Działki na sprzedaż Sulechów

Znalezionych ofert: 34

Działka w Górzykowie

Działka w Górzykowie

Sulechów
55 000 zł

Działka przeznaczona w planie miejscowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Położona przy drodze gminnej, w której znajduje się sieć wodociągowa i elektryczna. Kontakt tel. 605 - pokaż numer telefonu -

 • 1 220 m2
Oznacz
Sprzedam Działki Sulechów

Sprzedam Działki Sulechów

Sulechów
1 076 000 zł

Działki inwestycyjne z możliwością budowy domu mieszkalnego oddalone 23km od Zielonej Góry. Nieruchomości zlokalizowane w pobliżu drogi S3. Dojazd do drogi gminnej 100m, nieutwardzony. Wymiar działek: Nr. 132/9 - 1,4922ha Nr. 132/7 - 0,3012ha Media: Woda w drodze Prąd na działce, w pobliżu transformator. Po więcej informacji proszę zgłaszać się pod numerem telefonu Działka Nr. 132/6 - Sprzedana Działka Nr. 132/8 - Sprzedana Cena: 60PLN/m^2

 • 24 000 m2
Oznacz
Działka budowlana Kije koło Sulechowa

Działka budowlana Kije koło Sulechowa

Sulechów
34 000 zł

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kije koło Sulechowa. Działka ogrodzona płotem z paneli betonowych. Atrakcyjna lokalizacja. Media niedaleko działki ok. 150m. Dojazd jak i dojście bezpośrednio z drogi od frontu działki. Działka o wymiarach ok. 30.5 x 46 m. Grunty idealne pod budowę domku. Teren działki równy i podniesiony kilkadziesiąt cm od poziomu drogi dojazdowej. W razie pytań proszę o kontakt.

 • 1 361 m2
Oznacz
Działka budowlana Krężoły 1300m2 z oczkiem wodnym

Działka budowlana Krężoły 1300m2 z oczkiem wodnym

Sulechów
115 999 zł

Działka Budowlana – Krężoły, Ul. Wiosenna. Jest to doskonałe miejsce do zamieszkania przez osoby ceniące sobie ciszę i spokój, a jednocześnie chcą mieszkać w pobliżu Sulechowa i mieć blisko do sklepu, przedszkola, szkoły. Na działce znajduje się oczko wodne zarybione, a także przylegająca plaża. Działka ma powierzchnię 1300m2. W działce znajduje się woda i kanalizacja miejska, będzie również wywiercona studnia np: do nawadniania działki. W drodze, do której przylega działka są wszystkie media. W miejscu gdzie będzie stał budynek został przygotowany grunt do budowy budynku + w zanadrzu kilka wywrotek piachu. Posiadam pełną dokumentację do działki (mapki) i plan zagospodarowania działki z naniesionym domem na mapce do celów projektowych Wszelkie pytania proszę kierować pod nr tel 605 - pokaż numer telefonu - , cena do negocjacji :)

 • Budowlana
 • 1 300 m2
Oznacz
Działki Kruszyna 0,0821 ha

Działki Kruszyna 0,0821 ha

Sulechów
45 155 zł

Działka o powierzchni 0821 ha położona na ternie oznaczonym w planie terenu zagospodarowania przestrzennego symbolem MN- funkcja mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca , dla której ustala się powierzchnię zabudowy do 30% obszaru działki. Ustala się również wysokość zabudowy projektowanej od 1 do 2 kondygnacji nadziemnych oraz dach tj. maksimum 8,0 metra, oraz zastosowanie dachów dwuspadowych i wielospadowych o pochyleniu połaci dachowych 25, 45 stopni, krytych pokryciem ceramicznym, lub dachówko- podobnym z możliwością wykorzystania poddaszy na cele użytkowe. Dopuszcza się zabudowę blizniaczą i szeregową realizacji budynków z poddaszem nieużytkowym realizację parterowych obiektów towarzyszących zabudowie mieszkaniowej a w szczególności garaży , budynków gospodarczych, altan przy granicy działek z sąsiednią działką budowlaną: realizację wolno-stojących budynków gospodarczych i garaży lokalizację zbiorników wodnych, ogrodów zimowych, małych przydomowych basenów kąpielowych i innych projektów małej architektury. Nieruchomość zlokalizowana jest w obrębie Kruszyna. Do drogi asfaltowej około 200-300 metrów. Media do doprowadzenia. Działka oznaczona na mapce numerem 7/114  Razem z działk...

 • 821 m2
Oznacz
Działka 1072m2 - ul. Tuwima, Brzezie k. Sulechowa

Działka 1072m2 - ul. Tuwima, Brzezie k. Sulechowa

Sulechów
60 032 zł

Na sprzedaż działka w miejscowości Brzezie k. Sulechowa, przy ul. Tuwima, o powierzchni 1072 m2. Nieruchomość przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod teren mieszkalnictwa jednorodzinnego z dopuszczeniem funkcji usługowej. Działka posiada dostęp do drogi gminnej z dwóch stron, droga utwardzona. Media: prąd. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów, w tym kredytu w programie Mieszkanie dla Młodych. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 072 m2
Oznacz
Działka 1069m2 - ul. Tuwima, Brzezie k. Sulechowa

Działka 1069m2 - ul. Tuwima, Brzezie k. Sulechowa

Sulechów
60 000 zł

Na sprzedaż działka w miejscowości Brzezie k. Sulechowa, przy ul. Tuwima, o powierzchni 1069 m2. Nieruchomość przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod teren mieszkalnictwa jednorodzinnego z dopuszczeniem funkcji usługowej. Działka posiada dostęp do drogi gminnej z dwóch stron, droga utwardzona. Media: prąd. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów, w tym kredytu w programie Mieszkanie dla Młodych. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 069 m2
Oznacz
Działka o pow. 1416 m2 - Górzykowo

Działka o pow. 1416 m2 - Górzykowo

Sulechów
84 960 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 1416 m2, położona w górnej części Górzykowa.Cały teren składa się z kompleksu ośmiu działek o powierzchni od 1128m do 1416m. Wszystkie działki posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Media przy granicy działek (prąd, woda). Razem z działką sprzedawany udział w drodze. Teren na którym znajdują się działki jest terenem niezalewowym. Atrakcyjna cena 60 zł/m2! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów, w tym kredytu w programie Mieszkanie dla Młodych. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 416 m2
Oznacz
Działka o pow.1166 m2 - Górzykowo

Działka o pow.1166 m2 - Górzykowo

Sulechów
69 960 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 1166 m2, położona w górnej części Górzykowa.Cały teren składa się z kompleksu ośmiu działek o powierzchni od 1128m do 1416m. Wszystkie działki posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Media przy granicy działek (prąd, woda). Dobry dojazd do działek drogą gminną.Teren na którym znajdują się działki jest terenem niezalewowym. Atrakcyjna cena 60 zł/m2! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów, w tym kredytu w programie Mieszkanie dla Młodych. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 166 m2
Oznacz
Działka o pow. 1236 m2- Górzykowo

Działka o pow. 1236 m2- Górzykowo

Sulechów
74 160 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 1236 m2, położona w górnej części Górzykowa.Cały teren składa się z kompleksu ośmiu działek o powierzchni od 1128m do 1416m. Wszystkie działki posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Media przy granicy działek (prąd, woda). Razem z działką sprzedawany udział w drodze. Teren na którym znajdują się działki jest terenem niezalewowym. Atrakcyjna cena 60 zł/m2! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów, w tym kredytu w programie Mieszkanie dla Młodych. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 236 m2
Oznacz
Działka o pow. 1285 m2 - Górzykowo

Działka o pow. 1285 m2 - Górzykowo

Sulechów
77 100 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 1285 m2, położona w górnej części Górzykowa.Cały teren składa się z kompleksu ośmiu działek o powierzchni od 1128m do 1416m. Wszystkie działki posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Media przy granicy działek (prąd, woda). Razem z działką sprzedawany udział w drodze. Teren na którym znajdują się działki jest terenem niezalewowym. Atrakcyjna cena 60 zł/m2! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów, w tym kredytu w programie Mieszkanie dla Młodych. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 285 m2
Oznacz
Działka o pow.1286 m2 - Górzykowo

Działka o pow.1286 m2 - Górzykowo

Sulechów
77 160 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 1286 m2, położona w górnej części Górzykowa.Cały teren składa się z kompleksu ośmiu działek o powierzchni od 1128m do 1416m. Wszystkie działki posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Media przy granicy działek (prąd, woda). Razem z działką sprzedawany udział w drodze. Teren na którym znajdują się działki jest terenem niezalewowym. Atrakcyjna cena 60 zł/m2! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów, w tym kredytu w programie Mieszkanie dla Młodych. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 286 m2
Oznacz
Działka o pow.1128 m2- Górzykowo

Działka o pow.1128 m2- Górzykowo

Sulechów
67 680 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 1128 m2, położona w górnej części Górzykowa.Cały teren składa się z kompleksu ośmiu działek o powierzchni od 1128m do 1416m. Wszystkie działki posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Media przy granicy działek (prąd, woda). Dobry dojazd do działek drogą gminną.Teren na którym znajdują się działki jest terenem niezalewowym. Atrakcyjna cena 60 zł/m2! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów, w tym kredytu w programie Mieszkanie dla Młodych. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 128 m2
Oznacz
Działka o pow.1172 m2- Górzykowo

Działka o pow.1172 m2- Górzykowo

Sulechów
70 320 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 1172 m2, położona w górnej części Górzykowa.Cały teren składa się z kompleksu ośmiu działek o powierzchni od 1128m do 1416m. Wszystkie działki posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Media przy granicy działek (prąd, woda). Dobry dojazd do działek drogą gminną.Teren na którym znajdują się działki jest terenem niezalewowym. Atrakcyjna cena 60 zł/m2! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów, w tym kredytu w programie Mieszkanie dla Młodych. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 172 m2
Oznacz
Działka rekreacyjna - ogródek Jutrzenka 4 ary woda prąd.

Działka rekreacyjna - ogródek Jutrzenka 4 ary woda prąd.

Sulechów
6 400 zł

Witam zainteresowanych. Posiadam na sprzedaż działkę - ogródek rekreacyjny. Mieści się ona w Sulechowie na terenie Rod Jutrzenka. Teren o powierzchni 400 m2. Wymiary 36m długa, 11m szeroka. Na terenie ogródka mieści się altana murowana. Obecnie służy jako magazyn dla narzędzi ogrodowych itp. Wymaga odświeżenia na zewnątrz oraz ewentualnego remontu wewnątrz jeżeli miała by być użytkowana jako domek. Ogólny stan dobry. Dach nie przecieka. Do altanki dobudowane zadaszenie. Ławka stół oraz krzesła. Ponadto teren przystosowany dla dzieci. Zbudowana w tym roku nowa duża piaskownica. Podwójna huśtawka, domek piętrowy ze zjeżdżalnia. Huśtawka typu konik oraz huśtawka obrotowa. Teren trawiasty. Wygodny do letniego odpoczynku na leżakach. Stały dostęp do wody oraz prądu. Na działce sporo nasadzeń owocowych: 2 dorodne jabłonie, grusza, 3 drzewka sliwy węgierki, 4 krzewy porzeczki czarnej, 2 krzaczki porzeczki czerwonej, duży krzew jerzyn, truskawki, mięta, róże i inne kwiatki. Koszt utrzymania to 150 zł rocznie (woda bez limitu plus składka ogrodnika). Zainteresowanych zapraszam do kontaktu oraz oględzin. Cena do negocjacji, a powodem sprzedaży jest budowa domu. Pozdrawiam.

 • 400 m2
Oznacz
Działka 801 m2 - Sulechów

Działka 801 m2 - Sulechów

Sulechów
36 045 zł

Działka o powierzchni 801 m2, położona na terenie oznaczonym w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem MN - funkcja mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca, dla której ustala się powierzchnię zabudowy do 30% obszaru działki. Ustala się również wysokość zabudowy projektowanej od 1 do 2 kondygnacji nadziemnych oraz dach, tj. maksimum 8,0m oraz zastosowanie dachów dwuspadowych i wielospadowych, krytych pokryciem ceramicznym lub dachówko-podobnym z możliwością wykorzystania poddaszy na cele użytkowe. Dopuszcza się zabudowę bliźniaczą i szeregową, realizacji budynków z poddaszem nieużytkowym, realizację parterowych obiektów towarzyszących zabudowie mieszkaniowej, a w szczególności garaży, budynków gospodarczych, altan, przy granicy działek z sąsiednią działką budowlaną; realizację wolno-stojących budynków gospodarczych i garaży, lokalizację zbiorników wodnych, ogrodów zimowych, małych przydomowych basenów kąpielowych i innych obiektów małej architektury. Nieruchomość zlokalizowana w obrębie Kruszyna. Do drogi asfaltowej ok. 200-300 m. Media do doprowadzenia. Razem z działką sprzedawany udział w drodze (2000 zł). ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w neg...

 • 801 m2
Oznacz
Działka 844m2 - Sulechów

Działka 844m2 - Sulechów

Sulechów
37 980 zł

Działka o powierzchni 844 m2, położona na terenie oznaczonym w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem MN - funkcja mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca, dla której ustala się powierzchnię zabudowy do 30% obszaru działki. Ustala się również wysokość zabudowy projektowanej od 1 do 2 kondygnacji nadziemnych oraz dach, tj. maksimum 8,0m oraz zastosowanie dachów dwuspadowych i wielospadowych, krytych pokryciem ceramicznym lub dachówko-podobnym z możliwością wykorzystania poddaszy na cele użytkowe. Dopuszcza się zabudowę bliźniaczą i szeregową, realizacji budynków z poddaszem nieużytkowym, realizację parterowych obiektów towarzyszących zabudowie mieszkaniowej, a w szczególności garaży, budynków gospodarczych, altan, przy granicy działek z sąsiednią działką budowlaną; realizację wolno-stojących budynków gospodarczych i garaży, lokalizację zbiorników wodnych, ogrodów zimowych, małych przydomowych basenów kąpielowych i innych obiektów małej architektury. Nieruchomość zlokalizowana w obrębie Kruszyna. Do drogi asfaltowej ok. 200-300 m. Media do doprowadzenia. Razem z działką sprzedawany udział w drodze (2000 zł). ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w neg...

 • 844 m2
Oznacz
Działka 975m2 - Sulechów

Działka 975m2 - Sulechów

Sulechów
43 875 zł

Działka o powierzchni 975m2, położona na terenie oznaczonym w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem MN - funkcja mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca, dla której ustala się powierzchnię zabudowy do 30% obszaru działki. Ustala się również wysokość zabudowy projektowanej od 1 do 2 kondygnacji nadziemnych oraz dach, tj. maksimum 8,0m oraz zastosowanie dachów dwuspadowych i wielospadowych, krytych pokryciem ceramicznym lub dachówko-podobnym z możliwością wykorzystania poddaszy na cele użytkowe. Dopuszcza się zabudowę bliźniaczą i szeregową, realizacji budynków z poddaszem nieużytkowym, realizację parterowych obiektów towarzyszących zabudowie mieszkaniowej, a w szczególności garaży, budynków gospodarczych, altan, przy granicy działek z sąsiednią działką budowlaną; realizację wolno-stojących budynków gospodarczych i garaży, lokalizację zbiorników wodnych, ogrodów zimowych, małych przydomowych basenów kąpielowych i innych obiektów małej architektury. Nieruchomość zlokalizowana w obrębie Kruszyna. Do drogi asfaltowej ok. 200-300 m. Media do doprowadzenia. Razem z działką sprzedawany udział w drodze (2000 zł). ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w nego...

 • 975 m2
Oznacz
Działka 857 m2 - Sulechów

Działka 857 m2 - Sulechów

Sulechów
38 565 zł

Działka o powierzchni 857 m2, położona na terenie oznaczonym w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem MN - funkcja mieszkaniowa jednorodzinna wolno-stojąca, dla której ustala się powierzchnię zabudowy do 30% obszaru działki. Ustala się również wysokość zabudowy projektowanej od 1 do 2 kondygnacji nadziemnych oraz dach, tj. maksimum 8,0m oraz zastosowanie dachów dwuspadowych i wielospadowych, krytych pokryciem ceramicznym lub dachówko-podobnym z możliwością wykorzystania poddaszy na cele użytkowe. Dopuszcza się zabudowę bliźniaczą i szeregową, realizacji budynków z poddaszem nieużytkowym, realizację parterowych obiektów towarzyszących zabudowie mieszkaniowej, a w szczególności garaży, budynków gospodarczych, altan, przy granicy działek z sąsiednią działką budowlaną; realizację wolno-stojących budynków gospodarczych i garaży, lokalizację zbiorników wodnych, ogrodów zimowych, małych przydomowych basenów kąpielowych i innych obiektów małej architektury. Nieruchomość zlokalizowana w obrębie Kruszyna. Do drogi asfaltowej ok. 200-300 m. Media do doprowadzenia.  Razem z działką sprzedawany udział w drodze (2000 zł). ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w n...

 • 857 m2
Oznacz
Działki Kruszyna 0,0812 ha

Działki Kruszyna 0,0812 ha

Sulechów
44 660 zł

Działka o powierzchni 812 m2 położona na ternie oznaczonym w planie terenu zagospodarowania przestrzennego symbolem MN- funkcja mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca , dla której ustala się powierzchnię zabudowy do 30% obszaru działki. Ustala się również wysokość zabudowy projektowanej od 1 do 2 kondygnacji nadziemnych oraz dach tj. maksimum 8,0 metra, oraz zastosowanie dachów dwuspadowych i wielospadowych o pochyleniu połaci dachowych 25, 45 stopni, krytych pokryciem ceramicznym, lub dachówko- podobnym z możliwością wykorzystania poddaszy na cele użytkowe. Dopuszcza się zabudowę blizniaczą i szeregową realizacji budynków z poddaszem nieużytkowym realizację parterowych obiektów towarzyszących zabudowie mieszkaniowej a w szczególności garaży , budynków gospodarczych, altan przy granicy działek z sąsiednią działką budowlaną: realizację wolno-stojących budynków gospodarczych i garaży lokalizację zbiorników wodnych, ogrodów zimowych, małych przydomowych basenów kąpielowych i innych projektów małej architektury. Nieruchomość zlokalizowana jest w obrębie Kruszyna. Do drogi asfaltowej około 200-300 metrów. Media do doprowadzenia. Działka oznaczona na mapce numerem 7/123  Razem z działką...

 • 812 m2
Oznacz
Działka budowlana Sulechow

Działka budowlana Sulechow

Sulechów
325 000 zł

Działka budowlana ul 31 stycznia Sulechow,blisko centrum. informacji udzielam telefonicznie

 • Budowlana
 • 611 m2
Oznacz
Zielonogórski, Sulechów, Armii Krajowej Działka na sprzedaż

Zielonogórski, Sulechów, Armii Krajowej Działka na sprzedaż

Sulechów » ul. Armii Krajowej
60 000 zł

Opis nieruchomości SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ CENTRUM SULECHOWA, ZABUDOWA PO OBRYSIE, WYSOKOŚĆ 3 KONDYGNACJE, PRZEZNACZENIE LOKAL USŁUGOWO MIESZKALNY, CENA DO NEGOCJACJI MAMY RÓWNIEŻ DO SPRZEDANIA DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W KIJACH/K SULECHOWA NR DZIAŁKI 6/32, POW. 3600M2 , CENA DO NEGOCJACJI Kontakt: Centrum Techniki Biurowej spółka z o.o. 602777152 HALINAGRU@ONET.PL

 • Budowlana
 • 282 m2
Oznacz
NOWA CENA działka o pow. 927 m2 - Kije

NOWA CENA działka o pow. 927 m2 - Kije

Sulechów
29 000 zł

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 927 m2, przeznaczona na zabudowę mieszkaniową jednorodzinna. Położona w cichej okolicy, w bliskim sąsiedztwie lasu. Idealna dla osób kochających przyrodę. Dojazd do działki z drogi utwardzonej. Media do doprowadzenia. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów, w tym kredytu w programie Mieszkanie dla Młodych. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • Budowlana
 • 927 m2
Oznacz
Działka o pow. 1623 m2 - Nowy Świat

Działka o pow. 1623 m2 - Nowy Świat

Sulechów
65 zł

Na sprzedaż działka o pow. 1623 m2 w miejscowości Nowy Świat. Działka przeznaczona na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Media: woda, prąd gaz, kanalizacja - przy granicy działki. Działka położona w zacisznej części miejscowości. w otoczeniu zieleni. Bardzo dobry dojazd do miejscowości Sulechów (5 km) oraz do Zielonej Góry (16 km)_ ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów, w tym kredytu w programie Mieszkanie dla Młodych. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 623 m2
Oznacz
Działka Przemysłowa obok Sulechowa

Działka Przemysłowa obok Sulechowa

Sulechów
300 000 zł

Opis DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA PRZEMYSŁOWA. Działka przemysłowa o powierzchni ok. 500m2, znajduje się około 6 km. od Sulechowa i 18 km. od Zielonej Góry. Cały teren działki posiada ledowe oświetlenie i siec do monitoringu. Na powierzchni około 1/3 utwardzenie terenu kruszywem, bez problemu porusza się po nim wózek widłowy, lub ciężkie auta. Ideale miejsce na wszelkiego rodzaju działalność usługowo-handlową typu komis samochodowy , szrot , skład węgla lub drzewa , jako baza dla TIR itp UZBROJENIE: Na działce znajduje się lampy ledowe z przygotowaną siecią monitoringu i kamer, media prąd. UKSZTAŁTOWANIE TERENU: ogrodzona działka o kształcie - prostokąta, z dostępem do drogi utwardzonej. Bardzo blisko drogi krajowej S3 LOKALIZACJA: działka położona w odległości 17 km. od Zielonej Górze, w bliskiej odległości Sulechowa, z bardzo dogodnym dojazdem do drogi krajowej S3 WALORY DZIAŁKI: 1. DZIAŁKA PRZEMYSŁOWA Z BARDZO DOBRYM DOJAZDEM DO DROGI KRAJOWEJ S3 2. 1/3 DZIAŁKI UTWARDZONA KRUSZYWEM. 3. CAŁOŚĆ DZIAŁKI OGRODZONA Z OŚWIETLENIEM I MONITORINGIEM. 4. SĄSIEDZTWO DZIAŁKI TO OBIEKTY USŁUGOWO-HANDLOWE. AGENT PROWADZĄCY: Patryk Nowakowski tel. nr ( pokaż numer ) e-mail: Zlecenie realizowane pod na...

 • Inwestycyjna
 • 500 m2
Oznacz
Działka - 4,95ha - Bez Zezwoleń

Działka - 4,95ha - Bez Zezwoleń

Sulechów
130 185 zł

Opis Nieruchomość DLA KAŻDEGO - nie wymaga uzyskania zgody od Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa dawnej Agencji Nieruchomości Rolnej. Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w okolicach Sulechowa (15km od centrum), Zielonej Góry (21km od centrum), Krosna Odrzańskiego (27km od centrum) Ofertę stanowi grunt o łącznej powierzchni 4,95ha (49 500 m2) z aktualną Decyzją o warunkach zabudowy polegającej na budowie farmy fotowoltaicznej. Jest możliwość wykorzystania gruntu na działalność rolniczą lub nawet pod zabudowę! Dogodny dojazd - teren przylega do drogi gminnej. Cena tylko 2,63zł/m2 Oferta idealna dla inwestora, przedsiębiorcy budowlanego/dewelopera, rolnika itp. POLECAMY. Kontakt Czachorowski Damian Telefon : Pokaz wiecej...

 • Rolna
 • 49 500 m2
Oznacz
Zielonogórski, Sulechów Działka na sprzedaż

Zielonogórski, Sulechów Działka na sprzedaż

Sulechów
62 000 zł

Opis nieruchomości Dziełka budowlana w centrum Sulechów. Pośredniczymy w sprzedaży niezmiernie atrakcyjnej działki budowlanej w centrum Sulechowa. Nieruchomość położona przy głównej ulicy w najbliższym sąsiedztwie budynków Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Działka ma pow. 282 m2. Zgodnie z uchwałą Rady Miasta przeznaczona jest pod budownictwo usługowo-mieszkalne. Dla działki jest przygotowany projekt budynku trzy kondygnacyjnego, gdzie na parterze znajdują się lokale usługowo-handlowe, na pierwszym i drugim piętrze pokoje mieszkalne. Projekt budynku otrzyma kupujący. Wszystkie media znajdują się przy granicy działki. Cena nieruchomości 62 000 zł. Więcej informacji Andrzej Żółtański nr. Dziełka budowlana w centrum Sulechów.

 • Budowlana
 • 282 m2
Oznacz
Działka inwestycyjna na sprzedaż

Działka inwestycyjna na sprzedaż

Sulechów
2 067 170 zł

Opis Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o pow. 5,90 ha (59062 m.kw.), z przeznaczeniem na cele produkcyjno-usługowe. Nieruchomość położona w miejscowości Brzezie koło Sulechowa (ok. 300 metrów od granic administracyjnych Sulechowa),województwo lubuskie. Przedmiotowa nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (Uchwała XLIX/511/02010 z dnia 21 września 2010 roku i Uchwała XVIII/171/96 z dnia 23 stycznia 1996 roku) - obszar działek oznaczony jest symbolem P-4 co oznacza tereny o funkcji produkcyjnej z dopuszczeniem funkcji usługowej. W odległości ok. 2,5 km znajduje się zjazd na drogę S3, a w odległości ok. 4 km zjazd na drogę krajową nr 2 w kierunku Poznania. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się działki użytkowane rolniczo, grunty zadrzewione oraz droga ekspresowa S3. Nieruchomość ma zapewniony dostęp do drogi publicznej - asfaltowej. MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY !!!! Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kontakt Regina Brendel Telefon : Pokaz wiecej...

 • Inwestycyjna
 • 59 062 m2
Oznacz
Działka inwestycyjna na sprzedaż

Działka inwestycyjna na sprzedaż

Sulechów
2 154 930 zł

Opis Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o pow. 7,18 ha (71831 m.kw.), z przeznaczeniem na cele produkcyjno-usługowe. Nieruchomość położona w miejscowości Brzezie koło Sulechowa (ok. 300 metrów od granic administracyjnych Sulechowa),województwo lubuskie. Przedmiotowa nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (Uchwała XLIX/511/02010 z dnia 21 września 2010 roku i Uchwała XVIII/171/96 z dnia 23 stycznia 1996 roku) - obszar działek oznaczony jest symbolem P-4 co oznacza tereny o funkcji produkcyjnej z dopuszczeniem funkcji usługowej. W odległości ok. 2,5 km znajduje się zjazd na drogę S3, a w odległości ok. 4 km zjazd na drogę krajową nr 2 w kierunku Poznania. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się działki użytkowane rolniczo, grunty zadrzewione oraz droga ekspresowa S3. Nieruchomość ma zapewniony dostęp do drogi publicznej - nieutwardzonej. MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY !!!! Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kontakt Regina Brendel Telefon : Pokaz wiecej...

 • Inwestycyjna
 • 71 831 m2
Oznacz
działka inwestycyjna budowlana uzbrojona 20ar + hala 200m2

działka inwestycyjna budowlana uzbrojona 20ar + hala 200m2

Sulechów
425 000 zł

Opis oferty: Sprzedam dziakę budowlaną 20ar, utwardzoną z własnym ujęciem wody (studnia) wyjazd na główną ulicę wylotową Żwirki i Wigury. W pobliżu stacja paliw, sklep,PKS,PKP szkoła itp... Całość 20ar +hala 200m2+biuro 30m2, woda, siła, kanaliza,

 • 2 000 m2
Oznacz
Działka, 4 540 m², Sulechów

Działka, 4 540 m², Sulechów

Sulechów
450 000 zł

Opis Nazwa oferty: Na sprzedaż działka budowlana w Sulechowie/Krężołach. Opis oferty: Na sprzedaż działka budowlana położona na przedmieściach Sulechowa. Nieruchomość o pow. 4540m2 o regularnym kształcie, częściowo ogrodzona idealnie nadaje się na podział na cztery mniejesze działki z wewnętrzną droga dojazdową. Oferta skierowana dla inwestorów w celu zabudowy jednorodzinnej lub bliźniaczej. Działka zlokalizowana wśród zabudowy jednorodzinnej w cichej i spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od centrum miasta Sulechowa. Teren nieruchomości równy z dostepem do drogi utwardzonej w niedalekiej odległości od drogi asfaltowej. Media: woda, prąd, kanalizacja oraz gaz. CIEKAWA OFERTA INWESTYCYJNA ! ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA NIERUCHOMOŚCI! Wszystkie informacje zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego , a mają jedynie charakter informacyjny licencja zawodowa nr 19915 Kontakt Marek Szylkin Telefon : Pokaz wiecej...

 • Budowlana
 • 4 540 m2
Oznacz
Działka na sprzedaż

Działka na sprzedaż

Sulechów
46 225 zł

Opis Na sprzedaż działka o powierzchni 2307 m kw Znajduje się przy ul. Warszawskiej Dobra lokalizacja dla CPN-u, Siedziby przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z ofertą w siedzibie biura Kontakt Sołowczuk Paula Telefon : Pokaz wiecej...

 • 2 307 m2
Oznacz
działka budowlana 20ar + hala 200m2

działka budowlana 20ar + hala 200m2

Sulechów
329 000 zł

Opis oferty: Sprzedam dziakę budowlaną 20ar, utwardzoną z własnym ujęciem wody (studnia) wyjazd na główną ulicę wylotową Żwirki i Wigury. W pobliżu stacja paliw, sklep,PKS,PKP szkoła itp... Całość 20ar +hala 200m2+biuro 30m2, woda, siła, kamaliza, 330 tyś zł.

 • 2 000 m2
Oznacz
działka budowlana utwrdzona ogrodzona - dział.gospodarcza

działka budowlana utwrdzona ogrodzona - dział.gospodarcza

Sulechów
400 000 zł

Opis oferty: Sprzedam dziakę budowlaną 2sztk, utwardzoną z własnym ujęciem wody (studnia) wyjazd na główną ulicę wylotową Żwirki i Wigury. W pobliżu stacja paliw LOTOS, sklep,PKS,PKP szkoła itp... Całość 24ar +hala 200m2+biuro 30m2, woda, siła, kamaliza, -400 tyś zł.

 • 2 500 m2
Oznacz

Podaj swój e-mail by dostawać bezpłatne powiadomienia: