• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Nowiny Wielkie

(1)
  • Działka Nowiny wielkie
    1 / 16
    Działka Nowiny wielkie

    Nowiny Wielkie

    • 71 568 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1136 m2 zlokalizowana w Nowiny Wielkie - gmina Witnica. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie, pasu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Bolemin
    1 / 12
    Działka Bolemin

    Bolemin

    • 585 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 6500 m2, zlokalizowana w Boleminie - gmina Deszczno. Jeden z boków o długości ok. 94 m przylega do drogi krajowej nr 22, drugi o długości ok. 91 m...

  • Działka Bolemin
    1 / 12
    Działka Bolemin

    Bolemin

    • 749 200 zł cena
    • 7 492 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna o powierzchni 7492 m2, zlokalizowana ok 10 km od Centrum Gorzowa w Boleminie (gmina Deszczno). Z jednej strony przylega do drogi krajowej nr 22. Teren płaski,...

  • DZIAŁKI W GORZOWIE WLKP dzieln. Karnin ul. Letnia.SPRZEDAM
    1 / 2
    DZIAŁKI W GORZOWIE WLKP dzieln. Karnin ul. Letnia.SPRZEDAM

    Gorzów Wielkopolski

    • 250 000 zł cena
    • 4 685 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY W DZIELNICY WILLOWEJ KARNIN 5 KM DO CENTRUM GORZOWA WLKP,OKOŁO 500m METRÓW DO JEZIORA, ,ul.letnia.8.GAZ,PRĄD,WODA.KANALIZACJA MIEJSKA PRZYSTANEK AUTOBU...

  • Dzialki budowlane w Gorzowie w dzielnicy Karnin ul. Letnia
    1 / 8
    Dzialki budowlane w Gorzowie w dzielnicy Karnin ul. Letnia

    Gorzów Wielkopolski

    • 250 000 zł cena
    • 4 685 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana z warunkami zabudowy w Gorzowie wlkp dzielnica willowa Karnin biedaleko do kapieliska, w pelni uzbrojone 5 km do centrum Gorzowa wlkp.droga przy dzialce asfaltowa...

  • Działki budowlane z dostępem do mediów - Bogdaniec
    1 / 3
    Działki budowlane z dostępem do mediów - Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 116 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1160 m2, położona w Bogdańcu. W 2009 roku wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Dz...

  • Działka 300m2

    Gorzów Wielkopolski

    • 20 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę nr 167 na ogrodzie Rod Słoneczny. Murowana altana, murowana wędzarnia/grill, prąd, woda, sporo drzew owocowych, dobry dojazd. Nr tel. [tel]

  • 1 / 4
    Działka budowlana pod lasem

    Maszków

    • 39 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną pod lasem w miejscowości Maszków, gmina Krzeszyce. Działka o powierzchni 735m2. W części północnej samosiejki sosen. Dla terenu zostały wydane warunki za...

  • Działki budowlane pod lasem

    Maszków

    • 68 000 zł cena
    • 1 420 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane pod lasem w miejscowości Maszków, gmina Krzeszyce. Działki o łącznej powierzchni 1420m2. W części północnej samosiejki sosen. Dla terenu zostały wyd...

  • Działka usługowa Przyborów gm. Nowa Sól,
    1 / 2
    Działka usługowa Przyborów gm. Nowa Sól,

    Przyborów

    • 619 000 zł cena
    • 5 402 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę produkcyjno-usługową o pow. 5402 m2 zlokalizowaną w Przyborowie przy drodze wojewódzkiej nr 315 (droga wojewódzka nr 315 - droga wojewódzk...

  • Sprzedam działkę ROD " Jedność"

    Gorzów Wielkopolski

    • 15 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD o powierzchni 530m2. Usytuowana w rejonie skrzyżowania ul. Roosevelta i Żwirowej. Praktycznie cała jest do zagospodarowania według własnych upodobań. Na dział...

  • Dzialki budowlane w Gorzowie wlkp.dzieln.Karnin
    1 / 3
    Dzialki budowlane w Gorzowie wlkp.dzieln.Karnin

    Gorzów Wielkopolski

    • 250 000 zł cena
    • 4 687 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki budowlane w pelni uzbrojome w gorzowie wlkp dzielnica Karnin 600 m do kąpieliska ul.letnia.cena do uzgodnienia.tel.kom.[tel].

  • Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna
    1 / 7
    Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna

    Santocko

    • 169 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !! NOWA NIŻSZA CENA !! Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Santocku o powierzchni 1201 m2, w kształcie prostokąta - posiada wymiary ok. 37m x 33m. Uksz...

  • Działka Wieprzyce
    1 / 7
    Działka Wieprzyce

    Wieprzyce

    • 79 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1006 m2 położona we wsi Wieprzyce - Gmina Bogdaniec oddalonej 5 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Działka w kształcie prostoką...

  • Działka budowlana Gorzów Wielkopolski
    1 / 7
    Działka budowlana Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 110 000 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rezerwacja !! NOWA NIŻSZA CENA !! Prezentuję działkę położoną przy drodze asfaltowej o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o powierzchni 1486 m2 w bardzo dobrej l...

  • Działka Baczyna-kolonia
    1 / 10
    Działka Baczyna-kolonia

    Baczyna

    • 749 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt inwestycyjny o powierzchni 25.000 m2 zlokalizowany w miejscowości Baczynia - Kolonia, gmina Lubiszyn oddalone o 2 km od zjazdu...

  • Działka Budowlana,  Karnin,  495 000 zł
    1 / 8
    Działka Budowlana, Karnin, 495 000 zł

    Karnin

    • 495 000 zł cena
    • 13 248 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest grunt budowlany o powierzchni 13 248 m2 położony w Karninie - Gmina Deszczno oddalony około 12 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Łączna powierzchnia działki t...

  • SPRZEDAŻ działki Wieprzyce gmina Bogdaniec
    SPRZEDAŻ działki Wieprzyce gmina Bogdaniec

    Wieprzyce

    • 2 000 000 zł cena
    • 27 700 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA w rejonie Wieprzyc gminie Bogdaniec powiat gorzowski. Na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej pow. 2,27 ha, oddalone 5 min od samego centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nie...

  • Działka Gorzów wielkopolski Karnin
    1 / 15
    Działka Gorzów wielkopolski Karnin

    Karnin

    • 83 819 zł cena
    • 1 061 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie,...

  • Działka Bogdaniec
    1 / 12
    Działka Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 149 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlana położona jest w miejscowości Bogdaniec, w gminie Bogdaniec, przy ulicy Szkolnej, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Gorzowa Wielkopolskiego. To spok...

  • Działki budowlane w Wysokiej
    1 / 4
    Działki budowlane w Wysokiej

    Wysoka

    • 70 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchni od 1500 do 1700 mkw położone w Wysokiej 13 km od Gorzowa Wlkp. Uzbrojenie: prąd (skrzynka na działce). Działki w kształcie prostokąta...

  • Działki otoczone lasem, powierzchnie od 1543 m2
    1 / 4
    Działki otoczone lasem, powierzchnie od 1543 m2

    Rudna

    • 86 735 zł cena
    • 1 577 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1577 m2 (zaznaczona kolorem czerwonym), zlokalizowanej w Rudnej (gmina Krzeszyce, powiat sulęciński, województw...

  • Działka Krzeszyce
    1 / 7
    Działka Krzeszyce

    Krzeszyce

    • 69 000 zł cena
    • 1 545 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1545 m2 zlokalizowana w miejscowości Karkoszów, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński, oddalonej około 30 km od Gorzowa Wielkop...

  • 1 / 2
    Działka, 5 820 m², Trzebów

    Trzebów

    • 20 000 zł cena
    • 5 820 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym sygn. akt GW1G/GUp-s/111/2023 posiada na sprzedaż składnik majątkowy, którym jest prawo własności niezabudowanej nieruchomości,...

  • Sprzedam działkę - Chłopiny gm.Lubiszyn
    Sprzedam działkę - Chłopiny gm.Lubiszyn

    Chłopiny

    • 90 000 zł cena
    • 2 459 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położona działka w gminie Lubiszyn, miejscowość Chłopiny, woj. Lubuskie. Dojazd samochodem do Gorzowa około 15 minut. Działka o płaskim ukształtowaniu terenu, przeznac...

  • Gospodarstwo rolne z zabudowaniami
    1 / 7
    Gospodarstwo rolne z zabudowaniami

    Lubiszyn

    • 330 000 zł cena
    • 29 577 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka o powierzchni 2,9577 h, dojazd od ulicy Pocztowej droga asfaltowa, chodnik, media w działce (woda, kanalizacja, prąd). Drugi dojazd do działki od ul. Polnej, droga utwardzo...

  • KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE
    KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE

    Kłodawa

    • 265 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDAŻY ŁADNIE POŁOŻONE DZIAŁKI BUDOWLANE W KŁODAWIE Powierzchnie ok. 13 ar Wydano decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem działek pod zabudowę...

  • Działka Baczyna
    1 / 5
    Działka Baczyna

    Baczyna

    • 95 000 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomośc rolna o pow. 30,10ara położona w Chróściku w odległości 8 km od centrum Gorzowa. W kształcie prostokąta. Media: prąd, telefon, kanalizacja do 2012r.. W pobliżu działki...

  • Działka z warunkami zabudowy Karnin gm Deszczno
    Działka z warunkami zabudowy Karnin gm Deszczno

    Karnin

    • 250 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z wydanymi warunkami na budowę domu jednorodzinnego w Karninie, gminie Deszczno, powiecie gorzowskim, województwie lubuskim. Polecamy na sprzedaż działkę 44,20 a...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 5
    Działka na sprzedaż

    Wysoka

    • 199 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka gotowa pod budowę na już!! Wydane warunki zabudowy. Prąd doprowadzony do działki ( skrzynka ), Gaz w drodze przy działce, Gotowy projekt przyłącza wodociągu, warte 6500zł w...

  • Sprzedam działkę ul Ziemianńska okolice Strażackiej

    Nowe

    Sprzedam działkę ul Ziemianńska okolice Strażackiej

    Gorzów Wielkopolski

    • 159 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę na ul. Ziemiańskiej Cenna netto