• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gorzów Wielkopolski
  • Lipki Wielkie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gorzów Wielkopolski

(293)
  • Mieszkanie 86m2 centrum
    Mieszkanie 86m2 centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 395 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w kamienicy 86m2 w centrum Gorzowa przy ulicy Wodnej. Mieszkanie posiada: trzy duże pokoje - jeden pokój z oszklonym balkonem, Dużą kuchnie, Łazienkę oraz...

  • Sprzedam działkę usługową Gorzów Wlkp Centrum
    1 / 2
    Sprzedam działkę usługową Gorzów Wlkp Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 999 999 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 666 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż działki usługowej w Centrum Gorzowa Wlkp. Ul. Chopina. Bardzo dużo możliwości biznesowych. -działalność handlowa -hotel -apartamenty inwestycyjne pod wynajem -gabinety le...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 6
    Wynajmę mieszkanie

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Pow 50 m.kw. 3pietro dwa pokoje bardzo słoneczne z kuchnią Podłoga parkiet świeżo malowany, fabrycznie nowe wyposażeni...

  • Lokal użytkowy z najemcami, ul. B. Chrobrego
    1 / 2
    Lokal użytkowy z najemcami, ul. B. Chrobrego

    Gorzów Wielkopolski

    • 3 500 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dochodowa nieruchomość położona w śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego przy ulicy Bolesława Chrobrego 37 i 38. Lokale znajdują się na parterze w niskim 3-piętrowym bloku...

  • Dom Gorzów wielkopolski
    1 / 15
    Dom Gorzów wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 440 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Nieruchomość położona w Gorzowie Wielkopolskim, dzielnica Zakanale. To spokojna i kameralna część miasta, zapewniająca ciszę oraz otoczenie zieleni, z jednoczesnym szy...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 494 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze skomunikowana część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo - usług...

  • Lokal na kancelarię
    1 / 3
    Lokal na kancelarię

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal w bliskiej odległości od SĄDU OKRĘGOWEGO idealnie nadaję się na kancelarię prawną ( w przeszłości była kancelaria NOTARIALNA), wszystkie media , ogrzewanie miejskie. Lokal na...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 485 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim w dzielnicy Śródmieście. To bardzo dobrze skomunikowana część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka, 1 000 m², Gorzów Wielkopolski
    Działka, 1 000 m², Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 165 300 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk posiada na sprzedaż w drodze przetargu prawo własności niezabudowanej działki gruntu o pow. 1000 m kw. i o pow. 1000 m kw. obręb 0013 nr 64/2 nr 64/3 Zieleniec, m. Gorzów...

  • Dom, 119 m², Gorzów Wielkopolski
    1 / 4
    Dom, 119 m², Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 652 175 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 481 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk posiada na sprzedaż w drodze przetargu prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, w granicach działki nr ewidencyjny 63/15 o po...

  • Działka, 1 000 m², Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 165 300 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk posiada na sprzedaż w drodze przetargu prawo własności niezabudowanej działki gruntu o pow. 1000 m kw. i o pow. 1000 m kw. obręb 0013 nr 64/2 nr 64/3 Zieleniec, m. Gorz...

  • Dom, 119 m², Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 652 175 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 481 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk posiada na sprzedaż w drodze przetargu prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, w granicach działki nr ewidencyjny 63/15 o...

  • Dom w cichej okolicy – Janice
    1 / 16
    Dom w cichej okolicy – Janice

    Gorzów Wielkopolski

    • 980 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 9 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 103 m², położony na ogrodzonej działce 833 m² w zielonej i spokojnej dzielnicy Janice. Lokalizacja zapewnia...

  • Syndyk sprzeda!
    1 / 5
    Syndyk sprzeda!

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 100 000 zł cena
    • 8 458 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Syndyk ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy! Przedmiot przetargu stanowią wchodzące w skład masy upadłości Fabryki Maszyn do Drewna Gomad sp. z o.o. w up. prawo użytkowania wi...

  • Lokal o pow. 100mkw w centrum Gorzowa
    1 / 9
    Lokal o pow. 100mkw w centrum Gorzowa

    Gorzów Wielkopolski

    • 800 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o charakterze handlowo-usługowym o pow. 100mkw położony na parterze w kamienicy zlokalizowanej w centrum Gorzowa. Posiada dwie duże witryny. Podzielony n...

  • Lokal o pow. 100mkw w centrum Gorzowa
    1 / 10
    Lokal o pow. 100mkw w centrum Gorzowa

    Gorzów Wielkopolski

    • 4 200 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy o charakterze handlowo-usługowym o pow. 100mkw położony na parterze w kamienicy zlokalizowanej w centrum Gorzowa. Posiada dwie duże witryny. Podzielony...

  • Mieszkanie 2 pokojowe na os. Słonecznym
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe na os. Słonecznym

    Gorzów Wielkopolski

    • 248 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o pow 37 mkw + dodatkowo 6mkw zabudowanego korytarza do wyłącznego użytku właścicieli. Mieszkanie jest położone na 4 piętrze w wysokim bloku przy ul...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 359 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn. To jedna z najl...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 700 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie ul. Obrońców Pokoju w Gorzowie Wlkp. 1700 Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia: 31,50 m² Liczba pokoi: 2 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Piętro: 3 Liczba pięter: 5 Rok...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 850 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Gorzów Wielkopolski, Os. Manhattan Cena 1750 zł Powierzchnia: 39,5 m² Na wynajem dwupokojowe mieszkanie, o pow. 39,50 mkw, zlokalizowane na osiedlu Manhattan. Mieszkanie usytuowan...