• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tajęcina
  • Zbąszynek
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Zbąszynek

(1)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zbąszynek

    • 330 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Międzyrzecz, Dąbrowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Międzyrzecz, Dąbrowskiego

    Międzyrzecz

    • 388 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie w Międzyrzeczu! Te dwupokojowe mieszkanie znajduję się na parterz...

  • Sprzedam mieszkanie Międzyrzecz
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie Międzyrzecz

    Międzyrzecz

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie około 38 M2 , mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, korytarz , sypialnia oraz łazienka Plus piwnica i strych z wyznaczona skrytka i miej...

  • Mieszkanie Międzyrzecz,
    1 / 7
    Mieszkanie Międzyrzecz,

    Międzyrzecz

    • 279 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie o powierzchni 46,33 m² usytuowane na II piętrze w Międzyrzeczu przy ulicy Wojska Polskiego to świetne miejsce dla rod...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 334 978 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu I etap inwestycji w Sulechowie przy ul. Tkackiej. Nowopowstający budynek z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 34,61m2 m2 do 63,04 m2. Planowane zak...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 317 880 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 308 736 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 339 696 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 305 280 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 342 720 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 47,79m2 usytuowane na piątym piętrze nowopowstającego apartamentowca przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania komórka lokato...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 312 264 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 43,73m2 usytuowane w I etapie inwestycji deweloperskiej przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania komórka lokatorska. Lokal z...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 307 584 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 304 920 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 307 944 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 311 256 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie 37m2 nad jeziorem Apartamenty Lubikowo
    1 / 8
    Mieszkanie 37m2 nad jeziorem Apartamenty Lubikowo

    Lubikowo

    • 283 783 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 670 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie 37m2 z szerokiej palety metrażowej inwestycji Apartamenty Lubikowo, znajdujące się tuż nad malowniczym...

  • Słoneczne mieszkanie 56m2 z parkingiem
    Słoneczne mieszkanie 56m2 z parkingiem

    Międzyrzecz

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m², położone na 2. piętrze przy ul. Staszica w Międzyrzeczu. Lokal wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń – przest...