• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piwniczna-Zdrój +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gorzów Wielkopolski

(293)
  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    wynajme nowe wykończone mieszkanie na Manhattanie . 2200 zł alt text for imageOblicz koszt i ratę kredytu w 11 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne media 460 zł Poziom: Parter Ume...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 100 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Słoneczne Wyremontowane Mieszkanie 2 pokojowe. Powierzchni 47,20 m2 1 piętro z windą Wszystkie okna od strony południowej zachodniej. Mieszk...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe Górczyn 2200 zł Do negocjacji alt text for imageOblicz bezpłatnie ratę kredytu w 12 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne media 550 zł Poziom: 3 Umeblowane:...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 100 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe w nowym budynku na Jana Pawła II 2100 zł alt text for imageOblicz bezpłatnie ratę kredytu w 12 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne Cena za m²: 5774.65 zł/m² Poziom:...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 500 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gorzów Wielkopolski, Os. Staszica Cena wynajmu: 2 500 zł Powierzchnia: 180 m² Do wynajęcia serwis samochodowy, o pow. 180 mkw, zlokalizowany na osiedlu Staszica. Powierzchnia dzia...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 5
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 178 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    1500zł 36,70 m² 4 850,14 zł/m² Skontaktuj się niezwłocznie nadzwyczajne zainteresowanie Piętro: 6/10 Liczba pokoi: 2 Rok budowy: 1972 Miejsce parkingowe: parking publiczny / na u...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 100 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 64,70 m2 znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na os. Górczyn. Na metraż nieruchomości składają się trzy pokoje, widna kuchnia, przedpokój oraz łaz...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 5
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Gorzów Wielkopolski, Centrum Cena1500zł Powierzchnia: 33,7 m² kawalerka, o pow. 33,70 mkw, zlokalizowana w Centrum. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w bloku. Na miesz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie nawynajem
    1 / 4
    Mieszkanie nawynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 800 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Słoneczne mieszkanie w niskim kameralnym bloku! 1800 zł 4 368 zł/m² Obsługa zdalna Obsługa zdalna Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia 57 m² Forma własności pełna własność Liczba...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gorzów Wielkopolski Cena wynajmu: 2 000 zł Powierzchnia: 240 m² Witam, wynajmę magazyny po 240m2, Hala jest konstrukcja metalowa wykonczoną płytą obornicką. Atrakcyjna lokalizacja...

  • MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM
    1 / 13
    MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM

    Gorzów Wielkopolski

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Piaski w Gorzowie Wlkp. LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Piaski...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. słoneczne
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. słoneczne

    Gorzów Wielkopolski

    • 239 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Słonecznym. To bardzo zielona i ceniona lokalizacja, dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta...

  • SPRZEDAŻ: mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gorzów
    SPRZEDAŻ: mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 285 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dostępne od ręki w samym centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,81 m2 położone na 2 piętrze 4...

  • Na sprzedaż dom z warsztatem śródmieście Gorzowa
    1 / 15
    Na sprzedaż dom z warsztatem śródmieście Gorzowa

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 190 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom z budynkiem handlowo - usługowym, w śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, blisko samego centrum miasta. 1) Dom dwukondygnacyjny, 1987 r., gotowy do za...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 398 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn. To jedna z najl...

  • Nowe umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z piwnicą
    1 / 12
    Nowe umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z piwnicą

    Gorzów Wielkopolski

    • 419 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z całym umeblowaniem i wyposażeniem, dostępne od ręki w rejonie ul. Kostrzyńskiej (Kadetów) w Gorzowie Wielkopolskim. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pok...

  • Wynajmę kawalerkę w bloku os. Słoneczne
    1 / 7
    Wynajmę kawalerkę w bloku os. Słoneczne

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 100 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    WYNAJMĘ mieszkanie 1 pokojowe na osiedlu Słonecznym w GORZOWIE WIELKOPOLSKIM Mieszkanie o powierzchni 24 m2 położone na 2 piętrze bloku 4 piętrowego Na podłogach panele. Okna PCV...

  • Wynajme
    1 / 8
    Wynajme

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2pokojowe umeblowane nowe mieszkanie .dookoła sklepy i dobra komunikacja ,przedszkola ,szkoła .osiedle magnolia

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 479 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 4 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Staszica. To bardzo dobra, ceniona lokalizacja spokojna, a jednocześnie świetnie skomunikowana z cen...

  • SPRZEDAŻ: wolnostojący dom Gorzów Wlkp
    SPRZEDAŻ: wolnostojący dom Gorzów Wlkp

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący DOM w Gorzowie Wielkopolskim, dzielnica Wieprzyce. Dom trzykondygnacyjny, gotowy do zamieszkania o pow. użytkowej 143 m2, posadowiony na zagospodarowanej...