sprzedaż – Park 111, Gorzów Wlkp. Na sprzedaż lokal o powierzchni 17,75 m², położony w centrum handlowym Park 111. Najważniejsze informacje: * parter –...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 314 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim spokojnym, dobrze skomunikowanym i wyjątkowo zielonym rejonie miasta. W najbliższym otoczeniu znajd...

  • MIESZKANIE INWESTYCYJNE 2 MIESZKANIA W JEDEJ CENIE
    1 / 16
    MIESZKANIE INWESTYCYJNE 2 MIESZKANIA W JEDEJ CENIE

    Gorzów Wielkopolski

    • 699 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w zadbanej kamienicy z pięknym widokiem na Zalew Warty. Bliskość pełnej infrastruktury sklepów...