• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kargowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kęszyca Leśna

(2)
  • Mieszkanie Kęszyca Leśna gm. Międzyrzecz,
    Mieszkanie Kęszyca Leśna gm. Międzyrzecz,

    Kęszyca Leśna

    • 189 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 28,6m2 usytuowane na parterze kamienicy, zlokaliz...

  • Dom Kęszyca Leśna gm. Międzyrzecz,
    1 / 15
    Dom Kęszyca Leśna gm. Międzyrzecz,

    Kęszyca Leśna

    • 2 490 000 zł cena
    • 578 m2 powierzchnia
    • 4 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę nietuzinkowej nieruchomości zlokalizowanej w Kęszycy Leśnej - pięknie położonej mie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę Halę w Międzyrzeczu
    1 / 10
    Wynajmę Halę w Międzyrzeczu

    Międzyrzecz

    • 4 920 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    **Wynajmę halę w Międzyrzeczu!** Oferuję do wynajęcia przestronną halę o powierzchni 220 m², idealną do różnorodnych zastosowań! W skład hali wchodzą również pomieszczenia socjaln...

  • Mieszkanie Międzyrzecz, Długa
    1 / 8
    Mieszkanie Międzyrzecz, Długa

    Międzyrzecz

    • 690 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w bloku z windą o powierzchni 76,96 m2,( drugie piętro) zlokalizowane na ulicy...

  • Dom Nowy Dworek gm. Świebodzin,
    1 / 15
    Dom Nowy Dworek gm. Świebodzin,

    Nowy Dworek

    • 380 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży dwóch odrębnych domów w Nowym Dworku w powiecie Świebodzińskim. Jeden dom o powierzchni...

  • Mieszkanie Międzyrzecz, Dąbrowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Międzyrzecz, Dąbrowskiego

    Międzyrzecz

    • 388 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie w Międzyrzeczu! Te dwupokojowe mieszkanie znajduję się na parterz...

  • Sprzedam mieszkanie Międzyrzecz
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie Międzyrzecz

    Międzyrzecz

    • 270 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie około 38 M2 , mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, korytarz , sypialnia oraz łazienka Plus piwnica i strych z wyznaczona skrytka i miej...

  • Mieszkanie Międzyrzecz,
    1 / 7
    Mieszkanie Międzyrzecz,

    Międzyrzecz

    • 279 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie o powierzchni 46,33 m² usytuowane na II piętrze w Międzyrzeczu przy ulicy Wojska Polskiego to świetne miejsce dla rod...

  • Nieruchomość - Staropole

    Staropole

    • 22 000 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Katarzyny Kaliszak-Bąk osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Zielonej Górze oferuje do sprzedaży udział 1/8 w nieruchomości zabudowa...

  • Nieruchomość - Staropole

    Staropole

    • 17 000 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedam Halę Magazynową w Międzyrzeczu
    1 / 6
    Sprzedam Halę Magazynową w Międzyrzeczu

    Międzyrzecz

    • 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam halę magazynową w Międzyrzeczu przy ul. Poznańskiej, o powierzchni 220m2, wysokość 8 m. Zalety: - możliwość prowadzenia różnorodnej działalności - produkcyjnej, handlowej...

  • Słoneczne mieszkanie 56m2 z parkingiem
    Słoneczne mieszkanie 56m2 z parkingiem

    Międzyrzecz

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m², położone na 2. piętrze przy ul. Staszica w Międzyrzeczu. Lokal wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń – przest...

  • Klimatyczny dom 144 m² wśród lasów i jezior – duża działka
    1 / 16
    Klimatyczny dom 144 m² wśród lasów i jezior – duża działka

    Międzyrzecz

    • 2 300 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 15 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy dom z rynku wtórnego (rok budowy 2009), położony w niezwykle malowniczej okolicy pięknych lasów i jezior. To idealne miejsce dla miłośników natury, ciszy i ak...