• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gorzów Wielkopolski

(293)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Górczyn

    • 567 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 6 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 600 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Gorzów Wielkopolski » Janice

    • 970 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 5 640 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Górczyn

    • 589 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę ROD " Jedność"

    Gorzów Wielkopolski

    • 15 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD o powierzchni 530m2. Usytuowana w rejonie skrzyżowania ul. Roosevelta i Żwirowej. Praktycznie cała jest do zagospodarowania według własnych upodobań. Na dział...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam Atrakcyjne Duże Mieszkanie 144m2 Osiedle Europejskie, Go...

    Gorzów Wielkopolski

    • 860 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne duże mieszkanie w nowym bloku 144m2 osiedle Europejskie Sprzedam duże 2/3 poziomowe mieszkanie o pow. całkowitej 144 mkw. (licząc 3 poziomy PARTER 66 m2, PIĘTRO 56 m2...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 356 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 76,24 m2 usytuowane na poziomie I piętra w II kondygnacyjnej kamienicy położone w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. W chwil...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 599 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 80 m2 usytuowane na I piętrze w III kondygnacyjnej kamienicy zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim – Centrum Miasta. Mi...

  • Lokal Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Lokal Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 150 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 5 276 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest lokal usługowo handlowy o pow. 218 m2 zlokalizowany na poziomie -1 w II kondygnacyjnym bloku mieszkalnym - biurowym, położony Gorzowie Wielkopolskim – Osied...

  • Mieszkanie os Europejskie 49,68 Gorzów Wielkopolski sprzedam

    Gorzów Wielkopolski

    • 347 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim na os. Europejskim o powierzchni 49.86 m2 usytuowane na 2 piętrze. Budynek oddany do użytku w 2015r. Blok budnexu. Na po...

  • Lokal,  Gorzów Wlkp - Centrum,  3 000 zł
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 3 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 3 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 30 m2 usytuowane na poziomie I piętra w II kondygnacyjnej kamienicy położone w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. Gabine...

  • Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 1 250 zł
    1 / 6
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 1 250 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 250 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany lokal usługowy położony w Centrum Handlowym w ścisłym Centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Na powierzchnię 20 m2 wchodzi przestronna sal...

  • Lokal,  Gorzów Wlkp - Centrum, 65 540 zł
    1 / 8
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 65 540 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 65 540 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 2 980 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 22,6 m2 usytuowany na III piętrze V kondygnacyjnego Centrum Handlowego położonego w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. N...

  • Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 299 000 zł
    1 / 8
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 299 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 299 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 4 463 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 67 m2 usytuowany na III piętrze V kondygnacyjnego Centrum Handlowego położonego w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. Wys...

  • Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum,  2 500 zł
    1 / 8
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 2 500 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 500 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 128 m2 usytuowany na II piętrze w IV piętrowym nowoczesnym budynku wyposażonym w windę oraz portiernię. Budynek położony w Gorz...

  • Mieszkanie,  Gorzów Wlkp - Centrum,  3 000 zł
    1 / 8
    Mieszkanie, Gorzów Wlkp - Centrum, 3 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o pow. 120 m2 zlokalizowany na poziomie I piętra w niskiej II kondygnacyjnej kamienicy, położone w Gorzowie Wielkopolskim – Centrum Miasta. Nier...

  • Lokal open space w nowoczesnym budynku z windą
    1 / 16
    Lokal open space w nowoczesnym budynku z windą

    Gorzów Wielkopolski

    • 15 360 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiamy Państwu ofertę wynajęcia lokalu o powierzchni około 192 m2, położonego na poziomie -1, w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum Gorzowa Wlkp. Idealnie n...