• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dobiesz
  • Kruszwin
  • Parcela-Obory
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Krzeszyce

(2)
  • Kawalerka na parterze po remoncie w Krzeszycach
    1 / 11
    Kawalerka na parterze po remoncie w Krzeszycach

    Krzeszyce

    • 169 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 6 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    REZERWACJA Słoneczna przestronna kawalerka o pow. 27mkw położona na parterze w niskim bloku w Krzeszycach. Mieszkanie przeszło 6 lat temu gruntowny remont: wymienione zostały okna...

  • Działka Krzeszyce
    1 / 7
    Działka Krzeszyce

    Krzeszyce

    • 69 000 zł cena
    • 1 545 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1545 m2 zlokalizowana w miejscowości Karkoszów, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński, oddalonej około 30 km od Gorzowa Wielkop...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Bolemin
    1 / 12
    Działka Bolemin

    Bolemin

    • 585 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 6500 m2, zlokalizowana w Boleminie - gmina Deszczno. Jeden z boków o długości ok. 94 m przylega do drogi krajowej nr 22, drugi o długości ok. 91 m...

  • Działka Bolemin
    1 / 12
    Działka Bolemin

    Bolemin

    • 749 200 zł cena
    • 7 492 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna o powierzchni 7492 m2, zlokalizowana ok 10 km od Centrum Gorzowa w Boleminie (gmina Deszczno). Z jednej strony przylega do drogi krajowej nr 22. Teren płaski,...

  • Działki budowlane z dostępem do mediów - Bogdaniec
    1 / 3
    Działki budowlane z dostępem do mediów - Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 116 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1160 m2, położona w Bogdańcu. W 2009 roku wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Dz...

  • 1 / 4
    Działka budowlana pod lasem

    Maszków

    • 39 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną pod lasem w miejscowości Maszków, gmina Krzeszyce. Działka o powierzchni 735m2. W części północnej samosiejki sosen. Dla terenu zostały wydane warunki za...

  • Działki budowlane pod lasem

    Maszków

    • 68 000 zł cena
    • 1 420 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane pod lasem w miejscowości Maszków, gmina Krzeszyce. Działki o łącznej powierzchni 1420m2. W części północnej samosiejki sosen. Dla terenu zostały wyd...

  • Działka usługowa Przyborów gm. Nowa Sól,
    1 / 2
    Działka usługowa Przyborów gm. Nowa Sól,

    Przyborów

    • 619 000 zł cena
    • 5 402 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę produkcyjno-usługową o pow. 5402 m2 zlokalizowaną w Przyborowie przy drodze wojewódzkiej nr 315 (droga wojewódzka nr 315 - droga wojewódzk...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubniewice

    • 255 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom po remoncie z dużą działką Czarnów
    1 / 17
    Dom po remoncie z dużą działką Czarnów

    Czarnów

    • 799 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Wieprzyce
    1 / 7
    Działka Wieprzyce

    Wieprzyce

    • 79 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1006 m2 położona we wsi Wieprzyce - Gmina Bogdaniec oddalonej 5 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Działka w kształcie prostoką...

  • Mieszkanie łupowo
    1 / 16
    Mieszkanie łupowo

    Łupowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 60,61 m2 usytuowane na poziomie II piętra w II kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Łupowie, osiedle Leśne oddalo...

  • Dom Bogdaniec
    1 / 15
    Dom Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 3 800 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest trzykondygnacyjny dom wolnostojący posadowiony na działce o pow. 894 m2 usytuowanej w Bogdańcu oddalonym o około 13 km na zachód od Gorzowa Wielkopolskiego....

  • działka budowlana inwestycyjna przy drodze DK32
    działka budowlana inwestycyjna przy drodze DK32

    Gronów

    • 299 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę przeznaczoną w planie zagospodarowania pod budownictwo mieszkaniowo usługowe. Działka o powierzchni 1500m2 leżąca bezpośrednio przy drodze krajowej nr 32 w miejsc...

  • Mieszkanie Gronów gm. Dąbie,
    1 / 9
    Mieszkanie Gronów gm. Dąbie,

    Gronów

    • 299 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w spokojnym Gronowie - gotowe do zamieszkania! Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetch...

  • SPRZEDAŻ działki Wieprzyce gmina Bogdaniec
    SPRZEDAŻ działki Wieprzyce gmina Bogdaniec

    Wieprzyce

    • 2 000 000 zł cena
    • 27 700 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA w rejonie Wieprzyc gminie Bogdaniec powiat gorzowski. Na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej pow. 2,27 ha, oddalone 5 min od samego centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nie...

  • Dom Bolemin
    1 / 16
    Dom Bolemin

    Bolemin

    • 569 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu z potencjałem, który połączy funkcję mieszkalną z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Na sprzedaż dom jednorodzinn...

  • Działka Bogdaniec
    1 / 12
    Działka Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 149 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlana położona jest w miejscowości Bogdaniec, w gminie Bogdaniec, przy ulicy Szkolnej, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Gorzowa Wielkopolskiego. To spok...

  • Działka budowlana Lubniewice,
    1 / 9
    Działka budowlana Lubniewice,

    Lubniewice

    • 290 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona w Lubniewicach - miasto w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Wymiary: szer 33 m; dł. 60 m...

  • Dom Gronów gm. Dąbie,
    1 / 15
    Dom Gronów gm. Dąbie,

    Gronów

    • 750 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego zlokalizowanego w Gronowie w powiecie krośnieńskim. Nier...

  • Sprzedam działkę nad jeziorem
    Sprzedam działkę nad jeziorem

    Lubniewice

    • 280 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 16 arów. Działka znajduję się w Lubniewicach nad samym jeziorem, pierwsza linia brzegowa. Jest możliwość przekształcenia w budowlaną

  • GOTOWIEC INWESTYCYJNY 3 APARTAMENTY LUBNIEWICE
    1 / 16
    GOTOWIEC INWESTYCYJNY 3 APARTAMENTY LUBNIEWICE

    Lubniewice

    • 1 399 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY – 3 APARTAMENTY | LUBNIEWICE | BLISKO JEZIORA I LASU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI BEZ VAT Na sprzedaż nowoczesny budynek w zabudowie szeregowej,...

  • Działka siedliskowa Grabno - gm. Wojnicz !

    Grabno

    • 82 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka siedliskowa (częściowo zalesiona) położona w miejscowości Grabno, w gminie Wojnicz.Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni.Dzia...

  • Działka leśna Grabno - gm. Wojnicz!

    Grabno

    • 87 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Las na sprzedaż – Grabno, gm. Wojnicz !Na sprzedaż las – działka rolno leśna położona w miejscowości Grabno, w gminie Wojnicz. Część leśna stanowi 44 ary z powierchcni całkowitej...

  • Działki otoczone lasem, powierzchnie od 1543 m2
    1 / 4
    Działki otoczone lasem, powierzchnie od 1543 m2

    Rudna

    • 86 735 zł cena
    • 1 577 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1577 m2 (zaznaczona kolorem czerwonym), zlokalizowanej w Rudnej (gmina Krzeszyce, powiat sulęciński, województw...

  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 40 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska.Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 93 ary, położona w malowniczej miejscowości Grabno.Działka nie p...

  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 30 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska.Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 76 arów, położona w malowniczej miejscowości Grabno.Działka nie...

  • 1 / 2
    Działka, 5 820 m², Trzebów

    Trzebów

    • 20 000 zł cena
    • 5 820 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym sygn. akt GW1G/GUp-s/111/2023 posiada na sprzedaż składnik majątkowy, którym jest prawo własności niezabudowanej nieruchomości,...

  • Dom Racław
    1 / 16
    Dom Racław

    Racław

    • 899 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY NA DUŻEJ DZIAŁCE – RACŁAW LOKALIZACJA: Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Racław, zaledwie 11 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego, co p...

  • Dom Bogdaniec, ul. Leśna
    1 / 15
    Dom Bogdaniec, ul. Leśna

    Bogdaniec

    • 850 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, piętrowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 250 mkw; pow. użytkowa 145 mkw położony na działce o pow. 897 mkw. Na poziomie 0 znajduje się garaż, piwnica, kotłownia; na...

  • Na sprzedaż nowy bliźniak k. Baczyny lubuskie
    1 / 14
    Na sprzedaż nowy bliźniak k. Baczyny lubuskie

    Racław

    • 750 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 697 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny DOM w zabudowie bliźniaczej - już częściowo wykończony. Do całkowitego wykończenia pozostało już niewiele, m. in. położyć podłogi, pomalować ściany i wstawić drzwi wewnę...

  • Apartament 3 pokojowy z ogrodem nad jeziorem
    1 / 16
    Apartament 3 pokojowy z ogrodem nad jeziorem

    Lubniewice

    • 560 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament z ogrodem nad jeziorem w miejscowości Lubniewice, powiecie Sulęcińskim, województwie lubuskim. (tylko 30 minut od Gorzowa Wlkp., 25 km). Lubniewice są niewielką miejsc...