• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dobroszyce
  • Kobylarnia
  • Szczerbice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Krobielewko

(2)
  • Mieszkanie Krobielewko gm. Skwierzyna,
    1 / 10
    Mieszkanie Krobielewko gm. Skwierzyna,

    Krobielewko

    • 280 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 1 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni 149,68m² zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy Krobielewko, gmina Skwierzyn...

  • Duże mieszkanie w Puszczy Noteckiej

    Krobielewko

    • 280 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zamienię na dom lub sprzedam trzypokojowe mieszkanie bezczynszowe położone na wsi nad Wartą. Nieruchomość mieści się w starym dworze, w którym funkcjonowało przed laty nadleśnictwo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie, Gorzów Wlkp - Śródmieście, 480 000 zł
    1 / 8
    Mieszkanie, Gorzów Wlkp - Śródmieście, 480 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 480 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 4 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 107,49 m2 usytuowane na I piętrze w III kondygnacyjnej kamienicy położone w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście. W sk...

  • Mieszkanie os Europejskie 49,68 Gorzów Wielkopolski sprzedam

    Gorzów Wielkopolski

    • 347 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim na os. Europejskim o powierzchni 49.86 m2 usytuowane na 2 piętrze. Budynek oddany do użytku w 2015r. Blok budnexu. Na po...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Górczyn

    • 589 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 330 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 715 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 87,72 m2 ( po podłodze powierzchnia 101 m2 ) usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym, położonym w Gorz...

  • Mieszkanie 2 pok 50mkw na 1p. w bloku w centrum
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pok 50mkw na 1p. w bloku w centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow 49,89mkw; 2-pokojowe z oddzielną kuchnią położone na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym w centrum Gorzowa. Układ dwustronny z dużą, widną kuchnią, salon z balkonem; duż...

  • MIESZKANIE NA PARTERZE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ
    1 / 16
    MIESZKANIE NA PARTERZE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ

    Gorzów Wielkopolski

    • 485 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 60 m2 usytuowane na poziomie parteru w IV kondygnacyjnym bloku mieszkalnym wyposażonym w windę położone w Gorzowie Wielkopolskim –...

  • Kawalerka Bez Czynszowa lub zamiana
    1 / 8
    Kawalerka Bez Czynszowa lub zamiana

    Bledzew

    • 204 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nie trzymaj pieniędzy w Banku inflacja zjada Twoje oszczędności zainwestuj w nieruchomości nie będzie taniej tylko drożej! Posiadam do sprzedaży bez czynszową kawalerkę w malown...

  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Dolinki Gorzów
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Dolinki Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 389 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    - MIESZKANIE 3 pokojowe na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim - Polecamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 46 m2 położone na 6 piętrze wieżowca z dwoma mieszkaniami...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Brzoza

    Brzoza

    • 133 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 2 467 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Tomasza Kaliszana ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na prawo własności lokalu stanowiącego odrę...

  • Okazja, Mieszkanie na sprzedaż, Gorzów Wielkopolski, 23 m2
    1 / 5
    Okazja, Mieszkanie na sprzedaż, Gorzów Wielkopolski, 23 m2

    Gorzów Wielkopolski

    • 182 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Proszę skladac oferty na e-mail Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Gorzów Wielkopolski, 23 m2, pokój, kuchnia i łazienka, duży pokój z wyjściem na balkon, na podłodze pokoju...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 455 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego w Centrum Miasta. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących miejski styl życia, wygodę oraz szybki dos...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 444 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w samym sercu Gorzów Wielkopolski, w dzielnicy Śródmieście miejscu, które łączy miejski klimat z dostępem do terenów zielonych. W najbliższym...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku o powierzchni użytkowej 42,95 m2 . cena 1900 zł plus 300 zł Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze, w bloku 4 piętrowym z windą. Salon...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 700 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie ul. Obrońców Pokoju w Gorzowie Wlkp. 1700 Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia: 31,50 m² Liczba pokoi: 2 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Piętro: 3 Liczba pięter: 5 Rok...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 850 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Gorzów Wielkopolski, Os. Manhattan Cena 1750 zł Powierzchnia: 39,5 m² Na wynajem dwupokojowe mieszkanie, o pow. 39,50 mkw, zlokalizowane na osiedlu Manhattan. Mieszkanie usytuowan...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 10
    Mieszkanie do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 190 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Gorzów Wielkopolski Cena wynajmu: 1 190 zł Powierzchnia: 47 m² Ofertą wynajmu jest bardzo ładne luksusowo urządzone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2. Mieszkanie usytuowane jest n...

  • Mieszkanie 86m2 centrum
    Mieszkanie 86m2 centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 395 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w kamienicy 86m2 w centrum Gorzowa przy ulicy Wodnej. Mieszkanie posiada: trzy duże pokoje - jeden pokój z oszklonym balkonem, Dużą kuchnie, Łazienkę oraz...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 314 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim spokojnym, dobrze skomunikowanym i wyjątkowo zielonym rejonie miasta. W najbliższym otoczeniu znajd...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze rozwinięta i ceniona część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 339 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    LOKALIZACJA Osiedle Dolinki to spokojna, zielona i dobrze skomunikowana część Gorzowa Wielkopolskiego. W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,...

  • Okazja! Piękne mieszkanie blisko lasu
    Okazja! Piękne mieszkanie blisko lasu

    Lipki Wielkie

    • 240 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 3 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.61,30m2 mieszczące się w Lipkach Wielkich gmina Santok. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w 1piętrowym budynku. W skład nierucho...

  • 3-pokojowe całe piętro domu
    1 / 16
    3-pokojowe całe piętro domu

    Przytoczna

    • 249 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży przestronne mieszkanie zajmujące pierwsze piętro kamienicy położone w spokojnej, zielonej części w miejscowości Przytoczna przy ulicy Łąkowej nr 7. Na powierzchnię lok...

  • SPRZEDAŻ: mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gorzów
    SPRZEDAŻ: mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 285 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dostępne od ręki w samym centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,81 m2 położone na 2 piętrze 4...

  • Mieszkanie Brzoza
    1 / 16
    Mieszkanie Brzoza

    Brzoza

    • 449 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    W PEŁNI UMEBLOWANE MIESZKANIE Z DZIAŁKĄ I POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM – BRZOZA (JAK DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ) LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w miejscowości Brzoza – w pobliż...

  • MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM
    1 / 13
    MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM

    Gorzów Wielkopolski

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Piaski w Gorzowie Wlkp. LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Piaski...

  • Mieszkanie 37m2 nad jeziorem Apartamenty Lubikowo
    1 / 8
    Mieszkanie 37m2 nad jeziorem Apartamenty Lubikowo

    Lubikowo

    • 283 783 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 670 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie 37m2 z szerokiej palety metrażowej inwestycji Apartamenty Lubikowo, znajdujące się tuż nad malowniczym...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w spokojnej, zielonej i bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższej okolicy znajdują się...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 300 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wawrów
    1 / 13
    Mieszkanie Wawrów

    Wawrów

    • 579 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z OGRÓDKIEM | 2-POKOJOWE | NOWE BUDOWNICTWO | OS. MOJE BERMUDY LOKALIZACJA: Nieruchomość położona na nowoczesnym osiedlu Moje Bermudy w Wawrowie – tuż przy granicy Gorzowa Wielkop...