• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Ośno Lubuskie

(2)
  • Nieruchomość - Ośno lubuskie

    Ośno Lubuskie

    • 54 478 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci udziału 1/9 w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem mieszkalnym oraz...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Ośno lubuskie

    Ośno Lubuskie

    • 55 700 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zawiadamia, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki, składnik masy upadłości w postaci udziału 1/6 w nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym budynkie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom 200m w stanie surowym otwartym w Kostrzynie
    Sprzedam dom 200m w stanie surowym otwartym w Kostrzynie

    Kostrzyn nad Odrą

    • 390 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom 200m w stanie surowym otwartym w centrum Kostrzyna nad Odrą, działka 14 ar, wszystkie media, bardzo dobra lokalizacja na wszelką działalność tel:[tel]

  • Piękny Dom przystosowany do zamieszkania przez 2 rodziny
    1 / 15
    Piękny Dom przystosowany do zamieszkania przez 2 rodziny

    Sulęcin

    • 1 395 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny (może być zamieszkiwany niezależnie przez 2 rodziny) w świetnej lokalizacji po generalnym remoncie (dwupoziomowy z możliwością zagospodarowania poddasza; dodatkow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Łagów

    • 1 850 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 7 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sarbinowo

    • 1 260 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom po remoncie z dużą działką Czarnów
    1 / 17
    Dom po remoncie z dużą działką Czarnów

    Czarnów

    • 799 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Sarbinowo

    • 505 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 525 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy Na Wsi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sarbinowo

    • 799 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 4 140 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Bogdaniec
    1 / 15
    Dom Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 3 800 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest trzykondygnacyjny dom wolnostojący posadowiony na działce o pow. 894 m2 usytuowanej w Bogdańcu oddalonym o około 13 km na zachód od Gorzowa Wielkopolskiego....

  • SPRZEDAŻ dom wolnostojący
    1 / 6
    SPRZEDAŻ dom wolnostojący

    Żubrów

    • 410 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 661 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym w miejscowości Żubrów, gminie Sulęcin, 40 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 5 km od Sulęcina. Dom 2025 r. o powierzchni użytkow...

  • Dom Kostrzyn nad odrą

    Kostrzyn nad Odrą

    • 2 390 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 243 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej okolicy, na wzgórzu, z przepięknym widokiem na okolicę zlokalizowany w m. Dąbroszyn, gmina Witnica. Dom znajduje się na osiedlu...

  • Dom Kostrzyn nad odrą

    Kostrzyn nad Odrą

    • 760 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny położony na dużej działce (powierzchnia 3035m2) w miejscowości Kaleńsko (około 7 km od Kostrzyna nad Odrą). Oprócz domu na działce znajdują się dwie s...

  • Dom Bolemin
    1 / 16
    Dom Bolemin

    Bolemin

    • 569 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu z potencjałem, który połączy funkcję mieszkalną z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Na sprzedaż dom jednorodzinn...

  • Dom Oborzany

    Oborzany

    • 595 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wraz z budynkiem gospodarczym w m. Oborzany, gmina Dębno, powiat Myśliborski. Dom o powierzchni 115 m2 wraz z budynkiem gospodarczym oraz garażem. Dom składa się...

  • Dom Nowiny Wielkie gm. Witnica
    1 / 15
    Dom Nowiny Wielkie gm. Witnica

    Nowiny Wielkie

    • 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym przytulnym domu wolnostojącym, który zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiam jednorodzinny funkcjonalny dom wolnost...

  • Sprzedaż domu, woj. wrocławskie.

    Kowalów

    • 520 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 1 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż. Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow. uż. ok. 376 m2. działka 28 ar, budynki gospodarcze, garaż, ogród, Kowalów, gmina Wiązów, powiat Strzelin, 14 kilo...

  • Dom Gronów gm. Dąbie,
    1 / 15
    Dom Gronów gm. Dąbie,

    Gronów

    • 750 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego zlokalizowanego w Gronowie w powiecie krośnieńskim. Nier...

  • Sprzedam domek rekreacyjny w Sarbinowie z działką
    1 / 14
    Sprzedam domek rekreacyjny w Sarbinowie z działką

    Sarbinowo

    • 650 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę z kilkuletnim domkiem rekreacyjnym w Sarbinowie na terenie zamkniętego ośrodka. Domek w pelni wyposażony, uzytkowany na potrzeby własne i wynajem wakacyjny. Swietn...

  • GOTOWIEC INWESTYCYJNY 3 APARTAMENTY LUBNIEWICE
    1 / 16
    GOTOWIEC INWESTYCYJNY 3 APARTAMENTY LUBNIEWICE

    Lubniewice

    • 1 399 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY – 3 APARTAMENTY | LUBNIEWICE | BLISKO JEZIORA I LASU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI BEZ VAT Na sprzedaż nowoczesny budynek w zabudowie szeregowej,...

  • Dom Drzeniów gm. Tuplice,
    1 / 15
    Dom Drzeniów gm. Tuplice,

    Drzeniów

    • 277 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mam przyjemność zaprezentować nową ofertę domu wolnostojącego zlokalizowanego zaledwie 10 km od Lubska, w Drzeniowie - gmina Tup...

  • Dom Sarbinowo gm. Mielno
    1 / 8
    Dom Sarbinowo gm. Mielno

    Sarbinowo

    • 659 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 3 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w odległości ok. 800 m od morza. Na terenie nieruchomości rozpoczęto budowę...

  • Nieruchomość - Białków

    Białków

    • 20 675 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej – Małgorzaty Goroch w sprawie sygn. akt GW1G/GUp-s/65/2022 zawiadamia, że posiada na sprzedaż z w...

  • Dom Racław
    1 / 16
    Dom Racław

    Racław

    • 899 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY NA DUŻEJ DZIAŁCE – RACŁAW LOKALIZACJA: Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Racław, zaledwie 11 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego, co p...

  • Dom Bogdaniec, ul. Leśna
    1 / 15
    Dom Bogdaniec, ul. Leśna

    Bogdaniec

    • 850 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, piętrowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 250 mkw; pow. użytkowa 145 mkw położony na działce o pow. 897 mkw. Na poziomie 0 znajduje się garaż, piwnica, kotłownia; na...

  • Sprzedam nowy dom w Słubicach + mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam nowy dom w Słubicach + mieszkanie

    Słubice

    • 799 999 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Słubicach. Powierzchnia użytkowa wynosi: 105 m2 + poddasze 36 m2 Pomagam w znalezieniu finansowania. Zapraszam...

  • Na sprzedaż nowy bliźniak k. Baczyny lubuskie
    1 / 14
    Na sprzedaż nowy bliźniak k. Baczyny lubuskie

    Racław

    • 750 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 697 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny DOM w zabudowie bliźniaczej - już częściowo wykończony. Do całkowitego wykończenia pozostało już niewiele, m. in. położyć podłogi, pomalować ściany i wstawić drzwi wewnę...

  • Dom na sprzedaż nad morzem
    1 / 16
    Dom na sprzedaż nad morzem

    Sarbinowo

    • 890 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 9 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuje wyjątkowy dom nad morzem, który łączy komfort życia, spokój oraz ogromny potencjał inwestycyjny. Całoroczny dom położony 1200 metrów od morza, usytuowany na dużej dzia...