• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gorzów Wielkopolski
  • Lipki Wielkie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gorzów Wielkopolski

(293)
  • Biuro do wynajęcia
    1 / 4
    Biuro do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 400 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    1. LOKAL NR 101 , ul. Myśliborska 22 LOKAL WOLNY Lokal biurowy świeżo odnowiony zlokalizowany na 1 piętrze obiektu handlowo-usługowego, charakteryzującego się wysokim standardem...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 659 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim, przy ulicy Wincentego Witosa. To jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w mieście doskona...

  • Przestronne 3 pok. 60mkw na Os.Staszica 5500zł/mkw
    1 / 10
    Przestronne 3 pok. 60mkw na Os.Staszica 5500zł/mkw

    Gorzów Wielkopolski

    • 335 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60mkw położone w niskim bloku na 4p. na os. Staszica. Mieszkanie w dobrym standardzie, bardzo zadbane do wprowadzenia. Kuchnia...

  • Mieszkanie dla Ciebie od zaraz!
    1 / 8
    Mieszkanie dla Ciebie od zaraz!

    Gorzów Wielkopolski

    • 459 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne, przestronne mieszkanie po remoncie na osiedlu Staszica! 3 niezależne pokoje, funkcjonalna i ergonomiczna w pełni wyposażona kuchnia (nowa zmywarka, piekarnik i okap) oraz k...

  • Wynajem: lokal handlowo - usługowy Staszica Gorzów
    1 / 7
    Wynajem: lokal handlowo - usługowy Staszica Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal biurowo - usługowy na parterze o pow. 25 m2 z witryną od strony ruchliwej ulicy (powierzchnia reklamowa). L...

  • Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego, Górczyn
    1 / 5
    Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego, Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,10 m², zlokalizowane przy ul. Wojciecha Bogusławskiego w Gorzowie Wielkopolskim (Górczyn). Miesz...

  • Lokal biurowo-usługowy Gorzów
    1 / 12
    Lokal biurowo-usługowy Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 5 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal w śródmieściu - centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Lokal biurowo - usługowy na 1 piętrze o pow. 150 m2 z dwoma wejściami i 3 oknami od strony ruchliwej ulicy (p...

  • Sprzedaż: działka budowlana os. Piaski Gorzów
    1 / 7
    Sprzedaż: działka budowlana os. Piaski Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 420 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Piaski, województwie lubuskim. Możliwość postawienia szeregowca składającego się z 3 segmentów (3 domów w zabudowie szereg...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedaż: mieszkanie 2 pokoe os. Sady Gorzów
    1 / 9
    Sprzedaż: mieszkanie 2 pokoe os. Sady Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 397 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Sady w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o pow. 46,40 m2 na wysokim parterze bloku 3 - piętrowego z 2007 roku. Pomieszczenia: - sal...

  • WYNAJMĘ umeblowane mieszkanie 2 pokojowe Gorzów
    1 / 7
    WYNAJMĘ umeblowane mieszkanie 2 pokojowe Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAJMĘ mieszkanie 2 pokojowe w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na 1 piętrze bloku. Pomieszczenia: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z...

  • Sprzedaż: dom bliźniak os. Piaski Gorzów
    1 / 8
    Sprzedaż: dom bliźniak os. Piaski Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 420 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy dom w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Piaski, województwie lubuskim. Dom do remontu o powierzchni zabudowy 78 m2, posadowiony na 10 arowej działce. Pomie...

  • SPRZEDAM działki Gorzów Wlkp. obręb Zieleniec
    1 / 4
    SPRZEDAM działki Gorzów Wlkp. obręb Zieleniec

    Gorzów Wielkopolski

    • 158 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI budowlane 15 ar w Gorzowie Wlkp. obręb Zieleniec Na sprzedaż 3 działki o pow. 15 ar każda, oddalone 5 km od samego centrum miasta. Media: prąd w drodze na wysokości dział...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. słoneczne
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. słoneczne

    Gorzów Wielkopolski

    • 381 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest na Osiedlu Słonecznym w Gorzowie Wielkopolskim spokojnym, zielonym i dobrze skomunikowa...

  • Sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe os. Staszica Gorzów
    1 / 9
    Sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe os. Staszica Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 275 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o pow. 47,8 m2 na parterze bloku 4-piętrowego. Dolna instalacja elektryczna miedziana...

  • WYNAJMĘ wolnostojący lokal 300 m2 Gorzów Wlkp.
    1 / 2
    WYNAJMĘ wolnostojący lokal 300 m2 Gorzów Wlkp.

    Gorzów Wielkopolski

    • 13 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia LOKAL (market) 300 m2 (możliwość większej powierzchni 600 i 950 m2)) na obrzeżach Gorzowa Wielkopolskiego, przy głównej drodze krajowej. Do wynajęcia część parteroweg...

  • Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy Gorzów
    1 / 9
    Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 150 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy z użytkowym poddaszem w Gorzowie Wielkopolskim obrębie Zieleniec, województwie lubuskim. Dom o powierzchni 156 m2 ocieplony styropianem 25...

  • stanowisko fryzjerskie do wynajęcia
    1 / 5
    stanowisko fryzjerskie do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 300 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia od zaraz stanowisko fryzjerskie w salonie w Gorzowie na Manhattanie/ Obrońców Pokoju 55. Salon w bloku na parterze, z wejściem od ulicy, z darmowym parkingiem. Umowa e...

  • 3 pok na ul. Wyczółkowskiego
    1 / 13
    3 pok na ul. Wyczółkowskiego

    Gorzów Wielkopolski

    • 325 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    UMOWA PRZEDWSTĘPNA. Mieszkanie 3-pokojowe z otwartą kuchnią o pow. 47,3 mkw położone na 7 piętrze w wysokim bloku na os. Staszica przy ul. Wyczółkowskiego. Standard: do zamieszkani...

  • Kawalerka na 1. piętrze
    1 / 3
    Kawalerka na 1. piętrze

    Gorzów Wielkopolski

    • 190 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy mieszkanie o powierzchni użytkowej 22,03 m², składającą się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z toaletą. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze...

  • Gotowe do wprowadzenia mieszkania 3 pokojowe
    1 / 14
    Gotowe do wprowadzenia mieszkania 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zacisze w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o pow. 60 m2 na 3 piętrze bloku 4-piętrowego nieopodal parku. Mieszkanie po remoncie: ś...