Działki na sprzedaż Sulechów

Znalezionych ofert: 24

Działka budowlana w okolicy Zielonej Góry

Działka budowlana w okolicy Zielonej Góry

Sulechów
57 500 zł

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną w malowniczej miejscowości Górzykowo w odległości ok 15km od Zielonej Góry i 5km od Sulechowa. Działka położona przy samym lesie o powierzchni 1441m2. Działka posiada dostęp do drogi gminnej wyłożoną kostką granitową oraz dostęp do utwardzonej drogi wewnętrznej. Nieruchomość gruntowa objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczonego pod zabudowę budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym.  Dostępne media wzdłuż granicy działki: woda, gaz, prąd, kanalizacja Numer oferty w biurze: 104682 Oferta opublikowana przez program Trimo

 • 1 441 m2
Oznacz
Działka o pow. 1416 m2 - Górzykowo

Działka o pow. 1416 m2 - Górzykowo

Sulechów
84 960 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 1416 m2, położona w górnej części Górzykowa.Cały teren składa się z kompleksu ośmiu działek o powierzchni od 1128m do 1416m. Wszystkie działki posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Media przy granicy działek (prąd, woda). Razem z działką sprzedawany udział w drodze. Teren na którym znajdują się działki jest terenem niezalewowym. Atrakcyjna cena 60 zł/m2! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 416 m2
Oznacz
Działka o pow.1286 m2 - Górzykowo

Działka o pow.1286 m2 - Górzykowo

Sulechów
77 160 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 1286 m2, położona w górnej części Górzykowa.Cały teren składa się z kompleksu ośmiu działek o powierzchni od 1128m do 1416m. Wszystkie działki posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Media przy granicy działek (prąd, woda). Razem z działką sprzedawany udział w drodze. Teren na którym znajdują się działki jest terenem niezalewowym. Atrakcyjna cena 60 zł/m2! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 286 m2
Oznacz
Działka o pow. 1285 m2 - Górzykowo

Działka o pow. 1285 m2 - Górzykowo

Sulechów
77 100 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 1285 m2, położona w górnej części Górzykowa.Cały teren składa się z kompleksu ośmiu działek o powierzchni od 1128m do 1416m. Wszystkie działki posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Media przy granicy działek (prąd, woda). Razem z działką sprzedawany udział w drodze. Teren na którym znajdują się działki jest terenem niezalewowym. Atrakcyjna cena 60 zł/m2! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 285 m2
Oznacz
Działka o pow.1128 m2- Górzykowo

Działka o pow.1128 m2- Górzykowo

Sulechów
67 680 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 1128 m2, położona w górnej części Górzykowa.Cały teren składa się z kompleksu ośmiu działek o powierzchni od 1128m do 1416m. Wszystkie działki posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Media przy granicy działek (prąd, woda). Dobry dojazd do działek drogą gminną.Teren na którym znajdują się działki jest terenem niezalewowym. Atrakcyjna cena 60 zł/m2! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 128 m2
Oznacz
Działka o pow.1172 m2- Górzykowo

Działka o pow.1172 m2- Górzykowo

Sulechów
70 320 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 1172 m2, położona w górnej części Górzykowa.Cały teren składa się z kompleksu ośmiu działek o powierzchni od 1128m do 1416m. Wszystkie działki posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Media przy granicy działek (prąd, woda). Dobry dojazd do działek drogą gminną.Teren na którym znajdują się działki jest terenem niezalewowym. Atrakcyjna cena 60 zł/m2! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 172 m2
Oznacz
Działka o pow.1166 m2 - Górzykowo

Działka o pow.1166 m2 - Górzykowo

Sulechów
69 960 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 1166 m2, położona w górnej części Górzykowa.Cały teren składa się z kompleksu ośmiu działek o powierzchni od 1128m do 1416m. Wszystkie działki posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Media przy granicy działek (prąd, woda). Dobry dojazd do działek drogą gminną.Teren na którym znajdują się działki jest terenem niezalewowym. Atrakcyjna cena 60 zł/m2! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 166 m2
Oznacz
Działka o pow. 1236 m2- Górzykowo

Działka o pow. 1236 m2- Górzykowo

Sulechów
74 160 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 1236 m2, położona w górnej części Górzykowa.Cały teren składa się z kompleksu ośmiu działek o powierzchni od 1128m do 1416m. Wszystkie działki posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Media przy granicy działek (prąd, woda). Razem z działką sprzedawany udział w drodze. Teren na którym znajdują się działki jest terenem niezalewowym. Atrakcyjna cena 60 zł/m2! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • 1 236 m2
Oznacz
Działka 857 m2 - Sulechów

Działka 857 m2 - Sulechów

Sulechów
38 565 zł

Działka o powierzchni 857 m2, położona na terenie oznaczonym w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem MN - funkcja mieszkaniowa jednorodzinna wolno-stojąca, dla której ustala się powierzchnię zabudowy do 30% obszaru działki. Ustala się również wysokość zabudowy projektowanej od 1 do 2 kondygnacji nadziemnych oraz dach, tj. maksimum 8,0m oraz zastosowanie dachów dwuspadowych i wielospadowych, krytych pokryciem ceramicznym lub dachówko-podobnym z możliwością wykorzystania poddaszy na cele użytkowe. Dopuszcza się zabudowę bliźniaczą i szeregową, realizacji budynków z poddaszem nieużytkowym, realizację parterowych obiektów towarzyszących zabudowie mieszkaniowej, a w szczególności garaży, budynków gospodarczych, altan, przy granicy działek z sąsiednią działką budowlaną; realizację wolno-stojących budynków gospodarczych i garaży, lokalizację zbiorników wodnych, ogrodów zimowych, małych przydomowych basenów kąpielowych i innych obiektów małej architektury. Nieruchomość zlokalizowana w obrębie Kruszyna. Do drogi asfaltowej ok. 200-300 m. Media do doprowadzenia.  Razem z działką sprzedawany udział w drodze (2000 zł). ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w n...

 • 857 m2
Oznacz
Działki budowlane Nowy Świat

Działki budowlane Nowy Świat

Sulechów
93 000 zł

Działki budowlane położone w dzielnicy Sulechowa Nowy Świat. Nieruchomości o pow ok 1500m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, obszar na którym zlokalizowane są działki to teren budownictwa jednorodzinnego. Działki nie ogrodzone, teren płaski. Dojazd do działkek drogą gruntową. Dużym atutem oferty jest lokalizacja (sprawny dojazd do Sulechowa, Świebodzina, Zielonej Góry). W pobliżu domy jednorodzinne, las. Miejsce ciche i ustronne. Przy granicy działki media: woda,prąd,gaz Zachęcamy do zapoznania się z ofertą 781 448 808 Aneta Sadowska

 • Budowlana
 • 1 500 m2
Oznacz
Działki budowlane Nowy Świat

Działki budowlane Nowy Świat

Sulechów
71 500 zł

Działki budowlane położone w dzielnicy Sulechowa Nowy Świat. Nieruchomości o pow 1100m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, obszar na którym zlokalizowane są działki to teren budownictwa jednorodzinnego. Działki nie ogrodzone, teren płaski. Dojazd do działek drogą gruntową. Dużym atutem oferty jest lokalizacja (sprawny dojazd do Sulechowa, Świebodzina, Zielonej Góry). W pobliżu domy jednorodzinne, las. Miejsce ciche i ustronne. Przy granicy działki media: woda,prąd,gaz Zachęcamy do zapoznania się z ofertą 781 448 808 Aneta Sadowska

 • Budowlana
 • 1 100 m2
Oznacz
Image loading

Sulechów

Sulechów
130 500 zł

Oznacz
Atrakcyjna działka- osiedle domków jednorodzinnych

Atrakcyjna działka- osiedle domków jednorodzinnych

Sulechów
69 000 zł

Okazja działka w świetnej lokalizacji. Położona w Sulechowie na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Kształt prostokąta znajduje się między dwoma domami. Jeden jest już zamieszkały drugi w trakcie budowu. Blisko miasta ale na uboczu. Łatwy dojazd do drogi krajowej 32 i S3. Prąd i gaz w drodze. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. 882 359 723

 • Budowlana
 • 967 m2
Oznacz
Działka 1150m2 - Kalsk

Działka 1150m2 - Kalsk

Sulechów
48 300 zł

Na sprzedaż działka o pow. 1150 m2, w miejscowości Kalsk. Działka oznaczone w planie zagospodarowania jako MN - realizacja zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej w strukturze wolno stojącej. Media do doprowadzenia, około 40m (woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz) Nieruchomość posiada dostęp do drogi gminnej. Oddalona jest około 200m od drogi głównej Sulechów-Świebodzin. Działki zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!! Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem! Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.

 • Budowlana
 • 1 150 m2
Oznacz
Działka Przemysłowa obok Sulechowa

Działka Przemysłowa obok Sulechowa

Sulechów
300 000 zł

Opis DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA PRZEMYSŁOWA. Działka przemysłowa o powierzchni ok. 500m2, znajduje się około 6 km. od Sulechowa i 18 km. od Zielonej Góry. Cały teren działki posiada ledowe oświetlenie i siec do monitoringu. Na powierzchni około 1/3 utwardzenie terenu kruszywem, bez problemu porusza się po nim wózek widłowy, lub ciężkie auta. Ideale miejsce na wszelkiego rodzaju działalność usługowo-handlową typu komis samochodowy , szrot , skład węgla lub drzewa , jako baza dla TIR itp UZBROJENIE: Na działce znajduje się lampy ledowe z przygotowaną siecią monitoringu i kamer, media prąd. UKSZTAŁTOWANIE TERENU: ogrodzona działka o kształcie - prostokąta, z dostępem do drogi utwardzonej. Bardzo blisko drogi krajowej S3 LOKALIZACJA: działka położona w odległości 17 km. od Zielonej Górze, w bliskiej odległości Sulechowa, z bardzo dogodnym dojazdem do drogi krajowej S3 WALORY DZIAŁKI: 1. DZIAŁKA PRZEMYSŁOWA Z BARDZO DOBRYM DOJAZDEM DO DROGI KRAJOWEJ S3 2. 1/3 DZIAŁKI UTWARDZONA KRUSZYWEM. 3. CAŁOŚĆ DZIAŁKI OGRODZONA Z OŚWIETLENIEM I MONITORINGIEM. 4. SĄSIEDZTWO DZIAŁKI TO OBIEKTY USŁUGOWO-HANDLOWE. AGENT PROWADZĄCY: Patryk Nowakowski tel. nr ( pokaż numer ) e-mail: Zlecenie realizowane pod na...

 • Inwestycyjna
 • 500 m2
Oznacz
Działka - 4,95ha - Bez Zezwoleń

Działka - 4,95ha - Bez Zezwoleń

Sulechów
130 185 zł

Opis Nieruchomość DLA KAŻDEGO - nie wymaga uzyskania zgody od Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa dawnej Agencji Nieruchomości Rolnej. Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w okolicach Sulechowa (15km od centrum), Zielonej Góry (21km od centrum), Krosna Odrzańskiego (27km od centrum) Ofertę stanowi grunt o łącznej powierzchni 4,95ha (49 500 m2) z aktualną Decyzją o warunkach zabudowy polegającej na budowie farmy fotowoltaicznej. Jest możliwość wykorzystania gruntu na działalność rolniczą lub nawet pod zabudowę! Dogodny dojazd - teren przylega do drogi gminnej. Cena tylko 2,63zł/m2 Oferta idealna dla inwestora, przedsiębiorcy budowlanego/dewelopera, rolnika itp. POLECAMY. Kontakt Czachorowski Damian Telefon : Pokaz wiecej...

 • Rolna
 • 49 500 m2
Oznacz
Zielonogórski, Sulechów Działka na sprzedaż

Zielonogórski, Sulechów Działka na sprzedaż

Sulechów
62 000 zł

Opis nieruchomości Dziełka budowlana w centrum Sulechów. Pośredniczymy w sprzedaży niezmiernie atrakcyjnej działki budowlanej w centrum Sulechowa. Nieruchomość położona przy głównej ulicy w najbliższym sąsiedztwie budynków Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Działka ma pow. 282 m2. Zgodnie z uchwałą Rady Miasta przeznaczona jest pod budownictwo usługowo-mieszkalne. Dla działki jest przygotowany projekt budynku trzy kondygnacyjnego, gdzie na parterze znajdują się lokale usługowo-handlowe, na pierwszym i drugim piętrze pokoje mieszkalne. Projekt budynku otrzyma kupujący. Wszystkie media znajdują się przy granicy działki. Cena nieruchomości 62 000 zł. Więcej informacji Andrzej Żółtański nr. Dziełka budowlana w centrum Sulechów.

 • Budowlana
 • 282 m2
Oznacz
Działka inwestycyjna na sprzedaż

Działka inwestycyjna na sprzedaż

Sulechów
2 067 170 zł

Opis Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o pow. 5,90 ha (59062 m.kw.), z przeznaczeniem na cele produkcyjno-usługowe. Nieruchomość położona w miejscowości Brzezie koło Sulechowa (ok. 300 metrów od granic administracyjnych Sulechowa),województwo lubuskie. Przedmiotowa nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (Uchwała XLIX/511/02010 z dnia 21 września 2010 roku i Uchwała XVIII/171/96 z dnia 23 stycznia 1996 roku) - obszar działek oznaczony jest symbolem P-4 co oznacza tereny o funkcji produkcyjnej z dopuszczeniem funkcji usługowej. W odległości ok. 2,5 km znajduje się zjazd na drogę S3, a w odległości ok. 4 km zjazd na drogę krajową nr 2 w kierunku Poznania. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się działki użytkowane rolniczo, grunty zadrzewione oraz droga ekspresowa S3. Nieruchomość ma zapewniony dostęp do drogi publicznej - asfaltowej. MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY !!!! Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kontakt Regina Brendel Telefon : Pokaz wiecej...

 • Inwestycyjna
 • 59 062 m2
Oznacz
Działka inwestycyjna na sprzedaż

Działka inwestycyjna na sprzedaż

Sulechów
2 154 930 zł

Opis Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o pow. 7,18 ha (71831 m.kw.), z przeznaczeniem na cele produkcyjno-usługowe. Nieruchomość położona w miejscowości Brzezie koło Sulechowa (ok. 300 metrów od granic administracyjnych Sulechowa),województwo lubuskie. Przedmiotowa nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (Uchwała XLIX/511/02010 z dnia 21 września 2010 roku i Uchwała XVIII/171/96 z dnia 23 stycznia 1996 roku) - obszar działek oznaczony jest symbolem P-4 co oznacza tereny o funkcji produkcyjnej z dopuszczeniem funkcji usługowej. W odległości ok. 2,5 km znajduje się zjazd na drogę S3, a w odległości ok. 4 km zjazd na drogę krajową nr 2 w kierunku Poznania. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się działki użytkowane rolniczo, grunty zadrzewione oraz droga ekspresowa S3. Nieruchomość ma zapewniony dostęp do drogi publicznej - nieutwardzonej. MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY !!!! Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kontakt Regina Brendel Telefon : Pokaz wiecej...

 • Inwestycyjna
 • 71 831 m2
Oznacz
działka inwestycyjna budowlana uzbrojona 20ar + hala 200m2

działka inwestycyjna budowlana uzbrojona 20ar + hala 200m2

Sulechów
425 000 zł

Opis oferty: Sprzedam dziakę budowlaną 20ar, utwardzoną z własnym ujęciem wody (studnia) wyjazd na główną ulicę wylotową Żwirki i Wigury. W pobliżu stacja paliw, sklep,PKS,PKP szkoła itp... Całość 20ar +hala 200m2+biuro 30m2, woda, siła, kanaliza,

 • 2 000 m2
Oznacz
Działka, 4 540 m², Sulechów

Działka, 4 540 m², Sulechów

Sulechów
450 000 zł

Opis Nazwa oferty: Na sprzedaż działka budowlana w Sulechowie/Krężołach. Opis oferty: Na sprzedaż działka budowlana położona na przedmieściach Sulechowa. Nieruchomość o pow. 4540m2 o regularnym kształcie, częściowo ogrodzona idealnie nadaje się na podział na cztery mniejesze działki z wewnętrzną droga dojazdową. Oferta skierowana dla inwestorów w celu zabudowy jednorodzinnej lub bliźniaczej. Działka zlokalizowana wśród zabudowy jednorodzinnej w cichej i spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od centrum miasta Sulechowa. Teren nieruchomości równy z dostepem do drogi utwardzonej w niedalekiej odległości od drogi asfaltowej. Media: woda, prąd, kanalizacja oraz gaz. CIEKAWA OFERTA INWESTYCYJNA ! ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA NIERUCHOMOŚCI! Wszystkie informacje zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego , a mają jedynie charakter informacyjny licencja zawodowa nr 19915 Kontakt Marek Szylkin Telefon : Pokaz wiecej...

 • Budowlana
 • 4 540 m2
Oznacz
Działka na sprzedaż

Działka na sprzedaż

Sulechów
46 225 zł

Opis Na sprzedaż działka o powierzchni 2307 m kw Znajduje się przy ul. Warszawskiej Dobra lokalizacja dla CPN-u, Siedziby przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z ofertą w siedzibie biura Kontakt Sołowczuk Paula Telefon : Pokaz wiecej...

 • 2 307 m2
Oznacz
działka budowlana 20ar + hala 200m2

działka budowlana 20ar + hala 200m2

Sulechów
329 000 zł

Opis oferty: Sprzedam dziakę budowlaną 20ar, utwardzoną z własnym ujęciem wody (studnia) wyjazd na główną ulicę wylotową Żwirki i Wigury. W pobliżu stacja paliw, sklep,PKS,PKP szkoła itp... Całość 20ar +hala 200m2+biuro 30m2, woda, siła, kamaliza, 330 tyś zł.

 • 2 000 m2
Oznacz
działka budowlana utwrdzona ogrodzona - dział.gospodarcza

działka budowlana utwrdzona ogrodzona - dział.gospodarcza

Sulechów
400 000 zł

Opis oferty: Sprzedam dziakę budowlaną 2sztk, utwardzoną z własnym ujęciem wody (studnia) wyjazd na główną ulicę wylotową Żwirki i Wigury. W pobliżu stacja paliw LOTOS, sklep,PKS,PKP szkoła itp... Całość 24ar +hala 200m2+biuro 30m2, woda, siła, kamaliza, -400 tyś zł.

 • 2 500 m2
Oznacz

Podaj swój e-mail by dostawać bezpłatne powiadomienia: