• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowy Dwór Mazowiecki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gorzów Wielkopolski

(293)
  • Działka Gorzów wielkopolski Zakanale
    1 / 9
    Działka Gorzów wielkopolski Zakanale

    Gorzów Wielkopolski

    • 95 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1004 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego przy ulicy Ziemieńska, obręb Siedlice - dzielnica Zakanale. Działka w kształcie pr...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 7
    Mieszkanie do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Witam wynajmę mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka. 1. Pietro w kamienicy. Bez balkonu. Gazowe ogrzewanie. Centrum, linia tramwajowa mieszkanie przy ul.Krasińskiego 4. Powierzch...

  • Działka Gorzów wielkopolski Karnin
    1 / 16
    Działka Gorzów wielkopolski Karnin

    Gorzów Wielkopolski

    • 156 736 zł cena
    • 1 984 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie,...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 337 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2 zlokalizowane na VII w X piętrowym bloku mieszkalnym, położone w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Staszica. W skład...

  • Lokal Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 10
    Lokal Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 270 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest lokal handlowo usługowy o pow. 54 zlokalizowany na poziomie parteru w III kondygnacyjnej kamienicy, położony w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście. W skła...

  • Lokal,  Gorzów Wlkp - Centrum,  12 500 zł
    1 / 8
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 12 500 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 12 500 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest atrakcyjny lokal usługowo - użytkowy o powierzchni 250 m2 usytuowany na poziomie -1 w IV kondygnacyjnym budynku handlowym położony w Gorzowie Wielkopolskim...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie

    Gorzów Wielkopolski

    • 569 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowa 88 m2 usytuowany na poziomie VI piętra w VI kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym wyposażonym w windę,...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 4 500 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 172 m2 usytuowane na poziomie II piętra w II kondygnacyjnej kamienicy położonej w Gorzowie Wielkopolskim - Śródmieście. Mieszkanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 715 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 87,72 m2 ( po podłodze powierzchnia 101 m2 ) usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym, położonym w Gorz...

  • WYNAJMĘ LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY 30 m2 PARTER
    1 / 3
    WYNAJMĘ LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY 30 m2 PARTER

    Gorzów Wielkopolski

    • 990 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY 30 m2 PARTER Z WITRYNĄ W ŚCISŁYM CENTRUM GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO. Lokal o pow. 30 m2 z dużą witryną, na parterze centrum handlowego, 1 pomieszczen...

  • Lokal Biurowy 27 m2
    1 / 4
    Lokal Biurowy 27 m2

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 800 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    4. 2. LOKAL NR 103 B, ul. Myśliborska 22 LOKAL WOLNY Lokal biurowy świeżo odnowiony, zlokalizowany na 1 piętrze obiektu handlowo-usługowego, charakteryzującego się wysokim stan...

  • Lokal użytkowy - usługi medyczne lub beauty
    1 / 5
    Lokal użytkowy - usługi medyczne lub beauty

    Gorzów Wielkopolski

    • 246 600 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 134 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, zlokalizowany w budynku o profilu usługowym zdominowanym przez usługi medyczne. Szczegóły dotyczące oferowanego lokalu: - powierzchnia: 27,4...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 295 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 29,31 m2 usytuowane na poziomie parteru w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn....

  • Działka z MPZP: przemysł, usługi, składy
    1 / 2
    Działka z MPZP: przemysł, usługi, składy

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 800 000 zł cena
    • 15 018 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Bardzo atrakcyjna działka przemysłowa, o powierzchni 1,5018 ha, zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim przy Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Niezaprzeczaln...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 375 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn. M...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 515 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą w pobliżu znaj...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 565 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn. M...

  • Dom Gorzów wielkopolski Karnin
    1 / 16
    Dom Gorzów wielkopolski Karnin

    Gorzów Wielkopolski

    • 499 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 4 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący w stanie surowym zamknięty o powierzchni 101,40 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1098 m2 położony w Gorzowa Wielkopolskiego - dzieln...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie

    Gorzów Wielkopolski

    • 465 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 59,74 m2 usytuowane na poziomie II piętra w IV kondygnacyjnym bloku mieszkalnym wyposażonym w windę położony w Gorzowie Wielkopolsk...

  • Do wynajęcia powierzchnia biurowa 24mkw, 1 piętro
    1 / 5
    Do wynajęcia powierzchnia biurowa 24mkw, 1 piętro

    Gorzów Wielkopolski

    • 400 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy, o powierzchni 24mkw, usytuowany na 1 piętrze, dwukondygnacyjnego, budynku biurowo-socjalnego w Gorzowie Wlkp. W budynku znajdują się również in...