• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lubartów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Międzyrzecz

(5)
  • Słoneczne mieszkanie 56m2 z parkingiem
    Słoneczne mieszkanie 56m2 z parkingiem

    Międzyrzecz

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m², położone na 2. piętrze przy ul. Staszica w Międzyrzeczu. Lokal wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń – przest...

  • Mieszkanie Międzyrzecz,
    1 / 7
    Mieszkanie Międzyrzecz,

    Międzyrzecz

    • 279 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie o powierzchni 46,33 m² usytuowane na II piętrze w Międzyrzeczu przy ulicy Wojska Polskiego to świetne miejsce dla rod...

  • Sprzedam mieszkanie Międzyrzecz
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie Międzyrzecz

    Międzyrzecz

    • 270 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie około 38 M2 , mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, korytarz , sypialnia oraz łazienka Plus piwnica i strych z wyznaczona skrytka i miej...

  • Mieszkanie Międzyrzecz, Dąbrowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Międzyrzecz, Dąbrowskiego

    Międzyrzecz

    • 388 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie w Międzyrzeczu! Te dwupokojowe mieszkanie znajduję się na parterz...

  • Mieszkanie Międzyrzecz, Długa
    1 / 8
    Mieszkanie Międzyrzecz, Długa

    Międzyrzecz

    • 690 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w bloku z windą o powierzchni 76,96 m2,( drugie piętro) zlokalizowane na ulicy...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kawalerka Bez Czynszowa lub zamiana
    1 / 8
    Kawalerka Bez Czynszowa lub zamiana

    Bledzew

    • 204 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nie trzymaj pieniędzy w Banku inflacja zjada Twoje oszczędności zainwestuj w nieruchomości nie będzie taniej tylko drożej! Posiadam do sprzedaży bez czynszową kawalerkę w malown...

  • Mieszkanie Wilenko gm. Szczaniec,
    1 / 15
    Mieszkanie Wilenko gm. Szczaniec,

    Wilenko

    • 470 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu położonego na działce o powierzchni 1193 m2 w Wilenku. Lokal o powie...

  • Mieszkanie Skwierzyna
    1 / 16
    Mieszkanie Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 289 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Skwierzyny, przy ulicy Bolesława Chrobrego. To bardzo dogodna lokalizacja w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoł...

  • 3-pokojowe całe piętro domu
    1 / 16
    3-pokojowe całe piętro domu

    Przytoczna

    • 249 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży przestronne mieszkanie zajmujące pierwsze piętro kamienicy położone w spokojnej, zielonej części w miejscowości Przytoczna przy ulicy Łąkowej nr 7. Na powierzchnię lok...

  • Mieszkanie Kęszyca Leśna gm. Międzyrzecz,
    Mieszkanie Kęszyca Leśna gm. Międzyrzecz,

    Kęszyca Leśna

    • 189 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 28,6m2 usytuowane na parterze kamienicy, zlokaliz...

  • Mieszkanie 37m2 nad jeziorem Apartamenty Lubikowo
    1 / 8
    Mieszkanie 37m2 nad jeziorem Apartamenty Lubikowo

    Lubikowo

    • 283 783 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 670 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie 37m2 z szerokiej palety metrażowej inwestycji Apartamenty Lubikowo, znajdujące się tuż nad malowniczym...