• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Murzynowo

(1)
  • działka budowlana przy lesie w Murzynowie (lubuskie)
    1 / 3
    działka budowlana przy lesie w Murzynowie (lubuskie)

    Murzynowo

    • 149 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1,02 ha z warunkami zabudowy. Inwestycja polegająca na budowie budynku mieszkalnego wraz z garażem oraz budynku gospodarczego. Bardzo ładne położenie działki - graniczy z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Wolnostojący,  Skwierzyna,  870 000 zł
    1 / 8
    Dom Wolnostojący, Skwierzyna, 870 000 zł

    Skwierzyna

    • 870 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow. 170 m2 wraz z halą magazynową i zapleczem biurowo – socjalnym o pow. 250 m2 oraz garażem posadowione na działce o 2 500 m2 zlokalizo...

  • Dom Trzebiszewo
    1 / 6
    Dom Trzebiszewo

    Trzebiszewo

    • 495 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 176,44 m2 posadowiony na działce o powierzchni 2828,5 m2 położony we wsi Trzebiszewo oddalonej 1...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trzebiszewo

    • 1 100 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Trzebiszewo

    • 499 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 2 820 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Skwierzyna
    1 / 16
    Mieszkanie Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 289 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Skwierzyny, przy ulicy Bolesława Chrobrego. To bardzo dogodna lokalizacja w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoł...

  • 1 / 4
    Dom na sprzedaż - 139 m² - 5 pokoi Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 200 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 1 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    "Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej – Jarosława Sanewskiego PESEL 74082306714 (sygn. akt V GUp 159/20), ogłasza V przetarg pisemny n...

  • Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy
    Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy

    Brzozowiec

    • 120 000 zł cena
    • 3 074 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3074 m2 zlokalizowana w Brzozowcu. Dojazd drogą asfaltową. Teren płaski, nieogrodzony, porośnięty roślinnością trawiastą. Oznaczenie użytków:...

  • Działki budowlane na sprzedaż
    Działki budowlane na sprzedaż

    Skwierzyna

    • 210 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki budowlane w bardzo dobrej lokalizacji w Skwierzynie. W niniejszej ofercie oferuje na sprzedaż działkę nr 288/11 o powierzchni 1001m2 W cenie 210 000,00 zł. S...

  • Pawilony usługowe, gastronomiczne, handlowe
    1 / 10
    Pawilony usługowe, gastronomiczne, handlowe

    Skwierzyna

    • 32 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 1 778 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pawilony o dowolnym wymiarze i wyposażeniu. Wszystkie kontenery wykonane są na konstrukcji stalowej z płytą warstwową z rdzeniem poliuretanowym oraz mają instalację elektryczną Po...

  • Nieruchomość - Brzozowiec

    Brzozowiec

    • 998 000 zł cena
    • 24 119 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej – Doroty Krajewskiej zamieszkałej w Brzozowcu przy ul. Gajowej 1, w sprawie o sygn. akt V GUp 134...

  • Nieruchomość - Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 800 000 zł cena
    • 751 m2 powierzchnia
    • 1 066 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Skwierzynie oferuje do sprzedaży działkę zabudowaną nr 82/11 o pow. 0,0751 ha, obręb 2 Skwierzyna przy ul. Piłsudskiego 16. KW nr...

  • Lokal Skwierzyna
    1 / 8
    Lokal Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 269 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 380 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Lokal użytkowy zlokalizowany jest w Skwierzynie, miejscowości oddalonej około 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość położona jest przy jednej z głównych ulic...

  • Nieruchomość - Brzozowiec

    Brzozowiec

    • 950 000 zł cena
    • 24 119 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 150 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 1 080 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej – Jarosława Sanewskiego (sygn. akt V GUp 159/20), ogłasza VI przetarg pisemny nieograniczony na...

  • Sprzedam 4 hale +ziemia o łącznej pow. 7 Ha przy S-3
    1 / 12
    Sprzedam 4 hale +ziemia o łącznej pow. 7 Ha przy S-3

    Skwierzyna

    • 4 000 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam l 4 hale o łącznej powierzchni 5.200 m 2 o wysokości od 3 m do 5 m. Wyposażone w prąd, gaz ziemny,4 studnie głębinowe, drogi dojazdowe .Położone 30m od wybudowanej drogi...