• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kargowa

(2)
  • Dom Sprzedaż, Kargowa, 410 m2

    Kargowa

    • 1 350 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 3 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cenisz komfort, luksus i wygodę? Doceniasz ciszę i spokój? Ten dom jest idealny dla Ciebie- zadzwoń i umów się na prezentacje. Na sprzedaż duży, luksusowy dom w prestiżowej lokaliz...

  • Na sprzedaż duży, luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji domów j...

    Kargowa

    • 1 350 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 3 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom Karpicko / Wolsztyn ul. Wczasowa
    1 / 16
    Sprzedam dom Karpicko / Wolsztyn ul. Wczasowa

    Karpicko

    • 690 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący murowany piętrowy z płaskim dachem. Położenie nieruchomości to Karpicko przy ul. Wczasowa - wieś w Polsce, położona w województwie wielk...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cigacice

    • 1 050 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Stary Widzim

    • 1 050 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 899 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Uście gm. Kolsko,
    1 / 12
    Dom Uście gm. Kolsko,

    Uście

    • 465 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż drewniany całoroczny jednokondygnacyjny dom letniskowy o powierzchni użytkowej parteru około 42,12 m2 dodatkowo użytkowe poddasze w skład ,którego...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cigacice

    • 365 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 3 614 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zabór

    • 685 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Babimost,
    1 / 15
    Dom Babimost,

    Babimost

    • 499 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu nietuzinkową nieruchomość - dom w historycznej zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowje 116,43m2. Poło...

  • Dom 203m2 działka 23ar dwustanowiskowy garaż
    1 / 16
    Dom 203m2 działka 23ar dwustanowiskowy garaż

    Brzezie k. Sulechowa

    • 1 599 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Dom wybudowany na działce 24ar z najlepszych materiałów ocieplony wełną mineralną wg projektu"Studio Atrium" MONICA GL327 [url] Zamieszkały od 2010r . Dom posiada komi...

  • Dom Brzezie K. Sulechowa gm. Sulechów,
    1 / 15
    Dom Brzezie K. Sulechowa gm. Sulechów,

    Brzezie k. Sulechowa

    • 695 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący, usytuowany na 17-arowej działce w spokojnej okolicy. Nieruchomość zlokalizowan...

  • Dom Klenica gm. Bojadła
    1 / 14
    Dom Klenica gm. Bojadła

    Klenica

    • 349 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 035 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy dom z budynkiem gospodarczym, zlokalizowany w spokojnej i cichej miejscowości Klenica. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 115 m usytuowana jest na duż...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość
    1 / 5
    Syndyk sprzeda nieruchomość

    Kiełpiny

    • 1 631 200 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 14 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Ewy Piątek, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu prowadzonym pod sygnaturą akt PO1P/GUp-s/1108/2024 sprzeda prawo własnoś...

  • Na sprzedaż rodzinny, wygodny dom
    1 / 17
    Na sprzedaż rodzinny, wygodny dom

    Klenica

    • 659 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 3 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową -pod względem możliwości -nieruchomość, składającą się z dużego domu, zabudowań gospodarcz...

  • Dom po modernizacji, gotowy do zamieszkania
    1 / 16
    Dom po modernizacji, gotowy do zamieszkania

    Swarzynice

    • 640 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 191,23 m², położony w spokojnej miejscowości Swarzynice, w gminie Trzebie...

  • Dom Nowy Świat gm. Sulechów
    Dom Nowy Świat gm. Sulechów

    Nowy Świat

    • 579 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KOMFORT | NOWA IWESTYCJA | TWÓJ DOM POD LASEM Prezentujemy Państwu projekt, który jest odpowiedzią na współczesne pragnienie powrotu do natury, bez rezygnacji z komfortu i nowoczes...