• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kruszwin
  • Drezdenko
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Lubniewice

(1)
  • GOTOWIEC INWESTYCYJNY 3 APARTAMENTY LUBNIEWICE
    1 / 16
    GOTOWIEC INWESTYCYJNY 3 APARTAMENTY LUBNIEWICE

    Lubniewice

    • 1 399 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY – 3 APARTAMENTY | LUBNIEWICE | BLISKO JEZIORA I LASU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI BEZ VAT Na sprzedaż nowoczesny budynek w zabudowie szeregowej,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Trzebiszewo
    1 / 6
    Dom Trzebiszewo

    Trzebiszewo

    • 495 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 176,44 m2 posadowiony na działce o powierzchni 2828,5 m2 położony we wsi Trzebiszewo oddalonej 1...

  • Piękny Dom przystosowany do zamieszkania przez 2 rodziny
    1 / 15
    Piękny Dom przystosowany do zamieszkania przez 2 rodziny

    Sulęcin

    • 1 395 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny (może być zamieszkiwany niezależnie przez 2 rodziny) w świetnej lokalizacji po generalnym remoncie (dwupoziomowy z możliwością zagospodarowania poddasza; dodatkow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trzebiszewo

    • 1 100 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Trzebiszewo

    • 499 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 2 820 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • SPRZEDAŻ dom wolnostojący
    1 / 6
    SPRZEDAŻ dom wolnostojący

    Żubrów

    • 410 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 661 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym w miejscowości Żubrów, gminie Sulęcin, 40 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 5 km od Sulęcina. Dom 2025 r. o powierzchni użytkow...

  • Dom Bolemin
    1 / 16
    Dom Bolemin

    Bolemin

    • 569 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu z potencjałem, który połączy funkcję mieszkalną z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Na sprzedaż dom jednorodzinn...

  • Dom łagodzin
    1 / 16
    Dom łagodzin

    Łagodzin

    • 469 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 510 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄC TO MIESZKANIE, JESTEŚ ZWOLNIONY Z PODATKU PCC Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, z dużą działką i szybkim dojazdem do Gorzowa ? Ta oferta może spełnić Twoje...

  • Dom Kęszyca Leśna gm. Międzyrzecz,
    1 / 15
    Dom Kęszyca Leśna gm. Międzyrzecz,

    Kęszyca Leśna

    • 2 490 000 zł cena
    • 578 m2 powierzchnia
    • 4 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę nietuzinkowej nieruchomości zlokalizowanej w Kęszycy Leśnej - pięknie położonej mie...