• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Zbąszynek

(2)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zbąszynek

    • 489 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 3 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zbąszynek

    • 330 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Świebodzin,
    1 / 16
    Mieszkanie Świebodzin,

    Świebodzin

    • 549 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 60,1m2 usytuowany na parterze nowoczesnego budynku z windą, zlokalizow...

  • Mieszkanie Świebodzin,
    1 / 9
    Mieszkanie Świebodzin,

    Świebodzin

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 56,34m2 usytuowany na III piętrze nowoczesnego, niskiego budynku, zlok...

  • Mieszkanie Wilenko gm. Szczaniec,
    1 / 15
    Mieszkanie Wilenko gm. Szczaniec,

    Wilenko

    • 470 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu położonego na działce o powierzchni 1193 m2 w Wilenku. Lokal o powie...

  • Mieszkanie Świebodzin,
    1 / 15
    Mieszkanie Świebodzin,

    Świebodzin

    • 495 425 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam na zapoznanie się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego lokalu o powierzchni 62,72 m2 z pierwszego etapu inwesty...

  • Mieszkanie Świebodzin,
    1 / 6
    Mieszkanie Świebodzin,

    Świebodzin

    • 479 017 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 727 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 62,21m2. położony w inwestycji - Apartamenty przy Spince, przy ul. Miodowej w Świebodzinie. Mieszkanie trzypokojowe w jednym z...

  • Mieszkanie, 61,54 m², Witosław

    Świebodzin

    • 326 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    W toku postępowania upadłościowego dłużnika: SEBASTIANA SZCZEPAŃSKIEGO w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1...

  • Mieszkanie Świebodzin,
    Mieszkanie Świebodzin,

    Świebodzin

    • 497 618 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro