• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Myślibórz
  • Chojnów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Sarbinowo

(12)
  • SARBINOWO APARTAMENT 200M OD MORZA! MIEJSCE PARKINGOWE W CEN
    1 / 11
    SARBINOWO APARTAMENT 200M OD MORZA! MIEJSCE PARKINGOWE W CEN

    Sarbinowo

    • 736 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Może morze? OKAZJA ! SARBINOWO Apartament 200m od morza MIEJSCE PARKINGOWE W CENIE! Na sprzedaż apartament w Sarbinowie – gotowy do zamieszkania lub wynajmu Zapraszam do zapozna...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 499 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 2.9) z WIDOKIEM NA MORZE ! budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6) POWIE...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 530 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 2.5) z WIDOKIEM NA MORZE ! budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6) POWIE...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 522 470 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 1.5) 2-pokojowy z dużym tarasem ! Budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km 5(dojazd S6...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 500 215 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 1.4) 2-pokojowy z dużym tarasem ! Budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6)...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 522 470 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 1.1) 2-pokojowy z dużym tarasem ! Budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6)...

  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno, Południowa

    Sarbinowo

    • 459 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SARBINOWO : nowy lokal apartamentowy (nr 2.13) 1-pokojowy z garderobą ! Budynek w trakcie budowy ... ok 250 m od plaży ! Mielno/Unieście ok 8 km, Kołobrzeg ok 32 km (dojazd S6) P...

  • Słoneczny apartament  w Sarbinowie
    1 / 15
    Słoneczny apartament w Sarbinowie

    Sarbinowo

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj 300 metrów od morza i ciesz się nadmorskim klimatem każdego dnia. Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 60,68 m², położony na parterze nowoczesneg...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno
    1 / 15
    Mieszkanie Sarbinowo gm. Mielno

    Sarbinowo

    • 2 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 29,81m2 na Osiedlu Baltin Blue położony ok 500 m od plaży w Sarbinowie. Apartament położony na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku...

  • 2 pokojowy apartament w Sarbinowie z miejscem parkingowym
    1 / 13
    2 pokojowy apartament w Sarbinowie z miejscem parkingowym

    Sarbinowo

    • 425 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam dochodowy apartament, 2 pokoje w Sarbinowie przy ul, Łąkowej 11, z miejscem parkingowym ,ekspozycja okien wschód i zachód, mieszkanie widne, ciepłe, nowe świeże mieszkani...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sarbinowo

    • 1 134 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sarbinowo

    • 790 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie na sprzedaż 62m centrum, Dębno

    Dębno

    • 299 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dębno, mieszkanie, 3 pok. na sprzedaż Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m2, położone na wysokim parterze 3 kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w spokojnym mieście Dę...

  • 1 / 3
    Mieszkanie w Mieszkowicach sprzedam

    Mieszkowice

    • 80 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pow. użytkowa 40,3 m2, pow. nieruchomości 1460 m2, udział w działce gruntu 1560/10000, pow. użytkowa pom. przynależnych 22,32 m2, podwórze zamknięte, ogródek, miejsce na garaż.

  • Sprzedam mieszkanie, garaż, ogród w Baczynie k. Gorzowa Wlkp
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie, garaż, ogród w Baczynie k. Gorzowa Wlkp

    Baczyna

    • 200 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Witam. Sprzedam kawalerkę w bloku dwupiętrowym, 30 metrów kwadratowych, po remoncie, okna plastikowe, centralne ogrzewanie, ciepła woda z sieci miejskiej, garaż, ogród, niskie opła...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Witnica

    • 1 380 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w Witnicy Dwa pokoje duża kuchnia łazienka dodatkowo skrytka ogrzewanie gazowe do ciepłej wody i centralne ogrzewanie tradycyjne na opał.dodatkowo duża piwnica.U...

  • Mieszkanie łupowo
    1 / 16
    Mieszkanie łupowo

    Łupowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 60,61 m2 usytuowane na poziomie II piętra w II kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Łupowie, osiedle Leśne oddalo...

  • Mieszkanie Gronów gm. Dąbie,
    1 / 9
    Mieszkanie Gronów gm. Dąbie,

    Gronów

    • 299 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w spokojnym Gronowie - gotowe do zamieszkania! Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetch...

  • Mieszkanie Myślibórz, ul. Niedziałkowskiego

    Myślibórz » ul. Niedziałkowskiego

    • 235 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 2 pokojowe. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ulicy Niedziałkowskiego w bloku 4 piętrowym w Myśliborzu, zlokalizo...

  • Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!
    1 / 11
    Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!

    Myślibórz

    • 115 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Myśliborza? Marzysz o własnym kącie, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Mamy...

  • Kawalerka na parterze po remoncie w Krzeszycach
    1 / 11
    Kawalerka na parterze po remoncie w Krzeszycach

    Krzeszyce

    • 169 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 6 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    REZERWACJA Słoneczna przestronna kawalerka o pow. 27mkw położona na parterze w niskim bloku w Krzeszycach. Mieszkanie przeszło 6 lat temu gruntowny remont: wymienione zostały okna...

  • Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania
    1 / 12
    Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania

    Wysoka

    • 422 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom nad jeziorem z niezależnym apartamentem Budynek znajduje się na rozległej rekreacyjnie zabudowanej działce. Jest ona niezależną częścią kilkuhektarowego kompleksu leśno - pa...

  • Mieszkanie - Baczyna

    Baczyna

    • 261 900 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1G/GUp/3/2024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemn...

  • Mieszkanie Myślibórz, ul. Pomorska

    Myślibórz » ul. Pomorska

    • 325 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze w centrum miasta. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w bloku w m. Myślibórz przy ulicy Pomorskiej. Mieszkanie o powierzchni...