• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lipki Wielkie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gorzów Wielkopolski

(293)
  • Działka Gorzów wielkopolski Zakanale
    1 / 8
    Działka Gorzów wielkopolski Zakanale

    Gorzów Wielkopolski

    • 112 800 zł cena
    • 752 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty są cztery działki budowlane o pow. 752 m2, 754 m2, 849 m2, 1024m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim, dzielnica Zakanale. Istnieje możliwość powiększenia dz...

  • Działka budowlana Gorzów Wielkopolski
    1 / 7
    Działka budowlana Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 110 000 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rezerwacja !! NOWA NIŻSZA CENA !! Prezentuję działkę położoną przy drodze asfaltowej o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o powierzchni 1486 m2 w bardzo dobrej l...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 595 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 330 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 350 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Lokal w centrum medycznym - możliwy dochód pasywny
    1 / 7
    Lokal w centrum medycznym - możliwy dochód pasywny

    Gorzów Wielkopolski

    • 251 100 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 27,90 m2, zlokalizowanego na największym osiedlu w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń wypo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • POMIESZCZENIE MAGAZYNOWE 30 mkw wynajmę
    1 / 3
    POMIESZCZENIE MAGAZYNOWE 30 mkw wynajmę

    Gorzów Wielkopolski

    • 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia pomieszczenie magazynowe o powierzchni 30 mkw znajdujące się w samodzielnym budynku, prąd, woda, teren ogrodzony. Lokal bez ogrzewania. Cena najmu- 800 zł m-c + vat.

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 449 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 314 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Dom Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 980 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 4 171 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 235 m2 posadowiony na działce o powierzchni 468 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim - Osiedle Staszica. Idea...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 245 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 380 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dzialki budowlane w Gorzowie wlkp.dzieln.Karnin
    1 / 3
    Dzialki budowlane w Gorzowie wlkp.dzieln.Karnin

    Gorzów Wielkopolski

    • 250 000 zł cena
    • 4 687 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki budowlane w pelni uzbrojome w gorzowie wlkp dzielnica Karnin 600 m do kąpieliska ul.letnia.cena do uzgodnienia.tel.kom.[tel].

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Lokal z pewną umową najmu lub dla siebie
    1 / 8
    Lokal z pewną umową najmu lub dla siebie

    Gorzów Wielkopolski

    • 776 700 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 9 032 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu użytkowego przeznaczonego na gabinet / gabinety medyczne. Nieruchomość doskonale widoczna z ulicy, duże natężenie ruchu pieszego i s...