• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Jastrzębnik

(1)
  • Nowoczesny azyl blisko Warszawy | Jastrzębnik

    Jastrzębnik » ul. Zimozielona

    • 2 300 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 7 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJINa sprzedaż | Nowoczesny dom wolnostojący w zielonej części Jastrzębnika | gm. Żabia Wola Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Cisza, ziele...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Wolnostojący,  Skwierzyna,  870 000 zł
    1 / 8
    Dom Wolnostojący, Skwierzyna, 870 000 zł

    Skwierzyna

    • 870 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow. 170 m2 wraz z halą magazynową i zapleczem biurowo – socjalnym o pow. 250 m2 oraz garażem posadowione na działce o 2 500 m2 zlokalizo...

  • Dom Trzebiszewo
    1 / 6
    Dom Trzebiszewo

    Trzebiszewo

    • 495 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 176,44 m2 posadowiony na działce o powierzchni 2828,5 m2 położony we wsi Trzebiszewo oddalonej 1...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trzebiszewo

    • 1 100 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Janczewo

    • 1 130 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Trzebiszewo

    • 499 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 2 820 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Śliczny, nowiutki bliźniak w Mierzynie.

    Mierzyn

    • 999 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż śliczny bliźniak w Mierzynie, o powierzchni 110 m2, położony na działce ok 400m2.Sprzedawany w stanie deweloperskim do wykończenia. Zdjęcia przedstawiają przykładowe wy...

  • Śliczny, nowiutki bliźniak w Mierzynie.

    Mierzyn

    • 999 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Część domu poniemieckiego działka garaż Janczewo
    1 / 12
    Część domu poniemieckiego działka garaż Janczewo

    Janczewo

    • 748 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZĘŚĆ DOMU W JANCZEWIE Z GARAŻEM, 8 AROWA DZIAŁKA (w mniejszej części plecami połączony z sąsiadem) Parterowa nieruchomość z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej ok. 123 m...

  • 1 / 4
    Dom na sprzedaż - 139 m² - 5 pokoi Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 200 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 1 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    "Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej – Jarosława Sanewskiego PESEL 74082306714 (sygn. akt V GUp 159/20), ogłasza V przetarg pisemny n...

  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Zwierzyn

    • 270 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom do remontu .Dom ocieplony, są panele fotowoltaiczne i pompa ciepła.

  • Nieruchomość zabudowana - Górki Noteckie

    Górki Noteckie

    • 105 100 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 1 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomości – I próba sprzedaży W toku postępowania upadłościowego Dariusza Papis Syndyk sprzeda z wolnej ręki - udział wynoszący 1/3 części w prawie własności n...

  • Dom, 135 m², Górki Noteckie

    Górki Noteckie

    • 40 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marleny Kaliszan ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na udział wynoszący 1/6 w prawie własności n...

  • Dom Lipki małe
    1 / 16
    Dom Lipki małe

    Lipki Małe

    • 499 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 5 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM DLA MIŁOŚNIKÓW CISZY, PRZESTRZENI I ZIELENI – LIPKI MAŁE LOKALIZACJA Szukasz miejsca, w którym każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodzącego słońca na...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 150 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 1 080 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej – Jarosława Sanewskiego (sygn. akt V GUp 159/20), ogłasza VI przetarg pisemny nieograniczony na...